Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Druze to sam cuo od coveka koji se vise bavi kosarkom nego sto imamo ti i ja godina verovatno ) ne znaci da ce biti tako,ali da zeli, verovatno zeli...NS ima veliki potencijal, vec nego FMP..i Zeleznik...Uvek se on vrzmao oko NS-a...cak smo na kratko i poprilicali jednom na kratko dok jebio van nekih prica...Mislim da je realno to...Moze da ih razigrava i u Novom Sadu

    Taman Pancev i ja da budemo istureni deo u NS-u
    Naravno, kao što si čuo prošle godine da Olimpija dovodi Vujoševića i beše Pešića i da sa budžetom od 7 miliona € napadaju titulu ABA. Slobodno nastavi dalje.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Naravno, kao što si čuo prošle godine da Olimpija dovodi Vujoševića i beše Pešića i da sa budžetom od 7 miliona € napadaju titulu ABA. Slobodno nastavi dalje.
      Cuj Pesica, to sigurno nisam napisao...Pa to su oni javno pricali, sta meni nameces te price Naspram vecine ovde, ti si jedini uz one sa RSB pricali o PB..A BILO IH JE JOS....nije on mozda bio los trener..ali to kao detetu iz sela, koji dodje prvi put u BG, das da vodi neki eletni restoran...i ako je u selu vodio dobro kafanu, priznaj da ce tesko se snadje....

      Imam ljude koje poznajem godinam, nemam ja tu sta lazem..Verujem ljudima iz kosarke..a zapamti da je fc3 igrao nesto sitno i u Vojvodini i da ta prica ima smisla..bar nama, strucno usavrsenim
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • O cemu se radi? Da ce Covic da ostavi FMP na kom je proveo citav zivot stvarajuci ga i da ode u Novi Sad?
        Pa dajte molim vas, mozda ce da podigne Vojvodinu i da uradi sa njima kao sa Zvezdom pa neki fazon da tamo digne kosarku na veci nivo jer Vojvodjani su extra talenti za basket uvijek bili. To da ce da seli FMP nema mnogo smisla.

        Comment


        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • I ja sam ga shvatio da napušta BG. Ako bi bila to istina, da pravi još jednu filijalu, to bi bila najbolja stvar koja se dogodila Vojvodini još od Zlatka Bolića. [emoji16]
            Last edited by dekkard; 20-03-19, 05:35.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pogresno sam se izrazio, ili ste pogresno razumeli. Tesko ke danas biti shvacen ������ Cokiju je Zvezda primarna..i uvek je bila. Trolovanja neka oko odlaska su vise nego smesna. Vojvodina ima potencijal i za EC ������ ..zna to Coki, nije lud..10k mesta je hala..Koju hoce da sruse, ali to ce ici malo teze..nismo mi Beogradjani ������
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Vidi se da ne pratis objektivnog novinara Tegeltiju... Formalno-pravno, ovaj FMP je preimenovani KK Radnicki Novi Sad, dakle nije nikakva frka da ga samo vrati tamo i onda gradi neku novu pricu. Jedino nije jasno pod kojim imenom.
                Не пратим у праву си
                Иначе може да има више потенцијалних навијача у НС (мада би ти навијачи морали знати да је клуб који гледају у ствари други тим ККЦЗ) али тешко да би имао такве могућности коришћења сала и осталих пратећих садржаја као што има у Београду.
                То би онда користила само Звезда, а ови би се сналазили по НС.

                Comment


                • http://www.kkcrvenazvezda.rs/obojimo...0-03-2019.html



                  Svi u crveno, nek sve grmi, nek puca, nek se trese. Ja sam inače prvi glas Srbije, kad viknem do Tokija se čuje.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/obojimo...0-03-2019.html



                    Svi u crveno, nek sve grmi, nek puca, nek se trese. Ja sam inače prvi glas Srbije, kad viknem do Tokija se čuje.
                    Samo da dodam i ovo... da se nikada više ne ponovi atmosfera sa poslednjeg derbija

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Atmosfera sa poslednjeg derbija je bila filharmonijska. Verujem da će sada biti daleko bolja.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Samo da dodam i ovo... da se nikada više ne ponovi atmosfera sa poslednjeg derbija

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Patetisanje..naravno da nije ko god je na terenu, ko god je na klupi, igra Zvezda...To je smesno pisati, podrzavati nepotizam itd...da se ne vracam na izlizanu pricu..samo ovo je teska patetika xD
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Patetisanje..naravno da nije ko god je na terenu, ko god je na klupi, igra Zvezda...To je smesno pisati, podrzavati nepotizam itd...da se ne vracam na izlizanu pricu..samo ovo je teska patetika xD
                          Kako ti ništa ne razumeš... A kako treba da izgleda poziv navijačima od navijača?

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Meceve u polufinalu ABA lige izmedju vecitih prenosice i O2 TV

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by hallucinogen12
                              ni na derbi ne mogu da napune halu, pa besplatno..jos jedna godina bez el i vi ste kaput
                              S ovim na pomracenje jedino, nema potrebe za ovakvim postovima na ovoj temi.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by hallucinogen12
                                ni na derbi ne mogu da napune halu, pa besplatno..jos jedna godina bez el i vi ste kaput
                                Ma možemo nego narod je u krizi, stigle novčane nevolje, tako da je ovo lep potez. Nije sve u lovi i samo uzimaj, uzimaj i samo uzimaj. Sreća je u davanju, mi to seljaci najbolje znamo.

                                Comment

                                Working...
                                X