Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da prolazimo u finale, a tamo će nam biti nešto teže ali svakako da imamo najviše šansi da osvojimo tirulu, najkonstantnija smo ekipa, sa najmanje padova tokom sezone, i što ne reći, sa najboljim timom i podelom uloga u njemu.
    Ono što nam treba da bude nauk da se ne usudimo i da pomislimo kod sastavljanja sledećeg, EL rostera da bude manje od 3 pleja u njemu, pri čemu dva moraju da budu iskusni i kvalitetni igrači, a treći mladi igrač/prospekt (Uskoković?) koji bi sticao iskustvo prvenstveno u KLS, kupu i u ponekoj utakmici ABA lige.
    Da predupredim zlobne komentare ne mislim da Filip ima mesta u tom rosteru, ovaj nivo koji trenutno igra može da isprati, viši od toga ne.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Tomic ne da je los, nego je ocajan. Priprema utakmica mu je slaba, ofanzivne seme najbazicnije moguce, sa staticnim i predvidljivim napadom, u odbrani se ne postuju principi, rotacije su mu potpuno random i cesto krajnje nelogicne, tim je nakrcao veteranima u nadi da ce se izvuci instant rezultat, napredak mladjih igraca nikakav, odnosi sa medijima losi... Dakle, ako u ovom cripple fight-u od plej ofa ABA lige ne izvuce titulu, mozes mirne duse da kazes da nije uradio ni pokazao apsolutno nista cime bi zasluzio da ostane na klupi.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Ti ili ne znaš da čitaš ili ne razumeš napisano?

        Bolje me obiđi danas , nisam baš raspoložen za tvoje umotvorine [emoji34]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Jedno pitanje matori, ima li istine u priči da igrači i stručni štab KK CZv nisu nakon utakmice mogli izaći iz Pionira skoro do ponoći zbog opsade navijača KKP?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Nas View Post
          A Darko Planinic, igrac Makabija na pozajmici u Ciboni? Marin Rozic koji je odigrao 80+ utakmica u Evroligi sa tom Cibonom? Davor Kus sa skoro 150 utakmica u EL? Nije to bio neki sjajan roster, al' nisu bila ni dva igraca + amateri. Na kraju krajeva, ta Cibona je u finalu oduvala Cedevitu, ljudi imali odlicnu hemiju i odigrali turnir na maksimumu, za takav sistem takmicenja ti i nije potrebna ne znam kakva rotacija. Nije Radonjic izgubio plej of seriju protiv te ekipe, nego 1 mec.
          Nigde nije ni pominjanja serija , nego [emoji471]. Teško ćeš naći nekog ko se seća učinka Planinića , Rozića , Kusa... a svi se sećamo Šarića , Blesa i naravno Rimca i zvezdinih 2/31 za tri

          Radonjiću se sve promenilo posle te PO serije sa Duletovim kkp... Uostalom, to i on sam tvrdi.



          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Jedno pitanje matori, ima li istine u priči da igrači i stručni štab KK CZv nisu nakon utakmice mogli izaći iz Pionira skoro do ponoći zbog opsade navijača KKP?
            Nisam bio ali čuo sam da je bilo problema [emoji20]

            Predlažem svima da bar jednom odu u Mordor da osete " pravu sportsku" atmosferu.[emoji848]






            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Momir View Post
                DR je titule uzeo sa duplo boljim timom od protivnika. Prvu titulu je izgubio od ekipe koja je imala dva igrača.
                Dok je Alimpije sa druge strane uspeo da namuci pakleni tim Buducnost i uzme im jednu pobedu u finalu, a Tomic je uspeo da izbori majstoricu sa Partizanom. Stvarno taj Radonja veze nema.
                Ne znam sta da ti kazem obzirom da si nov na forumu.

                Comment


                • Radonja je izgubio ABA trofej u prvoj sezoni, Tomić je još u seriji, ako ćemo pravo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Dok je Alimpije sa druge strane uspeo da namuci pakleni tim Buducnost i uzme im jednu pobedu u finalu, a Tomic je uspeo da izbori majstoricu sa Partizanom. Stvarno taj Radonja veze nema.
                    Ne znam sta da ti kazem obzirom da si nov na forumu.
                    Mozda samo nikom.. sumnjivo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Nisam bio ali čuo sam da je bilo problema [emoji20]

                      Predlažem svima da bar jednom odu u Mordor da osete " pravu sportsku" atmosferu.[emoji848]






                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Sa sve bakljama, topovskim udarima i kovanicama kao da je fontana di Trevi a ne teren hale A.Nikolić...neka hvala, ono je kao da su 5000 misiraca skupili na jednom mestu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Imamo samo 7 stranaca..i to 3 prekaljena EL igraca..ditne razlike..ah da i samo prekinuo 13g sexualnog zlostavljanja..tako da se sa dr ne moze niko porediti..NC je krivac sto nsm na klupu dolaze uglavnom amateri na skup i iskusan tim..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Nigde nije ni pominjanja serija , nego [emoji471]. Teško ćeš naći nekog ko se seća učinka Planinića , Rozića , Kusa... a svi se sećamo Šarića , Blesa i naravno Rimca i zvezdinih 2/31 za tri

                          Radonjiću se sve promenilo posle te PO serije sa Duletovim kkp... Uostalom, to i on sam tvrdi.



                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Promenilo mu se toliko da je presao na sledeci nivo, poenta je da je i pre toga bio trener sa sistemom, odredjenom vizijom i principima. Dakle, imao je neku osnovu, pa i iskustvo, a vremenom se i nadogradio. Tomic je 46-ogodisnji debitant na klupi koji ne pokazuje nista, ovo smo komotno mogli da izvedemo i sa Topicem koji je makar Zvezdas do koske i ljudina.

                          Comment


                          • Tomić je doveden jer je bio dostupan, a jako dugo je radio u ozbiljnom evroligaškom sistemu, sad da li se meni taj sistem sviđa - ne, ali ne može se nazvati klasičnim debitantom, poseduje određeno iskustvo koje nije zanemarljivo. Prvi bih ja voleo da smo bili u mogućnosti da dovedemo Sašu Obradovića, ali to nije bilo moguće u tom trenutku. Što svakako ne znači da ću mu neću pružati podršku kao što sam i kao što ću svakom treneru Zvezde da pružam sve dok vodi tim koji volim.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Jedno pitanje matori, ima li istine u priči da igrači i stručni štab KK CZv nisu nakon utakmice mogli izaći iz Pionira skoro do ponoći zbog opsade navijača KKP?
                              Da, istina je bili su i zakljucani jedno vreme ali o tome neces puno citati, vesti su pune hvalospeva na racun Trinkijerija i izjave njihovih igraca

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nisam bio ali čuo sam da je bilo problema [emoji20]

                                Predlažem svima da bar jednom odu u Mordor da osete " pravu sportsku" atmosferu.[emoji848]






                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Mislis na Zaleznik i tresenje koseva, pljuvanje protivnickog trenera....?
                                Vaistinu - Mordor.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X