Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao klip i mogu reći da je bio nepotreban. Za većinu situacija su sudije bile u pravu.

    Comment


    • Samo da popravimo odbranu. U napady ce vec neko proraditi. Mozda ovog puta Stratos, Regland, Simanic
      Prosto vidim ogromne rezerve u napady samo da odbrana bude bolja.
      Partizan tesko da moze ponoviti napadacku partiju iz prvog meca

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Odgledao klip i mogu reći da je bio nepotreban. Za većinu situacija su sudije bile u pravu.
        Za sve faulove koje je sudio igračima Zvezde može se reći da su bili opravdani (može se diskutovati Cirbijeva banana Lendejlu da li je ili ne) ali i blokovi Lendejla su svi bili faulovi (treba obratiti pažnju na kuk Lendejla, što sudije sigurno oobraćaju), opet za prosutim mlekom ne treba plakati i to su shvatii mentori i krenuli su sa preventivnim naricanjem.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Za one koji pisu da ce Joe igrati,

            Nece igrati, ali dobro mozda i neko i kupi informacije sa ovog foruma pa mozda se i prenese informacija kod komsija da ne razmisljaju vise da li ce biti u sastavu ili ne.

            Koliko je bilo samo mracenja i straha od dusebriznika sta ako nam se povredi prvi play, pa karma je cudo, i bez njega igramo do kraja. Live with it.
            Last edited by Šarac; 27-03-19, 23:45.

            Comment


            • Pa ja nisam ni rekao da je sve na ovom snimku ispravno.
              Ali Cirbesov faul u napadu SIGURNO nije bio. Ono se ne sudi nikad. Skolski blok. Ruke uz telo, noge na zemlji, bez pomeranja u trenutku kontakta. Pa samo na ovom kratkom snimku ima bar 2 mnogo gora faula u napadu Lendejla koja se nisu svirala.
              Recimo Cirbesov faul koji je sviran, iako je bio vertikalni skok mislim da je bio jer je bilo kontakta po rukama. Onih 5s u reketu se isto slabo svira i cesto se desava na utakmicama. Verujem da je i kod nas bilo par takvih situacija.
              Oba faula u napadu Lendejla sa snimka su bila jer u oba uvaljuje lakat Filipu prilikom obilaska blokova. Jbg ako se ono svira Cirbesu ovo se isto mora svirati.
              Pokusaj faula Pejdza se isto trebao svirati jer je on zeleo da napravi faul. Jbg ako se faul svira na 0.2s pre kraja zasto se ne bi svirao i na 41s pre kraja? Cini mi se da se i Trinkijeri kasnije buni i rukom pokazuje situaciju.

              Gledanje sudija da li je bio aut od noge Davidovca je isto problematican. Ajde verujem da nisu mogli naknadno da sviraju faul zbog udarca rukom po licu(mada je sudija bio na metar, dva od dogadjaja) ali ako su vec videli na snimku da je bio faul nije ni morala da se svira noga(neki vid kompenzacije za nesviran faul od Jankovica)

              P.S.
              Sabirajuci samo ovo sa snimka, njihovih par napada manje, nasih par napada vise(uz prosecnu realizaciju napada, njihovih par poena manje, nasih par poena vise) uz nekoliko puta po 2 bacanja i cas posla se dodje do 10 poena razlike iz banalnih greski....

              P.P.S.
              Sarac kad kazes bez Reglanda do kraja, mislis do kraja polufinala ili finala?
              Last edited by Ivan9; 28-03-19, 08:09.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Za one koji pisu da ce Joe igrati,

                Nece igrati, ali dobro mozda i neko i kupi informacije sa ovog foruma pa mozda se i prenese informacija kod komsija da ne razmisljaju vise da li ce biti u sastavu ili ne.

                Koliko je bilo samo mracenja i straha od dusebriznika sta ako nam se povredi prvi play, pa karma je cudo, i bez njega igramo do kraja. Live with it.
                Znaci mi smo izazvali karmu sto smo se pribojavali a ne Covic koji nije hteo da dovede drugog pleja da bi njegov sin mogao da ostvari sebi zelje i snove.

                Mada je ne znam da je i iko ovde pominjao povredu Reglanda, i kako kazes mracio i strahovao?

                Takoreci, ako se Filip Covic raspadne na terenu, sto je izvesno, krivi cemo biti mi dusebriznici. Bravo Sarac
                Last edited by Antona; 28-03-19, 08:29.

                Comment


                • @antona

                  Kada nesto jako zelis onda se mozda i ostvari.

                  Ja ne kazem da se i ova nesreca dogodila zato sto su par random lika na par foruma to pisali "sta ako se povredi", kao sto bih ja sada mogao napisati da je ovo zelja bila NC da se povredi Joe kako bi njegov sin igrao prvog playa.

                  Idealan scenario za branitelje lika i dela NC da eto nadju utehu sto nismo uzeli titulu jer nam se povredio prvi play bas u prvoj utakmici playoffa.

                  Mislim sta li pisu navijaci Portlanda sada sto im se prvi centar povredio pred playoff, jer morali su imati zamenu na vreme u slucaju da slomije nogu.

