Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Belosevic - Javor - Hordov
    Auuuuu kakva se pljacka sprema


    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Bi radije Obrknezevic, Pukl, Javor?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Bi radije Obrknezevic, Pukl, Javor?
      Ovo je sramotno delegiranje. Ocigledno spremna pljacka
      Ali dzaba

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Koja god da je sudijska trojka - neko bi kukao "pljacka".
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Koja god da je sudijska trojka - neko bi kukao "pljacka".
          Ako se Zvezda svih ovih sezona toliko zali na Belosevica i Javora ti taj dvojac delegiras za predstojeci mec. Tesko da je slucajno

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ako se Zvezda svih ovih sezona toliko zali na Belosevica i Javora ti taj dvojac delegiras za predstojeci mec. Tesko da je slucajno

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Daj Lazo tri imena koja odgovaraju da sude
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Belosevic je vec dugo godina sudija iz Srbije koga najvise cijene u evropi. Covjek koji je sudio najjace utakmice i na klupskom i na reprezentativnom nivou. To sto je kod nas navika i obicaj da se mir u kuci i sopstvene fotelje cuvaju optuzbama protiv drugih, to je druga prica.

              Ja licno ne volim njegov stil sudjenja zbog nekih kompromisa koje pravi ali jebiga, najuticajniji sudija iz Srbije je on i to se mora priznati.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 21-03-19, 22:49.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Belosevic - Javor - Hordov
                Auuuuu kakva se pljacka sprema


                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Ова двојица су зликовци светских размера, кад год сам гледао меч који они суде увек су стављали себе у први план и сецкали игру фауловима, техничким и неспортским грешкама и компензацијама. Велики број потенцијално квалитетних ЕЛ утамица успели да претворе у циркус и кошарку без ритма због константног сецкања игре и ако такав метод буду примењивали у суботу то ће сигурно више одговарати мање квалитетнијој екипи Партизана.

                Надам се да ће Томић поново почети да практикује оно отварање утакмице/полувремена са оном Alley-oop акцијом која је из непознатог разлога престала да се употребљава. Звезда је на почетку сезоне често користила ту акцију за 1. напад и све "јаче" мечеве добијала тако што одигра маестралну 1/4 и ту покаже ко је газда и ко се пита па остатак меча раде на одржавању и повећању предности.
                Последњих 15 дербија пред својим навијачима имамо јако охрабрујућ скор 13:2 и у низу смо од 5 победа као домаћини па нека се тај низ не прекида

                Comment


                • Imam ja resenje ostavim pasata blizu ulaza i dam Nesi kjluc pa posle tekme ako budu krali samo ih ukrca u gepek a ja necu Ajka hraniti danas i sutra mogo bi neko zavrsiti naglo karijeru.

                  Comment


                  • Pojedini fudbaleri su najavili svoj dolazak. Ben će po prvi put gledati košarkaše. Za razliku od nekih prethodnih sezona ovog puta ama ič se ne oseća neka tenzija.

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Imam ja resenje ostavim pasata blizu ulaza i dam Nesi kjluc pa posle tekme ako budu krali samo ih ukrca u gepek a ja necu Ajka hraniti danas i sutra mogo bi neko zavrsiti naglo karijeru.
                      Povedi Ajka u Pionir

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Koja god da je sudijska trojka - neko bi kukao "pljacka".

                        Moguće ...ali Javor je ipak poseban .Najdrastičniji primer , utakmica sa Olimpijakosom. Pogledaj sudiju na metar od Gudurića i njegovu reakciju . Da ne pričam da nas je ta pobeda vodila u Top 8. Tako nešto se nikad ne zaboravlja


                        Comment


                        • Ovo uopste nije naivno. Tako smo se smejali i posle godine kada se 10 dana unapred znale sudije za sva 4 meca.
                          Bas od svih sudija MORA javor da sudi KKCZ?!?! Pa ja ne znam ijednu utakmicu KKCZ da nas nije opljackao bilo ABA bilo EL. Evo ima li neko primer jedne utakmice koju je sudio javor KKCZ a da je nije ocigledno pokrao da pogledam? Da vidim i to cudo
                          Ocigledno je da Covic ima ogroman uticaj u ABA ligi. Mislim bilo je ocigledno i prethodnih godina....ali se praksa nastavlja
                          Zasto KKCZ ne sude Pukl, Boltauzer ili Petek? Sva trojica su vrhunske sudije i niko za njih nema nista da kaze.

