Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Poenta je da ostadosmo sa pola plejmejkera, a tek slede najvažnije bitke. Reglandu želim uspešan oporavak. Možda i možemo da izguramo nekako do finala sa Čovićem, a šta će posle biti...
    Ozbiljno

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ozbiljno
      Prevedi mi, nisam razumeo.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Jo na operaciji ...baš kao što je Šarac napisao

        https://twitter.com/Veteran1970/stat...69524393275394

        Ja sam to napisao mozda nekih sat vremena pre pocetka druge utamice jer su koliko toliko zeleli da sakriju ozbiljnost povrede ali se znalo posle tri dana da terapije nece uspeti posle magneta.
        Ruptura meniskusa ( ja sam doziveo istu povredu i operisao) je takva da pri pravolinijskom kretanju nema nikakvih problema, ali svaka rotacija kolena ili promena pravca izaziva bol a lako moze doci i do totalno ukocenja kolena ako se deo meniskusa koji je vec ostecen otkine i dodje do tzv zakljucavanja kolena.

        Niko sa sigurnoscu ne moze da utvrdi da li je povredio koleno u ovom stepenu odmah posle onog kosa ili je posle ulaska u drugom poluvremenu. Njemu je savetovano da ne igra ali je on zeleo na sopstvenu odgovornost da zaigra u drugom poluvremenu smatrajuci da moze da istrpi bol.
        Postoji i opcija da popije blokadu u koleno i da odigra trecu utakmicu ali to niko na ovom svetu ne bi mogao da zatrazi od njega da ucini jer bi posledice bile katastrofalne.
        Verujem da ima pojedinaca koji bi mozda to i predlozili samo da ne igra onaj koji ce igrati ali ajde da ne mracim.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ja sam to napisao mozda nekih sat vremena pre pocetka druge utamice jer su koliko toliko zeleli da sakriju ozbiljnost povrede ali se znalo posle tri dana da terapije nece uspeti posle magneta.
          Ruptura meniskusa ( ja sam doziveo istu povredu i operisao) je takva da pri pravolinijskom kretanju nema nikakvih problema, ali svaka rotacija kolena ili promena pravca izaziva bol a lako moze doci i do totalno ukocenja kolena ako se deo meniskusa koji je vec ostecen otkine i dodje do tzv zakljucavanja kolena.

          Niko sa sigurnoscu ne moze da utvrdi da li je povredio koleno u ovom stepenu odmah posle onog kosa ili je posle ulaska u drugom poluvremenu. Njemu je savetovano da ne igra ali je on zeleo na sopstvenu odgovornost da zaigra u drugom poluvremenu smatrajuci da moze da istrpi bol.
          Postoji i opcija da popije blokadu u koleno i da odigra trecu utakmicu ali to niko na ovom svetu ne bi mogao da zatrazi od njega da ucini jer bi posledice bile katastrofalne.
          Verujem da ima pojedinaca koji bi mozda to i predlozili samo da ne igra onaj koji ce igrati ali ajde da ne mracim.
          Je l definitivno operisan i završio sezonu? Znaš li?

