Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Ajde molim te ne repliciraj mu vise. Ko druga te molim. Ne vidim poentu.

    Niko nije lud da ospori ulogu Nebojse Covica u uspesima naseg KK. Sto se mene tice neka ga jer ova kombinacija Zvezda plus Fmp dobitna iz vise uglova. Ali, Filipa necu opravdati NIKADA covek nije profesionalac.
    Ne mesaj se, Mob, u prijateljsko caskanje.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Ajde molim te ne repliciraj mu vise. Ko druga te molim. Ne vidim poentu.

      Niko nije lud da ospori ulogu Nebojse Covica u uspesima naseg KK. Sto se mene tice neka ga jer ova kombinacija Zvezda plus Fmp dobitna iz vise uglova. Ali, Filipa necu opravdati NIKADA covek nije profesionalac.
      Kome dq ne odgovram. Ako mislis na Dekarda on je kod mene na ignor listi vec pola godine

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kako li si samo iz prve pogodio o kome se radi, sunašce [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Kome dq ne odgovram. Ako mislis na Dekarda on je kod mene na ignor listi vec pola godine

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by dekkard View Post
          Kako li si samo iz prve pogodio o kome se radi, sunašce [emoji41]
          Sad ces videti.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Vidim njegove upise kad neko odgovori na njih pa sevidi i njegov upis. Elem nebitno. Svak ima pravo na misljenje


            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Laza Kacanski; 17-03-19, 12:00.

            Comment


            • Ma ok, znam da gvirkaš svejedno. Ne smeta mi. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post


                Realno da unovci taj talenat u nekoj Astani, a mi da prodisemo
                Nemojmo se zajebavati, Astana je profesionalni klub.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ma ok, znam da gvirkaš svejedno. Ne smeta mi. [emoji41]
                  Nije jedini, mukice.

                  Vidim na topicu nista novo, jedan provocira, drugi se pecaju. Ljudi ignorisite ga ko Boga vas molim, nemojte ga citirati, mozda i ode zbog nedostatka paznje.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Nemojmo se zajebavati, Astana je profesionalni klub.
                    Ode nam Fićko [emoji29] Ništa, Granger za sledeću, EL sezonu. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Prva utakmica u subotu. U 19č počinje. Druga tek za nedelju dana, a treće siguran sam da neće ni biti. Dobra stvar što i u finalu biće lufta između utakmica a ne kao ranijih sezona kada se igralo dan za danom. Osim posle druge utakmice kad je bilo dan odmora. Može se primetiti da Partizan zbog proteklog perioda ima ogroman strah od Zvezde i da se tresu poput prutića. Al ne treba ih potceniti, ući ozbiljno u utakmicu sa viteškim samopouzdanjem i onda neće biti problema.

                      Comment


                      • Koliko prepucavanja, sto kaze Sekspir mnogo buke ni oko cega, a protivnici jacaju, i jacaju, onaj nazovi nivinar pravi vec teren, u subotu dodjite svi i za i protiv Tomica, Covica, Steve ekonoma i ostalih igra Zvezda a to nema alternativu

                        Comment


                        • I dok se vi prepucavate, ostalo je u senci da su devojke osvojile kup, poenima Sneze Bogicevic, bravo za nase dame!.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post


                            Realno da unovci taj talenat u nekoj Astani, a mi da prodisemo
                            Taj u Astani moze igrati..samo ako dobije njihov pasos..Mada je onsj Murgalijev ili kako vec, bolji od njega 😎

                            Najveci blamovi zvezdinih navijaca u nc eri ns forumu..su podrska fc3 i alimpiju..Neki lik isti on u Merkatoru u NS..i da pridjem i skontam da nije on 😎 navuko bi ga na pricu..tipa..dajemo ti podrsku na forumu..a on..a jel..koji si ti nick..Ja: Dekkard.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Taj u Astani moze igrati..samo ako dobije njihov pasos..Mada je onsj Murgalijev ili kako vec, bolji od njega [emoji41]

                              Najveci blamovi zvezdinih navijaca u nc eri ns forumu..su podrska fc3 i alimpiju..Neki lik isti on u Merkatoru u NS..i da pridjem i skontam da nije on [emoji41] navuko bi ga na pricu..tipa..dajemo ti podrsku na forumu..a on..a jel..koji si ti nick..Ja: Dekkard.
                              [emoji23]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Taj u Astani moze igrati..samo ako dobije njihov pasos..Mada je onsj Murgalijev ili kako vec, bolji od njega [emoji41]

                                Najveci blamovi zvezdinih navijaca u nc eri ns forumu..su podrska fc3 i alimpiju..Neki lik isti on u Merkatoru u NS..i da pridjem i skontam da nije on [emoji41] navuko bi ga na pricu..tipa..dajemo ti podrsku na forumu..a on..a jel..koji si ti nick..Ja: Dekkard.
                                [emoji3][emoji3][emoji3]
                                Edit: ostalo je samo nejasno na koga liči, na Alimpija ili FČ3, ali to je do tvog stila pisanja [emoji41]
                                Last edited by dekkard; 18-03-19, 19:47.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X