Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Bitno je da sledeću sezonu započnemo sa sa dve petice i sa tri pleja.
    Nece Filip nidje.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Čirliding tim KK Crvena zvezda mts “Red Passion Fly“ izašao je kao pobednik iz žestokih okršaja i zauzeo mesto na najvećem evropskom košarkaškom događaju 2019. godine.
      Bravo lepojke, nek vam je sa srećom. Vrlo rado ću pogledati svaku pauzu na završnom turniru Evrolige.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Lep opis trenutne situacije. Buducnost je imala predobru startnu poziciju, samo Dzikic nije bio za tu ulogu, a oni su se odlucili na gomilanje skorera i to sad ne lici ni na sta. Zvezda je tu u najboljoj poziciji samo jer najmanje lose radi sa sve sinom i rekreativcem + 7 stranaca. Sledece sezone nisam ziv da vidim kako ce to izgledati bilo u EL bilo u EC.

        Partizan je solidan EC sastav sa najboljim trenerom (Zvezda i Buducnost su propustili Trinchija), imaju ogromnu sirinu ali je plitko sve to. Cedevita, kad Perkovic i Bajo budu unistavali pick igrom ... trolovanje na stranu, samo jedan centar, zivece od suta i to je to.
        propustili=nisu imali ni priblizno para za njegove zahteve

        Comment


        • +25 za 8 minuta bez Govanca Juniora na terenu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Rekoh ja da je Rivers najaci iz p&r igre i da cemo tu dobiti najvise od njega (misleci da ce odmjeniti Covica) jer Davidovac to ne moze da igra a centri su nam takvi da bez toga imaju slabu upotrebu. Sut mu je za sada konstantan, ali je to kvarljiva roba, kod njega jos pride. Ako njega izvucemo, onda imamo dubinu i sirinu pa uz neku rolu njega i Cirbesa uz ISO Stratosa, po neka trojka od Dobrica i eto nama finih minuta sa klupe.
            Simanic sjajan moram jos jednom da naglasim, decko sa ulogom u timu daje doprinos na obje strane i zaista odlicna sezona za njega.
            Dobro igramo, imamo ideju, imamo glavu i rep, odbrana moze agresivnije i ta preuzimanja nekada Ojo ne mora bas uvijek da izlece.

            Comment


            • Rivers polakj hvata zalet, iduci vikend samo hrabro, favoriti su ali uz borbu imamo sanse.

              Comment


              • Ovo ide na 100+ poena. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Simanić odličan i večeras. Pun samopouzdanja.

                  Comment


                  • Kivi jos jednom pokazao da igra jer mu je tata predsednik. Inace bi radio u Gradskom zelenilu

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ne znam da li ima neki posao sa FON-om da se radi u Gradskom zelenilu?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Čitam: Kivi još jednom...i mislim se koji je to Novozelanđanin u našem dresu kad ono naš prvi lej.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ali Rivers za Lazu...

                          uželeo se matori basketanja.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne znam da li ima neki posao sa FON-om da se radi u Gradskom zelenilu?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ako prodjemo u finale igramo u Zelezniku zbog zauzetosti Pionira[emoji33][emoji33][emoji33]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Taman.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X