Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne zameram mu ja nista , dobro sto je pruzio odlicnu partiju pred Pleyof ali nije trebao ovoliko da unosi nezivesnost .

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Ma ne zameram mu ja nista , dobro sto je pruzio odlicnu partiju pred Pleyof ali nije trebao ovoliko da unosi nezivesnost .
      Nije valjda da se plasite da igrate protiv nas ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Nije valjda da se plasite da igrate protiv nas ?
        Dobili su nas 3 puta. Naravno da se ne plase.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Nije valjda da se plasite da igrate protiv nas ?
          Nema razloga za strah, samo smo izabrali ekipu koja nam vise odgovara zbog losijeg trenera, po stilu igre i nedostatku ambicija za EL. I koji ste to vi, Partizan ili Igokea? Posto ces morati da odlucis pred polufinale, valjda ti je sada jasno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Nema razloga za strah, samo smo izabrali ekipu koja nam vise odgovara zbog losijeg trenera, po stilu igre i nedostatku ambicija za EL. I koji ste to vi, Partizan ili Igokea? Posto ces morati da odlucis pred polufinale, valjda ti je sada jasno.
            Da citas moje postove , ovo ne bi pisao
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Nije valjda da se plasite da igrate protiv nas ?
              Pa sta ima da se plasimo da igramo protiv vas . Plan je neki da se sastanemo tek u Finalu , a tad cemo i vi i mi biti u Evroligi .

              Comment


              • bez samardzijskog u domacoj ligi
                http://www.mondo.rs/s283692/Sport/Ko...ekobrojni.html

                Comment


                • Dobra odluka. Nije se dokazao Makedonac, a Braun se pokajao...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ma da, Elton registrovan. Predo razocarao i najvece optimiste.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • i ja mislim da je to sasvim logicna odluka i da cemo dosta biti jaci sa Eltonom nego sa samardzijom koji se uopste nije snasao

                      Comment


                      • Moje aktivno pracenje domaceg basketa ove sezone prestaje na F4 ABA. Ova domacica je besmislena. Valja razigrati klince.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • pa dobro ali bice i tu zara i igre za prestiz i tu titulu a naravno bice tu i delije konacno,tako da bice to lijepo pratiti i uzivati ;)

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            pa dobro ali bice i tu zara i igre za prestiz i tu titulu a naravno bice tu i delije konacno,tako da bice to lijepo pratiti i uzivati ;)
                            Bice mozda malo ako budemo igrali u finalu sa Partizanom, ali na talasu odnosa izmedju klubova.

                            A sto se tice Delija, boli me ona stvar za njih. Njihov bojkot Jadranske je jedna od najdebilnijih odluka ikada u navijackom svetu u Srbiji. Ne znam sta su doneli klubu? Vidim da se ABA jako potresla oko svega, a ne pomazu ni pravljenjem atmosfere. Hajde sto ne dolaze nego sto su jedno vreme napadali one koji ipak idu. Jebala ih politika, gomila zatupljenih nacionalista i dilera (na vodje mislim pre svega). Sta ce kada bude regionalna liga u fudbalu? Hoce i onda stojati na ulazima na sever i samarati ljude?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Sto se tice Domacice mora se to otaljati kako treba i naravno osvojiti a sto ne znaci za evropu pa koga to briga . Mora se nabiti dodatni kompleks komsijama a Pedja Samardziski uopste ni minimalno nije opravdao poverenje koje m uje ukazano . Eltonu je bial ucinjena velika nepravda a on se profensionalno poneo i strpljivo cekao i docekao ponovo svoju sansu . A Delije se samo debilisu ovom sto nece da podrzavaju nase momke .

                              Comment


                              • Jedini smisao ove i sledecih sezona je EL kako znamo i umemo. Stvarno me ne zanima uvaljivanje one stvari Partizanu, niti sta cemo osvajati, jer to ne donosi pare.

                                A Brown se nije poneo profesionalno i upravo je to razlog sto je uopste u problemima. Da li je normalno da odbije da putuje sa ekipom, da li je normalno da kasni na treninge, da je stalno smoren i da nista ne radi, da ponavlja iste greske non stop tokom sezone. Da se Samardziski bolje pokazao ne bi se ni razmisljalo o njemu. Ja razumem da je on ljudima simpatican, ali trebace dosta da uradi da ispravi sve gluposti koje je napravio.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X