Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Samo što to ne ponavljaš svaki jebeni put i pritom ga nazivati pogrdnim imenima.. U redu je, shvatili smo ne volite Filipa, onda odjebite više kada se zna da se neće ništa oko toga promeniti..
    Ja to nisam ponavljao svaki put. Recimo tri i po puta u mesecu, mislim da je samo u januaru bilo pet puta. Pogledaću kasnije u tefterče, imam zapisano. Pogrdnim imenima retko kad sam ga zvao, i to baš kad me je iznervirao pa kao posledica nervoze slučajno izleti neka ne baš uljudna reč. To je sve van hale, ali zato kad sam u hali, ne samo ja nego i oni koji su ga žešće kritikovali od mene, svi smo mu pružali podršku. Tako i treba, u hali samo podrška a ne pljuvanje.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      To je sve van hale, ali zato kad sam u hali, ne samo ja nego i oni koji su ga žešće kritikovali od mene, svi smo mu pružali podršku. Tako i treba, u hali samo podrška a ne pljuvanje.
      Samo vi nastavite da mu pruzate podrsku u hali, onda tacno nikada nece otici iz kluba. Da nisam godinama isao u Pionir pa i da razumem, ovako ne kapiram nikako...

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Čerez čega derane?
        Jo na operaciji ...baš kao što je Šarac napisao

        https://twitter.com/Veteran1970/stat...69524393275394

        Comment


        • Originally posted by Nas View Post
          Samo vi nastavite da mu pruzate podrsku u hali, onda tacno nikada nece otici iz kluba. Da nisam godinama isao u Pionir pa i da razumem, ovako ne kapiram nikako...
          Pa ne ide da mu zviždim, a i ne umem. Umem da vičem i stvarno imam jak glas, kad viknem ko da puca grom, pravim lom. Al ne ide to raditi, ružno je.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Samo što to ne ponavljaš svaki jebeni put i pritom ga nazivati pogrdnim imenima.. U redu je, shvatili smo ne volite Filipa, onda odjebite više kada se zna da se neće ništa oko toga promeniti..
            Zemlja Srbija. Cuti i trpi.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Gde si bre Drakone? Gde je ta analiza suđenja? kakve su sudije bile
              Pozdrav! Tu sam, nigde ne idem. Pratim sta se desava, ali nemam sta da kazem sto vec nije kazano pa tako da...

              Sudjenje u obe utakmice po meni prosecno, sa greskama na obe strane koje se otprilike neutralizuju (grubo receno). Teske utakmice za sudjenje, to donekle opravdava sudije koje su s druge strane, ipak jako iskusni.

              Bas me interesuje ko sudi u subotu. Na drugom forumu sam napisao da njusim Jovcica, Radovica i Peteka. Da vidimo sta ce da bude....

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Samo što to ne ponavljaš svaki jebeni put i pritom ga nazivati pogrdnim imenima.. U redu je, shvatili smo ne volite Filipa, onda odjebite više kada se zna da se neće ništa oko toga promeniti..
                Kako glupo razmišljanje. Znači ako mislimo da Filip nije kalibar za prvi tim Zvezde, da ipak ćutimo, jer ga tatica svakako neće izbaciti iz tima, preko svog poltrona Tomića? Da kažemo i ovima što šetaju svake subote, da odustanu, jer neće ništa promeniti?

                Comment


                • Tačno tako.. Šta dobijaš time što konstantno pričaš da ga ne voliš, da nije kalibar za Zvezdu da ga vredjaš ponovo i ponovo...

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Jo na operaciji ...baš kao što je Šarac napisao

                    https://twitter.com/Veteran1970/stat...69524393275394
                    Očekivali smo to, iako je izgledalo benigno preko tv-a. Nadam se uspešnom i brzom oporavku, sve drugo je nebitno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Pa ne ide da mu zviždim, a i ne umem. Umem da vičem i stvarno imam jak glas, kad viknem ko da puca grom, pravim lom. Al ne ide to raditi, ružno je.
                      Ti u prethodnom postu pises kako mu svi u hali pruzaju podrsku i da tako i treba. Cemu tacno pruzate podrsku? Tome da predsednik Zvezde ubaci svog sina u prvi tim, potpise sa njim ugovor koji nigde drugde ne bi mogao da dobije, a da se pritom to, kao i duzina ugovora ni ne objavi na zvanicnom sajtu? Da se roster sastavlja tako da za malog mora imati mesta? Sta je tu za podrsku?