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Da dodatno pojasnim pošto je izgleda došlo do gubljenja veze sa onim što želim reći. Stvar je kod mene prosta. Dolazim u halu da bih pružio podršku igračima, ne da bih zviždao igraču koji nije po mom ukusu. Zamisli u šta bi se sve pretvorilo da svako zviždi onome za koga misli da ni po talentu, kvalitetu i predispozicijama ne zaslužuje Zvezdin dres. Ne idem tamo da bih pljuvao, ako bih pljuvao sigurno mi ne bi Filip bio meta. Nije on sam sebe doveo i uvrstio u 12 igrača. Niko tebi ni drugima ne brani da dođete u halu i pokažete svoj stav. Al ipak je izgleda lakše sedeti kući i čekati da neko drugi nešto uradi za nas. I to je ovde uvek tako, ne samo što se tiče sporta, rečima sve umemo lepo objasniti al kad treba delanje i da se na delu pokažemo onda cvrc, trt Milojka.
            Poenta je u prvom delu posta. Što se drugog dela tiče, najviše pljuju navijači sa daljinskim[emoji769], koji ga toliko čvrsto drže da su izgubili svaki pojam sa realnošću, žive u nekim svojim imaginarnim svetovima iza ekrana telefona/monitora kompjutera.
            Gledao sam i podržavao Zvezdu kad je za nju igrao na primer jedan Luka Drča, apsolutno nema razloga ni da sad bude drugačije.
            Klub je nešto iznad svakog predsednika kluba, trenera ili igrača. Mogu da budem nezadovoljan nečijom igrom, taktičkom postavkom ili izborom rostera, ali kritiku ću uputiti na taj način što ću izneti svoje mišljenje šta je potrebno učiniti da POSTOJEĆI TIM igra što je moguće bolje. U suprotnom, ne činiš dobro timu kreirajući non stop negativnu atmosferu oko kluba.
            Ok je da izraziš preferencije oko izbora igrača dok se roster sastavlja/vrši doselekcija, ok je i da izraziš nezadovoljstvo par dana kada se dovede neki igrač koji ti nije po ukusu, ali brate nije ok da kenjaš cele jebene sezone zbog jednog jedinog igrača koji, uzgred budi rečeno, NIJE TO ZASLUŽIO SVOJIM IGRAMA I ODNOSOM PREMA KLUBU .
            Jebi ga, ako te pucaju frustracije zbog milion drugih stvari koje nemaju veze sa sportom nećeš se zalečiti na ovaj način, veruj mi, samo ćeš produbiti problem.
            Znam da je uzaludna želja, ali probajte za promenu da VOLITE KLUB ZA KOJI NAVIJATE. Jednostavno, previše mržnje, nimalo ljubavi.
            Rešavajte svoje probleme i čistog srca priđite Klubu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Vi baš spinujete. Kad god se pomene nepotizam i porodica Čović, vi odmah bijete u to kako mi mrzimo klub za koji navijamo, jer mali tatin sin, koga ne volimo, igra u njemu. Ne, ja volim Zvezdu i namazani političar Nebojša i njegov debeli sin Filip neće to nikad promeniti. Ali to ne menja činjenicu da toliko bode u oči što ga je na kvarno ugurao u prvi tim, iako je njegov krajnji domet FMP. Tamo je bio ponajbolji igrač i to mu niko ne spori. Glupo je da opet pišem nešto, što je već Nas detaljno opisao, pa ko želi da razume - shvatiće. Došli smo u situaciju baš zbog tog nepotizma da strepimo za ishod sezone, jer smo u veoma nezgodnom položaju zbog povrede jedinog pravog pleja u timu. Zato i ostavljamo ovakve komentare. Tim ima podršku, ja sam redovan u Pioniru, ali ne mogu da se složim sa tim da je Filip Čović radom i zalaganjem zaslužio da bude deo prvog tima, jer nema fizičkih predizspozicija za ozbiljnu košarku. On je mali basketaš!

              Comment


              • Ovo je forum, svacije misljenje treba uvaziti..O fc3 je sve napisano..crtano, kao i prodle sez. za DA..cist amaterizam u klubu od odlaska DR..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Jo na operaciji ...baš kao što je Šarac napisao

                  https://twitter.com/Veteran1970/stat...69524393275394
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Ali ovaj as što pita da l je istina da će da mu amputiraju nogu na ovom tviter nalogu

                  Gasi internet, sve u pm, puna zemlja debila.
                  http://prntscr.com/n63lts
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Bodiroga jbg. Razumljivo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Da dodatno pojasnim pošto je izgleda došlo do gubljenja veze sa onim što želim reći. Stvar je kod mene prosta. Dolazim u halu da bih pružio podršku igračima, ne da bih zviždao igraču koji nije po mom ukusu. Zamisli u šta bi se sve pretvorilo da svako zviždi onome za koga misli da ni po talentu, kvalitetu i predispozicijama ne zaslužuje Zvezdin dres. Ne idem tamo da bih pljuvao, ako bih pljuvao sigurno mi ne bi Filip bio meta. Nije on sam sebe doveo i uvrstio u 12 igrača. Niko tebi ni drugima ne brani da dođete u halu i pokažete svoj stav. Al ipak je izgleda lakše sedeti kući i čekati da neko drugi nešto uradi za nas. I to je ovde uvek tako, ne samo što se tiče sporta, rečima sve umemo lepo objasniti al kad treba delanje i da se na delu pokažemo onda cvrc, trt Milojka.
                      Filip Covic nije u Zvezdi na osnovu kosarkaskih kriterijuma, nego iskljucivo zahvaljujuci tome sto mu je otac predsednik kluba. Dakle, ovde se ne radi o ukusima i kome se koji igrac svidja, nego o najgorem nepotizmu i bahatosti porodice Covic, koji su zarad ostvarivanja licnih ambicija i lecenja svojih kompleksa spremni interese kluba da stave u drugi plan. I ne, Filip Covic u toj prici nije nevini decak koga je neko naterao na to, nego 30-ogodisnjak koji je svesno pristao da bude deo tog cirkusa i koji ocigledno nema nikakav problem sa tim. Na osnovu cega je onda podrska tome pokazatelj ljubavi prema klubu, zbog cega "tako treba"? Sta dobro to donosi Zvezdi?

