Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ah da....za prošlu godinu su nam krive sudije, nismo sami sebe jebali u usta.
    Upravo tako, krive su sudije za prošlogodišnji rezultat i nezapamćenu krađu. Mi smo tamo gde se sudi nepristrasno imali 11 pobeda sa sve neiskusnim trenerom, a taj se rezultat omalovažavao, ove godine imamo 4 tima u EL koji će imati gori, a neki i drastično gori rezultat.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ostavite sudije i suđenje za posle utakmice, ovo avansno - nije u redu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Kada se pokrade onda je već kasno, uvek je bolje unapred upozoriti šta može da se desi, da ne bi nekom pale na pamet nečasne radnje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ono sto je uradjeno u PG je kradja i to evidentna u finalu prosle sezone ,zato se i pominju sudije da paze sta rade i da se to ne ponovi nikad ...
          ne trazimo protekciju ,ne trazimo nista osim postenog sudjenja ,greska po koja je ok i to se desava ali greske sa namerom ne sme da bude a to ko poznaje kosarku vrlo dobro vidi i zapaza ..
          nadam se da i suprotna strana trazi samo posteno sudjenje a ne nesto vise od toga ...ni domacinsko ni gostujuce ..nego POSTENO I PO PRAVILIMA!!!!
          Last edited by darko pancev; 30-03-19, 06:56.

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Dragi i drage, dosli smo do onog sto smo svi dugo cekali, pocetak plej ofa, nakon duzeg vremena, borba za titulu je jako ujednacena, gledace se svaki dodir, mrki pogled i tako slicno. Samo da znate da ce se iste mjere sprovesti ovdje na forumu, znaci nulta tolerancija na provokacije, vrijedjanja i ostala podbadanja. Zamolicemo vas da nam pomognete i olaksate nam posao, tako sto cete se koncetrisati na sport, a eventualne teorije zavjere i situacije koje nisu vezane za kosarku pisete na pomracenju.
            Hvala puno i srecno svima!

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Nije na odmet ponoviti.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Ono sto je uradjeno u PG je kradja i to evidentna u finalu prosle sezone ,zato se i pominju sudije da paze sta rade i da se to ne ponovi nikad ...
              ne trazimo protekciju ,ne trazimo nista osim postenog sudjenja ,greska po koja je ok i to se desava ali greske sa namerom ne sme da bude a to ko poznaje kosarku vrlo dobro vidi i zapaza ..
              nadam se da i suprotna strana trazi samo posteno sudjenje a ne nesto vise od toga ...ni domacinsko ni gostujuce ..nego POSTENO I PO PRAVILIMA!!!!
              Alal vera na postu, samo pošteno da je i nema brige! Isključiti višak emocija i uključiti mozak i čekamo cenjenog rivala iz Zagreba za gospodsko finale.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Idemo do pobede veceras

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ja sam mislio da ste vi ozbiljni ljudi. Lepote mi.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ja sam mislio da ste vi ozbiljni ljudi. Lepote mi.
                    A i ti si nasao gde da trazis ozbiljne ljude.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      A i ti si nasao gde da trazis ozbiljne ljude.
                      ... a i moraš da budeš takav da bi takve prepoznao
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Evo malog podsecanja, pre utakmice, na Koljensica. ABA, derbi, obicna utakmica, 5.2.2017god. 6 tehnickih za KKCZ za 1 utakmicu(5 tehnickih za poslednjih 11min)


                        Koga mrzi da gleda celu utakmicu tehnicke su: 11min, 28min, 28min, 37min, 39min, 39min

                        Comment


                        • Koljensic Boltauzer i Pukl sude mozda ce moj Ajk imati dobru veceru veceras.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Koljensic Boltauzer i Pukl sude mozda ce moj Ajk imati dobru veceru veceras.
                            Živi bili pa videli.. .

                            Comment


                            • Ako su kriterijum Zvezdini rezultati, Ajk je najdeblji ker na svetu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Samo hrabro, bice pritisak sigurno i ocekivati je id Koljesnjica da navlaci za ostojin klub ali bez nasedanja na to, hladne glave i hrabro .

                                Comment

                                Working...
                                X