Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim ovom prilikom da sa vama podelim da sam posle dugo, dugo vremena danas igrao košarku na Adi, tri basketa zaredom do 21, protiv likova koji su 10-15 godina mlađi od mene i da je moja ekipa dobila dve od ta tri basketa. Eto simbolike zgodne za upotrebiti za večerašnju utakmicu, it ain't t over till the old man puts threes, jumps, play defence, blocking... everything!
    Idemo Zvezda![emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Rivers je bio ubedljivo najgori igrac veceras.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ja sam malo stariji od ovog našeg trenera i priznam da ne mogu mlađe od sebe dobiti više ni u pikadu.
          Za taj effort dekkard alal vera.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Win-Win situacija. Ako pobedimo izbacili smo Partizan, ako izgubimo Covic i Tomic mogu da izdaju saopstenja iz KK FMP dogodine.
            Taj film neces gledati. Ne bi se Covic povukao iz Zvezde da ga motkom teramo.
            Ako nas Partizan izbaci sledi serija spinovanja protiv Partizana i sudija, da skrene odgovornost sa sebe, i eventualno otpustanje Cirbesa i jos jednog stranca.
            Last edited by Antona; 30-03-19, 21:14.

            Comment


            • Vise gube oni ako ispadnu nego mi, ali i nama to donosi nove transfere iz Fmp a ili neke uz Kls a posto para nema. Napunimo Pionir i podrzimo momke, sad nema nazad th smo imaju pritisak oni jos veci, Italijan mora da opravda ulozeno. Napred Zvezdo!.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Želim ovom prilikom da sa vama podelim da sam posle dugo, dugo vremena danas igrao košarku na Adi, tri basketa zaredom do 21, protiv likova koji su 10-15 godina mlađi od mene i da je moja ekipa dobila dve od ta tri basketa. Eto simbolike zgodne za upotrebiti za večerašnju utakmicu, it ain't t over till the old man puts threes, jumps, play defence, blocking... everything!
                Idemo Zvezda![emoji41]
                Igrao sam i ja dva basketa i oba dobio..Doduse, oba su moje godiste, 83' Jedan je laksi od mene duplo i tu smo izdrzali do 11 ) Ovaj drugi je jos veci i tezi od mene, on je mogao do 6 bilo je rutiniranje
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Igrao sam i ja dva basketa i oba dobio..Doduse, oba su moje godiste, 83' Jedan je laksi od mene duplo i tu smo izdrzali do 11 ) Ovaj drugi je jos veci i tezi od mene, on je mogao do 6 bilo je rutiniranje
                  Mi smo igrali tri na tri. Ali, samo je košarka prava stvar i uvek je stavljam ispred basketa i nju volim više da igram, zbog taktike, kondicije i mnogo više varijacija u igri.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ako nas Partizan dobije na nasem terenu drugu utakmicu za redom nismo ni zasluzili finale.
                    Nadam se da je Tomica sramota na sta mu ekipa lici. Ni Kls nece izeti luzer

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Mi smo igrali tri na tri. Ali, samo je košarka prava stvar i uvek je stavljam ispred basketa i nju volim više da igram, zbog taktike, kondicije i mnogo više varijacija u igri.
                      Da 3 na 3 lakse, posebno ako ova druga dva trce...Kosarku sam igrao skoro, dao trojku i onda skoro umro na terenu...i vise nisam isao..

                      Kako god, Filip ti nije lose odigrao,ali sa njim ih ne mozemo rutinirati, zato ti kazem..da nam je trebao neki ozbiljniji back up..kojeg nece vaditi na kraju zbog odbrane itd...Zalosno jeste da mali ima i najveca muda u timu...a to je krivica trenera..Kojem izraubovani Dobric i Davidovac, bez minuta hoce da uzmu titulu...Slicno kao DA prosle godine..Samo sto su tad igrali, ali stranci su se danas sakrili po meni....veoma losi i zato ne mozemo ..i Stratos 16p ali covek sutne 3/8 bacanja..Neozbiljno mi je ovo mnogo...Cak su u oba meca oni imali neku prednost vecu..Mi nijednom nismo imali ozbiljnu razliku, cak ni u kupu mislim...

                      Mora se drugacije praviti prostor, nema sort rola, to ne znamo..Simanica nigde..Faye daje koliko vredi..spori centri,bunarimo, njihova odbrana se lako prilagodi i stize sve...

                      Nalozio ih je jako Trinkijeri..nema trika da se odlepimo nijednom, to je zalosno...mora bolje
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mene interesuje ukoliko osvojimo Abu koliki ce nam budzet tj. ekipa biti sledece godine. Sto se vecerasnje utakmice tice mislim da smo trebali vise Davidovca da eksplatisemo. Kljucni trenutak iz mog ugla je iskljucujuca grka. Da je ostao do kraja dobili bi i ovo veceras.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Igrao sam i ja dva basketa i oba dobio..Doduse, oba su moje godiste, 83' Jedan je laksi od mene duplo i tu smo izdrzali do 11 ) Ovaj drugi je jos veci i tezi od mene, on je mogao do 6 bilo je rutiniranje
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Utakmicu je odlučilo isključenje Stratosa, tog trenutka sam znao da ćemo izgubiti.
                            Videlo se večeras da Novica nije bio ozbiljnije povređen i da su tada Zvezdini navijači na pravi način procenili situaciju.
                            Ipak, očekujem oporavljenog Joe-a za 7 dana i rutiniranje. Biću tamo da svakom kažem šta osećam prema njemu, bilo da su naši ili njihovi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jos jedna bitna stvar...Imamo jedno 5 bekova, sto je Beron igrao sa tri licne..to je bilo na pocetku ili sredini trece, a mislim na pocetku...Tomicu je to bila jako bitna greska...za nastavak duela..Stratos jeste pogresio, ali mislim da se lik raspao ala Milko Bjelica...i sto utakmica odmice on igra sve teze ali i sezona...Top je klasa, ali fizicki nije kvalitetan toliko,a ko se seca utakmica u reg. delu sezone..pa on ih je unosio unutra i lako resavao,to nije probao ne pametim da budem iskren...

                              Sl..moramo igrati mnogo brze...ali nema ko, posto nemamo pleja,a FC ce se raspasti ako potrci posle 10m...Davidovac nam odg ali ne toliko,posto sa njim igramo sporije dosta...

                              I ko je cuvao Marinkovica...lika je povratio skroz..unistio nas lik u u 1/2...Mada ruku na srce, moguce da je malo vise rotirao Tomic ako dodje do treceg meca...mi fizicki smo senka ekipe sa pocetka sezone, kad ne mozes da prelomis partizan jednom u oba meca to nesto znaci...

                              Ovaj Renfro npr imam utisak da moze da preore sve sem Lazica..njega samo lazic moze da cuva..ostali su defanzivno uzasni..Da pobedimo u trecem mecu moramo dati 80+ na mali broj poena nemamo previse sanse..tj znatno su manje nego na veci broj poena..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sanse su nsm male, ali napunimo Pionir i do kraja borba .

                                Comment

                                Working...
                                X