                          Edit:
                          Evo gledam listu sudija ABA. 26 imena. Od toga 5 sudija(Radovic, Hordov, Javor, Vojinovic i Koljensic) koji bukvalno shvataju pojam oruzane pljacke i nemaju problem sa tim.

                          Jedan simpatican predlog protiv kog ni jedan tim ne bi imao problem. Da na pocetku sezone klubovi dostave listu arbitara (od recimo 3 ili 5 imena) koji nisu dobrodosli i da se prilikom odredjivanja sudija za utakmicu napravi lista sudija umanjena za uniju oba spiska od klubova.
                          Ja bi i ignorisao teritorijalno poreklo sudija jer uopste nije bitna nacionalnost sudije vec da li je lopov ili ne
                          Last edited by Ivan9; 22-03-19, 10:32.

                          Comment


                          • Svako zna da je covara duboko u sudijskim vodama, zato ga je i pogodilo ono od prosle godine znao je unapred sta mu se sprema...Leon Deleon je njegov covek, da ne kazem nesto drugo...itd...u ABA je prosle godine bio predsednik..zario je kandze u kosarku u celoj Srbiji, on i Misko glavni ljudi..da nije tuzno bilo bi smesno...I TU GA SPRCA BOKAN

                            Inace kkp je u svim statistickim kategorijama gori od nas, na svakom mestu, sem na klupi...Prosto sumnjam da je ovo moguce izgubiti, mi moramo da ubrzamo ritam, da ne udjemo u tucu, ako tu udjemo ima ce partizan svoje sanse...

                            Sama pomisao da je fc3 jos tu mi se gadi...KKCZ je iz Beograda, ima tradiciju, ali zadnje dve godine, od kada je DR otisao...postali smo seljacki klub sa lovom u dzepu...navijaci isto tanki, tj sve tanji...razmisljanje im je u rangu sns botova...Sve u svemu klub i ako je imao rezultate, stagnira. Sta imamo mi? Grb, koseve na Kalemegdanu i sta jos? 2019 godina... xD
                            Last edited by LosmiSK; 22-03-19, 11:29.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Svako zna da je covara duboko u sudijskim vodama, zato ga je i pogodilo ono od prosle godine znao je unapred sta mu se sprema...Leon Deleon je njegov covek, da ne kazem nesto drugo...itd...u ABA je prosle godine bio predsednik..zario je kandze u kosarku u celoj Srbiji, on i Misko glavni ljudi..da nije tuzno bilo bi smesno...I TU GA SPRCA BOKAN

                              Inace kkp je u svim statistickim kategorijama gori od nas, na svakom mestu, sem na klupi...Prosto sumnjam da je ovo moguce izgubiti, mi moramo da ubrzamo ritam, da ne udjemo u tucu, ako tu udjemo ima ce partizan svoje sanse...

                              Sama pomisao da je fc3 jos tu mi se gadi...KKCZ je iz Beograda, ima tradiciju, ali zadnje dve godine, od kada je DR otisao...postali smo seljacki klub sa lovom u dzepu...navijaci isto tanki, tj sve tanji...razmisljanje im je u rangu sns botova...Sve u svemu klub i ako je imao rezultate, stagnira. Sta imamo mi? Grb, koseve na Kalemegdanu i sta jos? 2019 godina... xD
                              De si Tegi, dobrodošao
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                De si Tegi, dobrodošao
                                Pravi si ribolovac Sta ovde nije tacno konkretno...ili su u fazonu, moje je, pa da je i od govana, ja ga volim
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X