Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Mozes li navesti te pojedince osim Zirbesa ( nije u pitanju fizicka sprema vec nesto sasvim trece) i mozda Davidovca jer on nikada u karijeri nije ni izgledao kao da ce da eksplodira od hitrine na terenu, koji to igraci izgledaju ocajno na terenu po pitanju kondicije? Potvrdi to nekim primerima da ne ostane sljajmara tek tako ispaljena. Odgledao sam sve utakmice pa mozda te detalje nisam primetio.

    Da te podsetim , za kondiciju je zaduzen Lukman a ne Tomic.
    Filip, Cirbes, Stratos, Davidovac....

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Filip je krme, stratos ima 35dina on i ne mkze bas da leti, cirbes je prso, a deda samo izgleda tako

      Comment


      • Ne bih se slozio da izgledamo fizicki lose. Mozda cak Perper, posto uzima non stop suteve covek i od tih suteva mi najvise zavisimo, kako njegovih tako i ostalih. Kad stane sut tanko.Malo smo sad sidrali sa Ojom ali ne ide to tako jednostavno. Mi pik ne znamo da napravimo, posebno taj sekundarni, mozda Rivers to nesto promeni...Takodje fc drzi previse loptu kod sebe, lopta se u napadu slabo krece, tek mozda po neki napad ima prosto ra i doodavanja dovoljno da odbrana ispadne. Ako se uzmu Perperovi sutevi to su najvise preko ruke i iz teskih situacija bar 75% takodje najvise nam se igra bazira na Reglandovom soliranju ili pak demarkaciji Berona i to protivnici znaju.

        Zirbes po meni nije toliko los sa tim da nemamo pik igru, on od kada sam ga gledao u Trieru, Broseu itd...nikad i nije znao da igra post a mi to forsiramo.U principu lako je baciti Oju loptu ali ajde budi majstor pa daj Zirbesu.

        Ovo u kupu je fail teski, prosto iz razloga sto nismo igrali Evropu, imali smo taj kup i tu smo opet pokazali kada su biti ili ne biti mecevi da igramo uzasno. Tu pre svega mislim na one amatere u prvom kolu i finale, FMP ne racunam....

        Kao sto Buducnost izgleda kao banda placenika, ne izgledamo ni mi nista bolje. Minuti domacih igraca su mizerni, non stop se mesaju igraci i nemamo kontninuitet, da neki igrac domaci oseti neku vrstu odgovornosti......Samo mi recite da ovi stranci nisu placenici sem eventulano Zirbesa..Svi oni igraju za lepe ugovore i realno nemaju nikakvu privrzenost.

        Slazem se eventualno da nam je trebao Rivers, ali ne mogu onda ostati u rotacii jos 3-4-5 2/3, 3/2 nemas osnovu..sem vec gore navedenih nosilaca..

        Sta vise Jovanovic bi nam vise znacio od Ristica, logicnije mi je bilo da Ristic ode na pozajmicu a Jovanovic posle jedne sezone zaigra i drugu...Bio bi korisniji..Takodje ako vidis da Apic moze, ti ga prodas u Rusiji eto kao covek je zaradio, obezbedili smo ga...klub, navijace treba da boli patka za to...
        Sta vise i na cetiri imamo samo post up sutere, Simanic i Faye su relativno slicni, unutra ulaze jako retko i nemas nikakav strah od njih.

        Finale npr CZ-Bud, sve mi vise i vise izgleda na ruski rulet, posto ni Jasko nema definisane uloge, posebno ne dobro podeljene....Trinkijeri da trenira Buducnost ili Zvezdu, bukvalno bi stavio kucu na to da ce uzeti titulu, ovako niko ne zna sta ce biti. Apsolutno sam siguran da ce nas namuciti kkp ali nista vise od toga i to smao zbog trenera, dok Cedevita ce biti pociscena samo tako da ce se pusiti..Bajo-Stipanovic je eventualno za neki Trabzon nikako za neki ozbiljan tim, posebno ne onaj koji zeli titulu.

        Kod mene bi Tomic imao prodju, ali ovo sa Filipom ne mogu da shvatim. Mislim da ga je cak Pionir sa navijacima uverio da on ima smisla, bolje bi mu bilo da j eprocitao par strana foruma hehe...salim se malo ali kao takvog ne mogu da mu dam prelaznu ocenu...Surovo glupe poteze radi,ispadanja iz EC i Kupa su dno dna...za nas rejting, koji polako opada. Sad ako ne uzmemo titulu, trend opadanja tima, kluba ce se nastaviti i titulu necemo skoro videti...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Filip, Cirbes, Stratos, Davidovac..
          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Stratos peglao u proseku vaznije utakmice izmedju 25 i 30 minuta bez da ijednom trazio izmenu. Opustene utakmice na kojoj vodimo plus 10 nisam primetio da je nesto zapinjao.
          U kupu je igrao bez treninga a finale je igrao pod injekcijama zbog bolova u ledjima od povrede zaradjene u poslednjoj utakmici aba lige.

          Filip ima fizicke predospizicije takve da izgleda kao da ne moze a ne da nema snage. Trazio je izmenu u Nisu jer je igrao pod temperaturom obe utakmice pre finala, a mislim da je na obe igrao preko 20 minuta.

          Davidovac ostajem pri svom stavu da ce on bilo gde do kraja karijere izgledati isti ovakav kao i sada.

