Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrzelo me da čitam sve. Je l se pominje negde u tekstu poziva navijačima 2011-a godina? Pitam za druga.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Ma možemo nego narod je u krizi, stigle novčane nevolje, tako da je ovo lep potez. Nije sve u lovi i samo uzimaj, uzimaj i samo uzimaj. Sreća je u davanju, mi to seljaci najbolje znamo.
      oba tima mogu da napune arenu dok trepnes..zbog toga sam komentarisao

      Comment


      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
        oba tima mogu da napune arenu dok trepnes..zbog toga sam komentarisao
        Kad su ovakve utakmice u pitanju verovatno i može, mada što se poseta tiče mi jesmo za kritiku a komšije za pohvalu.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Kad su ovakve utakmice u pitanju verovatno i može, mada što se poseta tiče mi jesmo za kritiku a komšije za pohvalu.
          Komšije imaju mnogo više utakmica tokom sezone gde je ulaz za dž + kudikamo su im jeftinije sezonske. I opet su sa posetom tu negde kao i mi.
          S druge strane, kod nas su na utakmicama upravo oni koji i trebaju da budu, kao što i oni koji blude pored monitora ili ekrana telefona se takođe nalaze na adekvatnom mestu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Izuzetno bitno je da bude puna hala i da se peva stalno,zviždi,ometa rival i da se pravi pritisak,nadam se da će sudjenje biti posteno

            Comment


            • Možda i jeste patetika ali daje rezultate


              https://twitter.com/marpav5/status/1108688117819736064

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Komšije imaju mnogo više utakmica tokom sezone gde je ulaz za dž + kudikamo su im jeftinije sezonske. I opet su sa posetom tu negde kao i mi.
                S druge strane, kod nas su na utakmicama upravo oni koji i trebaju da budu, kao što i oni koji blude pored monitora ili ekrana telefona se takođe nalaze na adekvatnom mestu.

                Na Zvezdine utakmice su svi dobrodosli..manje je zato sto..ljudi ne vole fc i nc... i to je to..Ovi koji ih vole i koji im daju podrsku su u Pioniru...jednostavno je tako. Ljudi su razocarani, nemas ekipu, prodajes non-stop..dovodis pocetnike...stagniras..otaljavas evropu...

                kkp je tuzna prica...naloze ih tim kupom svake godine

                Ljudi nisu svesni da imamo u Evropi dva tima, koja nisu u top 8 EC..znaci da se nesto radi lose...u obe ekipe bedan doprinos domacih igraca, u zemlji kosarke...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Na Zvezdine utakmice su svi dobrodosli..manje je zato sto..ljudi ne vole fc i nc... i to je to..Ovi koji ih vole i koji im daju podrsku su u Pioniru...jednostavno je tako. Ljudi su razocarani, nemas ekipu, prodajes non-stop..dovodis pocetnike...stagniras..otaljavas evropu...

                  kkp je tuzna prica...naloze ih tim kupom svake godine

                  Ljudi nisu svesni da imamo u Evropi dva tima, koja nisu u top 8 EC..znaci da se nesto radi lose...u obe ekipe bedan doprinos domacih igraca, u zemlji kosarke...
                  Pionir je više nego solidno popunjen cele sezone kad igra Zvezda, ko te je to slagao da nije?
                  Prodaja igrača i menjanje rostera je nešto što se dešava u SVIM evropskim klubovima.
                  EC je takmičenje koje nije dovoljno atraktivno i još manje isplativo nego EL otud i ovakvi rezultati, prava stvar će biti kad se vratimo u EL.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pionir je popunjen kad god je ulaz free.

                    Comment


                    • A i dosta puta kad nije, ali za to se treba da bude na utakmici da bi se znalo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • ... A takođe nije tačno da su sve ulaznice za dž, ja sam svoju upravo kupio:
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          ... A takođe nije tačno da su sve ulaznice za dž, ja sam svoju upravo kupio:
                          Slava ti junache

                          Comment


                          • Bravo Dekkarde, stara kuko!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Svi u Pionir. Ideomo da zgazimo Partizan

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Belosevic - Javor - Hordov
                                Auuuuu kakva se pljacka sprema


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X