                      Ta prica "on je sada igrac Zvezde" bi imala smisla da je tu zahvaljujuci svom talentu, kvalitetu, predispozicijama... Svako ko zaista voli klub bi valjda morao da digne glas protiv najgoreg oblika nepotizma, a ne da na isti cuti, ili jos gore podrzava.

                      Prisustvovao sam utakmicama na kojima su nasi igraci vredjani na najgore nacine (posebno sa C tribine), izvizdani prilikom izlaska iz igre i sl. i to zato sto su promasivali suteve, ili gubili lopte... To mi se uvek gadilo i nikada mi nije bilo jasno. Medjutim, ovde je predsednik Zvezde resio da porodicne interese stavi ispred interesa kluba i da se sa njim sprda, jer eto - moze mu se. I na sve to Pionir ostaje nem, isti Pionir kome po volji nisu bili igraci koji su izumeli kosarku za Filipa Covica, koji su pre i posle Zvezde imali dobre karijere... Ne razumem nikako.

                      Sa takvim pasivnim stavom navijaca, malisa ce igrati u Zvezdi do kraja karijere, mark my words. Yebes Zvezdu, samo da su nam Covici zadovoljni.

                      Comment


                      • Ali ovaj as što pita da l je istina da će da mu amputiraju nogu na ovom tviter nalogu

                        Gasi internet, sve u pm, puna zemlja debila.

                        Comment


                        • Poenta je da ostadosmo sa pola plejmejkera, a tek slede najvažnije bitke. Reglandu želim uspešan oporavak. Možda i možemo da izguramo nekako do finala sa Čovićem, a šta će posle biti...

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Ti u prethodnom postu pises kako mu svi u hali pruzaju podrsku i da tako i treba. Cemu tacno pruzate podrsku? Tome da predsednik Zvezde ubaci svog sina u prvi tim, potpise sa njim ugovor koji nigde drugde ne bi mogao da dobije, a da se pritom to, kao i duzina ugovora ni ne objavi na zvanicnom sajtu? Da se roster sastavlja tako da za malog mora imati mesta? Sta je tu za podrsku?

                            Ta prica "on je sada igrac Zvezde" bi imala smisla da je tu zahvaljujuci svom talentu, kvalitetu, predispozicijama... Svako ko zaista voli klub bi valjda morao da digne glas protiv najgoreg oblika nepotizma, a ne da na isti cuti, ili jos gore podrzava.

                            Prisustvovao sam utakmicama na kojima su nasi igraci vredjani na najgore nacine (posebno sa C tribine), izvizdani prilikom izlaska iz igre i sl. i to zato sto su promasivali suteve, ili gubili lopte... To mi se uvek gadilo i nikada mi nije bilo jasno. Medjutim, ovde je predsednik Zvezde resio da porodicne interese stavi ispred interesa kluba i da se sa njim sprda, jer eto - moze mu se. I na sve to Pionir ostaje nem, isti Pionir kome po volji nisu bili igraci koji su izumeli kosarku za Filipa Covica, koji su pre i posle Zvezde imali dobre karijere... Ne razumem nikako.

                            Sa takvim pasivnim stavom navijaca, malisa ce igrati u Zvezdi do kraja karijere, mark my words. Yebes Zvezdu, samo da su nam Covici zadovoljni.
                            Da dodatno pojasnim pošto je izgleda došlo do gubljenja veze sa onim što želim reći. Stvar je kod mene prosta. Dolazim u halu da bih pružio podršku igračima, ne da bih zviždao igraču koji nije po mom ukusu. Zamisli u šta bi se sve pretvorilo da svako zviždi onome za koga misli da ni po talentu, kvalitetu i predispozicijama ne zaslužuje Zvezdin dres. Ne idem tamo da bih pljuvao, ako bih pljuvao sigurno mi ne bi Filip bio meta. Nije on sam sebe doveo i uvrstio u 12 igrača. Niko tebi ni drugima ne brani da dođete u halu i pokažete svoj stav. Al ipak je izgleda lakše sedeti kući i čekati da neko drugi nešto uradi za nas. I to je ovde uvek tako, ne samo što se tiče sporta, rečima sve umemo lepo objasniti al kad treba delanje i da se na delu pokažemo onda cvrc, trt Milojka.

