Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi je srce zaigralo na par sekundi, dok nisam skontao koji je dan danas ...

    Comment


    • Cak i da nije 1. april i da je vest tacna, mislim da bismo se tim potezom samo dodatno zakopali. U ovom momentu se to jednostavno ne radi.

      Comment


      • Gde si bre Drakone? Gde je ta analiza suđenja? kakve su sudije bile
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Evo sanse da Covic ispuni san i postane prvi plej Zvezde sada i narednih 5 godina.
          Karma je kucka.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Šta je karma, je l' ume neko da objasni? I da li je obavezno njeno pežorativno značenje?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Cak i da nije 1. april i da je vest tacna, mislim da bismo se tim potezom samo dodatno zakopali. U ovom momentu se to jednostavno ne radi.
              Ma naravno. Trebalo je odavno da dobije šut u dupe, a ne sada na kraju sezone.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta je karma, je l' ume neko da objasni? I da li je obavezno njeno pežorativno značenje?

                Karma po srpski ti je kako seješ tako žanješ.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Aha, ok. Ček, ako kojim slučajem osvojimo titulu znači dobro smo sejali i karma nije kučka? Ili ipak jeste?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Trebali smo reci svi da smo za fc3, onda bi Dekkard bio protiv Sad se uzdaj u svog coko-mokoa xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nikad neću biti protiv nijednog igrača ili trenera Zvezde, to je stvar vaspitanja.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Treba se gledati interes kluba. Ljudi kada su rešetali kritikom Filipa ne znači da su to radili iz mržnje, bili su samo zabrinuti za cilj kluba. Mišljenja su bila da bi lakše stigli do cilja da je doveden neki drugi plej.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Treba se gledati interes kluba. Ljudi kada su rešetali kritikom Filipa ne znači da su to radili iz mržnje, bili su samo zabrinuti za cilj kluba. Mišljenja su bila da bi lakše stigli do cilja da je doveden neki drugi plej.
                          To i ja mislim, ali dok nosi naš dres želim mu sve najbolje. Isto mislim i za Tomića, svima je jasno da nije najkvalitetnije rešenje, ali dok vodi Zvezdu puna podrška bez izuzetka.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Treba se gledati interes kluba. Ljudi kada su rešetali kritikom Filipa ne znači da su to radili iz mržnje, bili su samo zabrinuti za cilj kluba. Mišljenja su bila da bi lakše stigli do cilja da je doveden neki drugi plej.
                            Samo što to ne ponavljaš svaki jebeni put i pritom ga nazivati pogrdnim imenima.. U redu je, shvatili smo ne volite Filipa, onda odjebite više kada se zna da se neće ništa oko toga promeniti..

                            Comment


                            • Sva besmisao dovodjenja Riversa dobija jos jednu potvrdu.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Sva besmisao dovodjenja Riversa dobija jos jednu potvrdu.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Čerez čega derane?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X