                      Comment


                      • Zao mi je ako je istina to za Reglanda. Momak nije to zasluzio kao ni njegovi saigraci. Bio je udarna igla ekipe sa svim svojim manama i odigrao sezonu iznad ocekivanja. Znam koliko je meni bilo krivo za Ilica i Ivanovica , sto je naravno drugacije jer se moglo reagovati na vrijeme.

                        Sada se ne moze reagovati ali moze doci do efekta ujedinjenja svlacionice. U svakom slucaju, brz oporavak, ako je istina ovo sto kazete.

                        Comment


                        • Vi kao da namjerno ne razumijete jedni druge?!
                          -NIKO nije napisao da je srecan sto Filip igra, svi redom misle da postoje bolja rjesenja.
                          -NIKO nije napisao da je nepotizam ovakav do jaja.
                          Razlike su sto neko misli da su kompromisi u pitanju a neko zivi u idealnom svijetu gdje toga nema.
                          -SVIMA je Zvezda svetinja.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Je l definitivno operisan i završio sezonu? Znaš li?
                            Nije danas operisan ali sutra ili u sredu, sada se po proceduri skupljalju rezultati o zdravstvenom stanju neophodne da bi mogao pristupiti operaciji, ( krv, snimanja pluca, internisti, itd).

                            Pauza je obicno oko 21 dan, a posle idu lagane vezbe i mozda bude pauza do dva meseca.

                            Mali Uskokovic je imao istu povredu u septembru, pa se vratio u pun trenazni proces tek krajem godine, pa sami zakljucite koliko ce biti odsutan.

                            Ako se misli na KLS, moje misljenje je da ako se trazi jedan stranac manje u rosteru da ce to biti on, ne vidim razlog da ostane i bude prijavaljen ako ne bude mogao igrati uopste KLS.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Vi kao da namjerno ne razumijete jedni druge?!
                              -NIKO nije napisao da je srecan sto Filip igra, svi redom misle da postoje bolja rjesenja.
                              -NIKO nije napisao da je nepotizam ovakav do jaja.
                              Razlike su sto neko misli da su kompromisi u pitanju a neko zivi u idealnom svijetu gdje toga nema.
                              -SVIMA je Zvezda svetinja.
                              Ako se slazemo da Filipu nije mesto u Zvezdi, da postoje bolja resenja, da je nepotizam stetan po klub i da je Zvezda svetinja, koji je tacno kompromis napravila porodica Covic u ovom konkretnom slucaju? Jer za kompromis bi valjda obe strane morale da se odreknu necega, da se nadju na sredini i sl. Ovde predsedniku Zvezde i njegovom sinu nije bilo dovoljno da potonji igra u FMP-u - koji se uzgred finansira iz Zvezdinog budzeta, nego je morao da avanzuje u prvi tim i tu ima ulogu... Zarad cega, sta tu Zvezda dobija da bi se to trpelo?

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                Ako se slazemo da Filipu nije mesto u Zvezdi, da postoje bolja resenja, da je nepotizam stetan po klub i da je Zvezda svetinja, koji je tacno kompromis napravila porodica Covic u ovom konkretnom slucaju? Jer za kompromis bi valjda obe strane morale da se odreknu necega, da se nadju na sredini i sl. Ovde predsedniku Zvezde i njegovom sinu nije bilo dovoljno da potonji igra u FMP-u - koji se uzgred finansira iz Zvezdinog budzeta, nego je morao da avanzuje u prvi tim i tu ima ulogu... Zarad cega, sta tu Zvezda dobija da bi se to trpelo?
                                Mi, Srbi smo cudan narod. Uvek razmisljamo kako je bilo, ne kako moze biti. Coki je imao srece da je na vlast dosao picousti, inace titulu bi tesko video. Pokusso i fudbal, ali ipak nije toliko mocan igrac, koliko drugi misle. Posle toga mi deluje da isisava Zvezdu i da ne zna gde bije.
                                Privatizacija se vise i ne spominje..Ako ga posle Bokana, prevesla i Ostoja..bolje sam da ode..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X