Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Kronose Ajk je DOBERMAN.
    Pardon

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment




    • Braco idemo samo hrabro sutra protiv lazne avangarde i povratka u nepravednu makabizaciju

      Comment


      • Mi sutra ako izgubimo i KLS gubimo...prilično loše komponovan roster sa dva pleja četiri igrača u farbi i šest igrača na pozicijama dva i tri.
        Jasno mi je da je čuvana pozicija Filipu ali su rizici ogromni i čini mi se da dolaze na naplatu.
        Dodatak pesimizmu jeste i pravilo KLS o broju stranaca.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ma ako izgubimo ABA, KLS je nebitan skroz...Mislim, nije toliko..ali ono..Sutra je mozda kraj jedne ere..a mozda i vaskrsnemo sa srpskim Magzi Bogzom...

          Preveliki je pesimizam mislim, sto nije lose..mozda se rastrce
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ako se uzme ABA, znaš koliko će nekoga da zaboli KLS...

            Zvezda ove godine nije igrala EL i zato se išlo sa takvim rosterom.

            Na temi "Pričaonica" bi se dalo prodiskutovati i moguća raspodjela fudbal/košarka trofeja...

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Večeras je odlučujuća bitka, vreme je da pokažemo da smo najjači kad je najteže i u finalu da dočekano one koji cele sezone pokazuju da im je tamo mesto.
              Svako zna, gde će biti u 6 sati, i svako svoje mesto zaslužuje!
              Gazi Zvezdo, i gazi do kraja!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Samo da nesto pojedem pa lagano daj da se krece.
                Ja nekako mislim da oni nas 2 puta za redom ne mogu dobiti i da nama moraju neki sutevi poceti da ulaze.
                Njusimo Ajk i ja jedno 20 razlike za nas mora jednom i takva utakmica doci.

                Comment


                • Tesko bez Reglanda, nema trika...Oni su i u EC pokrivali svoj hendikep sem protiv Albe na strani ali i protiv nas mislim svaki put...Statisticki kladionice su na -5.5 sto je relativno tacno po meni isto...Ono sto nama ide u prilog jesu dve serije, nasih pobeda u ABA kod kuce i 15 pobeda domacina u ABA polufinalima...

                  Nisam nista igrao ovaj mec, ali mislim klasicno na mali broj poena oni su u egalu, na veci bi trebali da ih resimo, samo kazem sve je to uzeto sa Reglandom i zdravim ostalim igracima...

                  Svakako mislim da ce odluciti nas spoljni sut, tu ako krene moze se dobiti nesto lakse, ali bez njega smo poprilicni mrtvi...Pokusa bih da izbacim igrace kao sto su KC Rivers a vise da dam sansu nasim igracima..pa i Zirbesu dole...

                  Takodje nasa odbrana pika i strana pomoci, ta neka odbrana u prostoru ce biti kljucna za nas...ali videcemo,lako je ovako pisati, igraci na terenu ce osetiti neverovatan pritisak ako utakmica bude isla u egal...

                  Licno se bojim Pejdza koji moze biti faktor x ...ali on zavisi od prva dva suta...kao i Marinkovic, ako im to neutralisemo nece imati ni sut spolja, onda krece nervoza...ostali i nisu tolika pretnja na sutu za tri...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ako DeDa i Dobrić ne budu igrali včrs 25+ minuta, plašim se za bezbednost televizora ortaka (našeg forumskog kolege) kod kojeg ću gledati tekmu..

                    Ako neko iz kluba čita ove strane (forumi etc.) a verujem da čita, nek prenese nesretnom Milanu da malo šara u fazi napada .. P'n'P_P'n'R_ulaz_trojka_trojka_ulaz_P'n'R jeeeebote ?! Odbrana solidna sa KC, Lazom, Fayetom .. Stratos, Deda, Dobrić..

                    Šteta što nema vremena za jedno 10-ak psihoterapija sa našim centrima, i da iskoristimo veliku prednost koju imamo na toj poziciji, jer su Majka i Ojo u kanalu, a Ristić ko zna kad i ko zna gde.. Milane, Milane

                    Uz limara i limenog (i Milana naravno) sudije su najgori deo ovog polufinala, fuj_integriteta bez!

                    Znam da je kvota 0.99 da večeras bude lepa košarka, ali se kao večiti optimista nadam istoj..

                    .. ti igraš na oblacima slave ..

                    Last edited by salelesa; 06-04-19, 13:58.

                    Comment


                    • Ajmo Zvezdo [emoji3590][emoji836][emoji837][emoji836][emoji837]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Isti sastav kao u drugom mecu

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Preko 10k duša u Pioniru. Cela građanska Srbija se sjatila u Pionir.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zamolio bih kolege forumase da se uzdrzavaju od teskih reci, psovki i vredjanja u afektu. Hvala!
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Čovke pored Radanova, Ristića, Reglanda i Kešelja. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ajmo ZVEZDO!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X