Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mi sa ovim izlivima gluposti i dalje smo ubedljivo prvi,zamislite ostale..Ko tu sve radi i kakve su to vezare, to sam Bog zna. Dok je drzavno mogu da jasu. Tri velika centra, tri midzeta, filip i i keselj ..i sad jos jednu 2/3 koja nam u principu nije trebala a da neko ne popije otkaz...Vapimo za back up pg i on dovede...beka..

    Ako Tomic izgubi titulu, sledeci posao ce moci samo da radi u Zelezniku, kao portir u fabrici mentalnih prozivoda...

    Dobrih igraca imamo , samo je stvara finesa...niko nije napredovao tokom sezone nesto posebno, neki dejavu se desava sa proslom godinom..

    Srecom, Buducnost trokira a partizani sem trenera nemaju talenta za nesto vise...Cedevitu i ne zanima tiula, ako udje uslo je a u principu i ne mora..
    Lep opis trenutne situacije. Buducnost je imala predobru startnu poziciju, samo Dzikic nije bio za tu ulogu, a oni su se odlucili na gomilanje skorera i to sad ne lici ni na sta. Zvezda je tu u najboljoj poziciji samo jer najmanje lose radi sa sve sinom i rekreativcem + 7 stranaca. Sledece sezone nisam ziv da vidim kako ce to izgledati bilo u EL bilo u EC.

    Partizan je solidan EC sastav sa najboljim trenerom (Zvezda i Buducnost su propustili Trinchija), imaju ogromnu sirinu ali je plitko sve to. Cedevita, kad Perkovic i Bajo budu unistavali pick igrom ... trolovanje na stranu, samo jedan centar, zivece od suta i to je to.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • KC ima slican problem kao sto ga je imao Djenka. Ako izuzmemo realan problem povrede, utakmice u Italiji mu jesu pomogle da izgradi dozu samopouzdanja ali daleko je ta kosarka od uslova kada nastupas za CZV i kad je borba za titulu u pitanju. Mozda neki ne shvataju dovoljno velicinu Zvezde u evropskim okvirima i koliki je boomnapravila ona sezona od 16p u EL.
      Stim u vezi, dolazak u Zvezdu za njega jeste jedan vid izazova i zelja postoji da se vrati na stari nivo.
      Pitanje je mentalne snage i samopouzdanja, igranje pod pritiskom. Kako je moguce da iso suteve preko ruke ubacuje u vecem procentu od otvorenih suteva?! Dakle njemu je potrebna doza podrske i vjere da moze a vjerujem da ce vratiti dobrim igrama. U defanzivi sigurno a za napad samo polako, takva klasa ne blijedi lako.

      Comment


      • Lepa vest, juniori ce ipak igrati na fajnalejtu evrolige, napred Zvezdoo!.

        Comment


        • Kamenjari iz mege dominiraju, ipak cemo na komsije.
          Bice jebeno, Buducnost se raspada...steta

          Comment


          • Originally posted by Drakarys View Post
            Kamenjari iz mege dominiraju, ipak cemo na komsije.
            Bice jebeno, Buducnost se raspada...steta
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post


              Uskoro

              Comment


              • sta cini buducnost, ovo je cirkus..

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ficko ovo, Ficko ono..."
                  Zna, Ganac, da sam dusa od coveka, ali:

                  Jedva cekam, da se vama desi takav trut. Nema veze, sto ce derbi opet da pati!

                  Spoiler

                  Comment


                  • Moja prognoza da ćemo Partizan mlatnuti sa 2:0 a Budućnost sa 3:1. Gledajući Evroligu ove sezone prokljuvio sam da nas se i ona uželela, jedva čeka da se vratimo.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Moja prognoza da ćemo Partizan mlatnuti sa 2:0 a Budućnost sa 3:1. Gledajući Evroligu ove sezone prokljuvio sam da nas se i ona uželela, jedva čeka da se vratimo.
                      I to ako igra Filip će Budućnost da pobedi jednu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        I to ako igra Filip će Budućnost da pobedi jednu.
                        Nikako da se rešimo Fiće, izgura on celu sezonu. Džaba smo arlaukali sve vreme, samo pogubismo živce. A tek će ih pogubimo jer imam dojavu da on ostaje i za sledeću sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Nikako da se rešimo Fiće, izgura on celu sezonu. Džaba smo arlaukali sve vreme, samo pogubismo živce. A tek će ih pogubimo jer imam dojavu da on ostaje i za sledeću sezonu.
                          A na tribinama neće biiti semenkara već limenkara...i onako je danas popularno kod klinaca da sa limenkom u ruci šetaju gradom. Već zamišljam kako Samo Zvezda umesto suncokreta ispija limenku proizvedenu u FMP, gužva je i gađa sudiju zbog dosuđene Filipusu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Bitno je da sledeću sezonu započnemo sa sa dve petice i sa tri pleja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              A na tribinama neće biiti semenkara već limenkara...i onako je danas popularno kod klinaca da sa limenkom u ruci šetaju gradom. Već zamišljam kako Samo Zvezda umesto suncokreta ispija limenku proizvedenu u FMP, gužva je i gađa sudiju zbog dosuđene Filipusu.

                              Comment


                              • Kako je krenulo možda sledeće sezone ABA liga ima poslednjeg predstavnika u Evroligi. Deluje mi da onaj Bertomeu jedva čeka da nas otkači. Pokvarenjak.

                                Comment

                                Working...
                                X