Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasno je razbijen u OT...

    Kod FC3 na osnovu onog faula sto u napadu sto je postavio rsb a preneo ivan9...On dosta trazi kontakt i prljav je igrac, majstorski iznudjuje faulove i uvek ulazi u kontakt i onda se odbija bukvano namerno...Procitao ga je tu sudija na osnovu dosudjenog faula na njemu pre toga mislim...Majstor je tu, tu skidam kapu, ali sve ostalo je poprilicno tanko...Broj asistencija je logican posto drzi loptu 15 sekundi..nije neka nauka, ali gubimo kruzenje lopte i jako je tesko i malo koji bek moze..moze Beron i Kerol da iz blokova izadju na sut, ali se tu i mnogo trose

    Nama i jeste problem to sto se lopta sporo krece i sto nema kruzenja i trazenja slabe tacke..tako da se i tu odbrana relativno odmora..i ima koncentraciju...Rocesti bi dobro dosao kao plej koji moze odmah da razbije prvu liniju odbrane sutom..mi ovako imamo pleja, koji ima los sut i drzi dugo loptu u rukama..iz tranzicije smo jako losi..tako da ce i ovaj mec biti povuci a malo me potegni..prosto nemamo brzinu da ih odvalimo u tranziciji..

    Sto se tice centara, pricao sam da nam jedan Luka bio potreban iz razloga sto moze da asistira, da ide iz sort rola i moze nahraniti bekova ali i centre, ovako nemamo nikog..Faye i Simanic su operisani...Stratos nije taj tip igraca a dok Davidovac je bezopasan iz pika..itd..

    Po meni, treba stihijski da ih napadnemo od pocetka, da se sutira i trci u ledja, sto se verovatno nece desiti...to moze dati dosta samopuzdanja ako se krene dobro..Nama je problem sto imamo dugacku klupu ali trenutno nemamo 5 igraca koji ce prelomiti mec..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ne mogu da budem siguran u to jer je sve u domenu spekulacije. Kakav je to trener koji bi pristao na takvo "naredjenje"? Nije on neko ko ne bi mogao da nadje dobro placen posao pa mora takve stvari da tpi...pre mi je verovantije da on to dobrovoljno radi, posto je i sam bio "zakrzljaliji" plej u igrackoj karijeri, pa na taj nacin vrednuje igrace i kao trener. A Filip nije najgori igrac do sada u plej-ofu, pre bih rekao da su prilicno manji doprinos imali Cirbes, Faje i Odzo. Ako je vec pristao/izabrao (kako god) Filipa nije smeo da dozvoli nepokretljive centre na 5 pa da nas buse u piku, kao i gomilanje na 2/3, i to je njegova greska. Odsustvo pobednickog duha zbog problematicnog karaktera nisam siguran kako moze da se izbegne.
      Slažem se da je grešaka u formiranju tima bilo na sve strane. Nikako nam nije trebalo da dovodimo tri teške petice. Za Cirbesa se znalo da je u padu duže vreme, ali se nije znalo kako će Beograd i navijači da utiču na njega u smislu promene raspoloženja i forme. Odžo mačka u džaku, jak kao bik, ali sirov. Ristić, blago rečeno podseća na Kostu Perovića u najgorim danima. Tomić je svakako odgovoran za dovođenje igrača, jer se svakako pitao, dok sam uveren da mu je Filip nametnut. Pa niko ne zna detalje ugovora, niti da li je i na koliko potpisan. Zašto bi se to krilo? Iskreno, 10 godina je tavorio na klupi Olimpijakosa kao pomoćnik. Nisam baš siguran da je prštalo na sve strane od ponuda drugih/jačih klubova. Ova sezona je za njega mogla da bude odskočna daska u karijeri. Još uvek ima šanse da popravi utisak, jer sezona nije gotova. Meni je potpuno antipatičan kao osoba. Bahat, bezobrazan, ciničan, tvrdoglav. A i stvarno liči na pacova, pljunuti učitelj Splinter.

      Comment


      • Uh da nam je tu sad jedan jovic ili rocesti, pa i feldin

        Comment


        • Jović sklon povredama, Ročesti ne igra odbranu, Feldin štetočina.

          Comment


          • Hoće li ućutati više nesrećnici poput limara 1 i limara 2 muka mi je više da ih slušam i gledam.
            Ova maloumna saopstenja vredjaju inteligenciju normalnog čoveka!

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Uh da nam je tu sad jedan jovic ili rocesti, pa i feldin
              Idealni bek ap plejmejkeri Covicu

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Još samo 4 dana do megdana, kako je utakmica sve bliže pritisak se diže. Namirisao sam golemi strah kod protivnika. Mislim da će im ovaj poraz najteže pasti poslednjih godina. Videćemo da li će biti nekih iznenađenja, možda Tomić da minute i Nenadiću. Mišljenja sam i da Cirbes bez obzira na ona brljanja u finišu druge utakmice treba početi utakmicu.

                Comment


                • Nenadic ce dobiti sansu, ali malo sutra..skratice se rotacija max..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ja samo mislim da na osnovu svega sto si izrekao nam je glavni problem Tomic, a Filip je samo jedna u nizu njegovih gresaka, kojih ima prilicno dosta i koje si nabrojao...ali opet, nije presudna greska. Umesto KC je mogao biti doveden plej, a Filip da bude treci plej i to bi bila sasvim druga prica.
                    Konačno jedan tvoj post sa kojim mogu da se saglasim. Jeste VAM najveći problem Tomić.
                    Last edited by dekkard; 02-04-19, 18:02.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Dvoumim se.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Konačno jedan tvoj post sa kojim mogu da se saglasim. Jeste VAM najveći problem Tomić.
                          Biće i tebi veoma brzo. Isto kao i Alimpije.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Biće i tebi veoma brzo. Isto kao i Alimpije.
                            Bojim se da me nisi baš razumeo. I dalje nemam ništa protiv Alimpija.
                            Last edited by dekkard; 02-04-19, 19:09.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Zašto objavljujete fejk tvitove?

                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Bojim se da me nisi baš razumeo. I dalje nemam ništa protiv Alimpija.
                                Sad nemam ni ja.

                                Comment

                                Working...
                                X