                  To nam je sto nam je , hteli mi to ili ne ali do kraja cemo gledati FC3, DeDu i Nenadica na playu, uz pomoc KCa.


                  A i jedna dilema manje oko precrtavanje stranaca za KLS,

                  one out two more to go.
                  Last edited by Šarac; 28-03-19, 08:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Za sve faulove koje je sudio igračima Zvezde može se reći da su bili opravdani (može se diskutovati Cirbijeva banana Lendejlu da li je ili ne) ali i blokovi Lendejla su svi bili faulovi (treba obratiti pažnju na kuk Lendejla, što sudije sigurno oobraćaju), opet za prosutim mlekom ne treba plakati i to su shvatii mentori i krenuli su sa preventivnim naricanjem.
                    Za Lendejla se slažem. Mnogi pričaju za Cirbesa i njegove blokove a ja sam i u ranijim utakmicama Partizana primetio Lendejla da je gori po tom pitanju. U svakom slučaju suđenje nije bilo loše. A i da se manemo suđenja, ostavimo ga komšijama. Sada misli treba da nam se bave narednom utakmicom koja je za dva dana a i problemom u vezi Reglanda. Biće povuci potegni.

                    Comment


                    • Povrede su sasvim normalna stvar, i u svakom slucaju ozbiljne ekipe imaju B plan ako se tako nesto desi u najbitnijim utakmicama. Nas plan B je Filip Covic. Da li je to dovoljno da se osvoji ABA liga verovatno da nije.....a cenu bi trebalo da plati onaj koji je smisljao roster i koji nije obezbedio kvalitetniji plan B. To ne moze da bude alibi, nego je direktan pokazatelj njihove ogromne greske koju su svi ukazivali a oni nisu hteli da vide ili priznaju.

                      Comment


                      • Niko nije rekao da Joe neće biti spreman za finale protiv Vitamina. Za partizane dovoljan je i Filip.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Dosta nas je pisalo nešto na foru "ako se povredi Joe, jebali smo ježa u leđa sa tatinim sinkom". Nadam se da će Reglend biti spreman već za narednu rundu, ako da Bog da prođemo u subotu. Ako se ne oporavi, moraćemo titulu da uzmemo i bez njega, pa neka i Filip bude najzaslužniji za to. Šta kažu navijači Portlanda, stvarno ne znam, ali sam gotovo siguran da sin vlasnika ne bi igrao u prvom timu, ako bi bio skraćeni debeljko.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Za one koji pisu da ce Joe igrati,

                            Nece igrati, ali dobro mozda i neko i kupi informacije sa ovog foruma pa mozda se i prenese informacija kod komsija da ne razmisljaju vise da li ce biti u sastavu ili ne.

                            Koliko je bilo samo mracenja i straha od dusebriznika sta ako nam se povredi prvi play, pa karma je cudo, i bez njega igramo do kraja. Live with it.
                            Dobro bre Sarac, imas li ti dusu..Znaci mi smo krivi za karmu a ne Covara sto se zajebava i igra menadzera...Stvarno degutantno da je to neko prizeljkivao itd...

                            Dobijao je i Filip Must PLay sa FC3 na celu partizane, pa moze dobiti i sa ovim gladijatorima...Sto se drugog 1/2 tice, da se molimo bogu da Cedevita prodje ako ne igra JR u finalu...to je sve sto imam da kazem...

                            Bukvalno nema tog cigana na planeti koji bi voleo da se ispadne od partizana..ma koliko mu se sve ovo gadilo...ruzne reci stvarno, nicim ovo nismo zasluzili..

                            Mada postoji sansa da igra, mislim da nije zavrsio sezonu sto se tice ABA lige itd..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              @antona

                              Kada nesto jako zelis onda se mozda i ostvari.

                              Ja ne kazem da se i ova nesreca dogodila zato sto su par random lika na par foruma to pisali "sta ako se povredi", kao sto bih ja sada mogao napisati da je ovo zelja bila NC da se povredi Joe kako bi njegov sin igrao prvog playa.

                              Idealan scenario za branitelje lika i dela NC da eto nadju utehu sto nismo uzeli titulu jer nam se povredio prvi play bas u prvoj utakmici playoffa.

                              Mislim sta li pisu navijaci Portlanda sada sto im se prvi centar povredio pred playoff, jer morali su imati zamenu na vreme u slucaju da slomije nogu.

                              To nam je sto nam je , hteli mi to ili ne ali do kraja cemo gledati FC3, DeDu i Nenadica na playu, uz pomoc KCa.


                              A i jedna dilema manje oko precrtavanje stranaca za KLS,

                              one out two more to go.
                              Kakva zamena teza, krivi smo mi što smo upozoravali na ovakav razvoj događaja, ali ne i onaj ko je do njega doveo?

                              Ovoga se ni Vučić lično ne bi postideo, možeš da mu držiš časove.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Zaista je besmisleno optuživati nekoga za pisanje, kakvo god da je ono, za ovakav razvoj situacije. Kao da postoji uzročno-posledična veza. Baš epska glupost.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X