Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    KOliko sreće drugi imaju da ti daju reputaciju. Ja još uvek ne mogu.
    Sreća je u malim stvarima (a to nije Junior iako je pikolo bambino), nije mi bitna reputacija ali nije da ne godi taštini (prijaju mi pohvale).
    Hvala vam forumaški prijatelji.


    P.S. Ni ja tebi ne mogu da udelim reputaciju
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • I dalje svirate u istu frulu? Samo nastavite. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        I dalje svirate u istu frulu? Samo nastavite. [emoji41]
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          I dalje svirate u istu frulu? Samo nastavite. [emoji41]
          Nismo gadljivi.

          Comment


          • Malo lozenja braco Cigani

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Opa Ganac, prva reputacija posle godinu dana. Konacno proradilo, da Nenadic, mada nam nije potreban. Davidovac i KC rade posao.
              Davidovac na pleju uvek kod mene pre Nenadica...samo da Regland bude ok ...to je jako bitno ..

              Comment


              • Što se pleja tiče, ako Joe ne bude spreman gledaćemo varijantu koju smo gledali na prvoj utakmici : Čović kao prvi plej a DD u kombinaciji sa Baronom kao backup.
                To sa Baronom smo gledali već nekoliko puta ove sezone gde su se on i Joe menjali na 1 i 2, a bilo je i utakmica gde su Joe i Čović u petorci.
                Mana takve iznuđene postavke je što Baron troši snagu za prevođenje lopte umesto da je čuva za iso akcije, ili uopšte za njegovu perfektnu ofanzivu.
                Takođe je DD korisniji kao lažna četvorka gde lako izlazi na kraj sa odbranom kad ih izvuče iz reketa, šutem za 3 ili obilaženjem i ulazom.
                Ali, da je sve to idealno ne bi se zvalo iznuđeno rešenje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Što se pleja tiče, ako Joe ne bude spreman gledaćemo varijantu koju smo gledali na prvoj utakmici : Čović kao prvi plej a DD u kombinaciji sa Baronom kao backup.
                  To sa Baronom smo gledali već nekoliko puta ove sezone gde su se on i Joe menjali na 1 i 2, a bilo je i utakmica gde su Joe i Čović u petorci.
                  Mana takve iznuđene postavke je što Baron troši snagu za prevođenje lopte umesto da je čuva za iso akcije, ili uopšte za njegovu perfektnu ofanzivu.
                  Takođe je DD korisniji kao lažna četvorka gde lako izlazi na kraj sa odbranom kad ih izvuče iz reketa, šutem za 3 ili obilaženjem i ulazom.
                  Ali, da je sve to idealno ne bi se zvalo iznuđeno rešenje.
                  Beron mora da se oslobodi prevodjenja lopte i organizacije napada ,,,to ne ume da radi i bezveze gubi snagu i ne isporucuje u napada ono sto se od njega ocekuje ...

                  Comment


                  • Sta bi, ima li kakvih vesti o Reglandovoj povredi?
                    Sarac?

                    Comment


                    • Znace se maltene pred mec, sutra ce izaci na trening .

                      Comment


                      • Evo najsvežijih događaja iz tabora crveno -belih samo zato jer ste vi to tražili

                        Čovićev relaks pred novi derbi: Deca, razonoda, šetnja, pa napad na finale



                        Kreator Zvezdinog preokreta u prvoj utakmici polufinala ABA plej-ofa, uz relaks sa decom se sprema za novi derbi sudar

                        Vreme između dve utakmice sa Partizanom Filip Čović krati na najbolji način, roditeljski aktivno, u opuštanju sa decom i porodicom. Neobično dugu pauzu u polufinalnoj seriji maksimalno koristi da prikupi energiju za ono što sledi u subotu - novi okršaj sa "večitim rivalom", u daleko neprijateljskom ambijentu.

                        Sreli smo jednog od junaka pobede Zvezde u prvoj utakmici u šetnji na sajmu automobila i evo šta nam je rekao nekoliko dana nakon burne prve utakmice, a pred novi meč koji nailazi.

                        - Došao sam malo sa decom da prošetam, da vidim šta ima, oni su me danima maltretirali da odemo da vide koja kola imaju i tako to. Eto, čisto malo razonode.

                        Da li je to dokaz da se sa dozom opuštanja prilazi derbiju koji nailazi?

                        - Naravno, moramo da nastavimo žvot dalje, i pre utakmice i posle utakmice to su neke normalne stvari, to jest vid opuštanja. Ne možemo samo misliti na košarku, bilo bi previše.

                        Strasti su se slegle, osvrt na derbi par dana posle.

                        - Već sam rekao, drago mi je što smo poveli u seriji 1:0, bila je jako zanimljiva utakmica. Partizan je jako dobar protivnik, videli ste to, mi smo imali i uspone i padove tokom utakmice, što ne sme da se dešava, tu mislim na padove. Pre svega ih ne sme biti u plej-of seriji. Pokušaćemo da sa što manje padova u igri da rešimo sledeći derbi u našu korist.

                        Šta ti je sve prolazilo kroz glavu u momentu kad se Reglend povredio?

                        - Bilo ko da se povredio je hendikep za nas, jer tokom cele sezone igramo sa 10-12 igrača i svaki igrač je, da kažem, podjednako važan, neko više neko manje. Bilo mi je krivo zbog Reglenda, a naravno znao sam da ću ući u igru i bio sam sprman. I da nije povređen moram biti spreman u svakom trenutku, fokusiraš se na igru, na teren da odigraš što bolje.

                        Foto: Milena Đorđević

                        Odgovornost posle dobre partije - da li je sada veća nego ranije?

                        - Prosto, ne razmišljam na taj način, razmišljam da, opet kažem, izađemo svi zajedno na teren i damo sve od sebe. Ne zavisi utakmica od pojedinca, zavisi od tima i to nas krasi cele sezone. Ne spremam se na taj način, to bi bilo previše.

                        Kako se spremaš?

                        - Evo ovako, šetam sa decom i pokušavam da budem sa porodicom kad nemamo treninge, da sa njima provedem ostatak vremena kad nisam na treningu.

                        Da li Zvezda može da reši seriju na dve ili tri utakmice?

                        - To ćemo videti u subotu, ne volim da pričam i prognoziram. Očekujem samo dobru utakmicu, da odigramo još bolje nego prvu i nadam se da će to biti dovoljno da bude 2:0 u seriji.

                        Poruka za navijače?

                        - Ne mogu da kažem da dođu u što većem broju, jer zna se da ih neće biti u subotu, ali neka nas svakako podrže kraj malih ekrana. Mogu i da dođu pred neki trening, znam da bi značilo momcima sigurno. Hvala im na svemu do sada, pogotovo za podršku na prošlom meču.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Prema poslednjim informacijama do kojih je došao HotSport – Džo Regland će igrati drugi meč polufinalne serije regionalnog takmičenja.

                          Comment


                          • Vidi, ne vredi ti trolovanje, pocepaćemo vas i u drugoj utakmici.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Malo zagrevanja pred drugi mec:

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Znace se maltene pred mec, sutra ce izaci na trening .
                                Ako nije potpuno spreman ne treba da igra po meni,ali ima muda lik znam da će da trazi da istrči na teren 100%

                                Comment

                                Working...
                                X