                            Comment



                            • Mozda bi i @drakon1 mogao baciti koji komentar:
                              Na snimku je dato kraće objašnjenje svake situacije, ali objasniću dodatno ovde hronološki svaku situaciju. Prilikom pravljenja klipa nisu uzete u obzir neke sitnije greške koje ne bi imale većeg uticaja na tok utakmice, kao što su možda neki manje očigledni koraci ili ne baš najpravilnije postavljen blok.
                              - Prva situacija su nepostojeći faulovi Berona koji su direktno uticali na plan naše igre. Kod prvog faula, stvarno se ne vidi šta bi ovde mogao da bude faul. Najobičnija borba za loptu, ako je kontakta i bilo, on je minimalan. Kada bi kriterijum bio ovakav, po utakmici bi moglo da se sudi još 20-ak sličnih "faulova". Kod drugog faula, Beron svojom kretnjom nikako ne ugrožava kretnju Vanje Marinkovića, niti pokazuje nameru da ga faulira. Ako je kontakta i bilo, Vanja se sam sapleo o nogu Berona, koja je, kao što sam već napomenuo, u prirodnom položaju.
                              - Druga situacija je čist faul nad Čovićem za 2 slobodna bacanja. Već je ušao u dvokorak i ovde su morala da se dosude 2 slobodna bacanja.
                              - Treća situacija je više nego očigledan faul Stefana Jankovića u napadu. Umesto toga, "nagrađeni" su sa 3 slobodna bacanja nakon faula nad Sijem, koji nije sporan.
                              - Četvrta situacija je ponovo faul Stefana Jankovića. U ovom slučaju, manje očigledan (mada sam ga ja zapazio i tokom uživo gledanja), gde on laktom sklanja Fajea. Ne bi bio toliki problem što se nije svirao faul u napadu, dešava se da sudijama ovo promakne, ali onda ne bi smeo da se svira ni faul odbrane, pošto su ruke Fajea i Cirbesa u uspravnom položaju, a Janković se sam zakucao u njihove ruke.
                              - Peta sitaucija je verovatno i najsmešnija odluka. Mislim da se ovde nema šta dodatno pojašnjavati. Što je najgore, ova odluka je možda i najviše uticala na rezultat (umesto samo +1, Partizan ide na +6).
                              - Šesta sitaucija je jako sumnjiv faul Stratosa, a kako se čini, ni njemu nije jasno što je sviran. Ruke ne drži na Novičinim leđima, ne oslanja se na Novicu, nikako ne ugrožava njegovu kretnju... Ne vidim ovde elemente faula. Mi smo u bonusu, pa odluka dobija na težini.
                              - Sedma situacija je faul nad Davidovcem, koji je bez problema mogao da se svira na šutu. Davidovac prima loptu i jasno je da će se dići na polaganje, a istom trenutku se Si nenamerno zakucava u njega.
                              - Osma situacija je još jedan sumnjiv faul, ovoga puta Čovića. Ruke uspravno stoje, a kontakt telima je minimalan, reklo bi se nedovoljan za faul.
                              Ako sam dobro sabrao KKP je dobio(na poklon) 11 bacanja iz ovih situacija. Nama nije svirano 6 bacanja(mada kako smo ih izvodili i bolje sto nije ). Eto 15-tak razlike cas posla

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                                Tačno tako.. Šta dobijaš time što konstantno pričaš da ga ne voliš, da nije kalibar za Zvezdu da ga vredjaš ponovo i ponovo...
                                Pisemo ono sto mislimo i osecamo i ne vidim sta je problem u tome i kome to moze da smeta?

                                Konkretno ja osecam veliku odbratnost kad god ga vidim na terenu, da ti ne pricam koliko mi idu na kitu njegove gestikulatije, grimase i neprekidno brbljanje, kompletno ponasanje na terenu racunajuci i savetovanje sa Tomicem.
                                Odvratno govno, to mogu da kazem za njega.

                                Comment

                                Working...
                                X