          Zirbes je psihicki otisao u q...z i jednostavno se trebalo rastati sa njim onda kada je sklonjen ali se nije nasao nijedan klub spreman da ga prezme.


          p.s. da dodam jos u vezi Zirbesa,

          dva puta su vodjeni razgovori sa njim i Miskom. On se vratio u tim za Kup jer je na treninizima razbijao, pokazivao je volju i zelju, izvinio se svim igracima i strucnom stabu za nedopustivo nezalaganje koji je i dovelo do odstranjivanja iz tima.

          Posle kupa bio je sa reprezentacijom Nemacke vratio se odigrao prijateljsku sa Fmpom, bio najbolji pored Riversa, problem njegov je psiha i gubitak samopouzdanja kada udje u utakmicu sa greskama kao u poslednjoj utakmici, jednostavno se ukanali i ne moze da se vrati u takmicarski ritam, jos kada ga opravdano klupira do kraja utakmice tu pomoci vise nema.
          Last edited by Šarac; 07-03-19, 12:50.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Onda se postavlja pitanje cija je to krivica? Nisam siguran da je samo Cirbesova.
            I na polju fizicke spreme smo zestoko podbacili. Izgledamo ocajno. Pojedincima je,, dusa u nosu,, posle 5 minuta, traze izmenu.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Kod Cirbesa nije pitanje fizicka sprema nego volja za kosarkom uopšte!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne bih se slozio da izgledamo fizicki lose. Mozda cak Perper, posto uzima non stop suteve covek i od tih suteva mi najvise zavisimo, kako njegovih tako i ostalih. Kad stane sut tanko.Malo smo sad sidrali sa Ojom ali ne ide to tako jednostavno. Mi pik ne znamo da napravimo, posebno taj sekundarni, mozda Rivers to nesto promeni...Takodje fc drzi previse loptu kod sebe, lopta se u napadu slabo krece, tek mozda po neki napad ima prosto ra i doodavanja dovoljno da odbrana ispadne. Ako se uzmu Perperovi sutevi to su najvise preko ruke i iz teskih situacija bar 75% takodje najvise nam se igra bazira na Reglandovom soliranju ili pak demarkaciji Berona i to protivnici znaju.

              Zirbes po meni nije toliko los sa tim da nemamo pik igru, on od kada sam ga gledao u Trieru, Broseu itd...nikad i nije znao da igra post a mi to forsiramo.U principu lako je baciti Oju loptu ali ajde budi majstor pa daj Zirbesu.

              Ovo u kupu je fail teski, prosto iz razloga sto nismo igrali Evropu, imali smo taj kup i tu smo opet pokazali kada su biti ili ne biti mecevi da igramo uzasno. Tu pre svega mislim na one amatere u prvom kolu i finale, FMP ne racunam....

              Kao sto Buducnost izgleda kao banda placenika, ne izgledamo ni mi nista bolje. Minuti domacih igraca su mizerni, non stop se mesaju igraci i nemamo kontninuitet, da neki igrac domaci oseti neku vrstu odgovornosti......Samo mi recite da ovi stranci nisu placenici sem eventulano Zirbesa..Svi oni igraju za lepe ugovore i realno nemaju nikakvu privrzenost.

              Slazem se eventualno da nam je trebao Rivers, ali ne mogu onda ostati u rotacii jos 3-4-5 2/3, 3/2 nemas osnovu..sem vec gore navedenih nosilaca..

              Sta vise Jovanovic bi nam vise znacio od Ristica, logicnije mi je bilo da Ristic ode na pozajmicu a Jovanovic posle jedne sezone zaigra i drugu...Bio bi korisniji..Takodje ako vidis da Apic moze, ti ga prodas u Rusiji eto kao covek je zaradio, obezbedili smo ga...klub, navijace treba da boli patka za to...
              Sta vise i na cetiri imamo samo post up sutere, Simanic i Faye su relativno slicni, unutra ulaze jako retko i nemas nikakav strah od njih.

              Finale npr CZ-Bud, sve mi vise i vise izgleda na ruski rulet, posto ni Jasko nema definisane uloge, posebno ne dobro podeljene....Trinkijeri da trenira Buducnost ili Zvezdu, bukvalno bi stavio kucu na to da ce uzeti titulu, ovako niko ne zna sta ce biti. Apsolutno sam siguran da ce nas namuciti kkp ali nista vise od toga i to smao zbog trenera, dok Cedevita ce biti pociscena samo tako da ce se pusiti..Bajo-Stipanovic je eventualno za neki Trabzon nikako za neki ozbiljan tim, posebno ne onaj koji zeli titulu.

              Kod mene bi Tomic imao prodju, ali ovo sa Filipom ne mogu da shvatim. Mislim da ga je cak Pionir sa navijacima uverio da on ima smisla, bolje bi mu bilo da j eprocitao par strana foruma hehe...salim se malo ali kao takvog ne mogu da mu dam prelaznu ocenu...Surovo glupe poteze radi,ispadanja iz EC i Kupa su dno dna...za nas rejting, koji polako opada. Sad ako ne uzmemo titulu, trend opadanja tima, kluba ce se nastaviti i titulu necemo skoro videti...
              Ko ti napisao post, priznaj?[emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ko ti napisao post, priznaj?[emoji23]
                i mene je iznenadio na prvu loptu...odličan upis sa glavom i repom...
                ali kada sam bolje pogledao...lokativ, nepostojanje kvačica...nerazmak nakon zapete...

                ček...genuine "LosmiSK".

                Comment


                • On napisao, a lektor mu nije uradio posao do kraja
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kako prodje pored vas dvojice "lektora" ?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mogu kako hocu. Pisem levom i desnom
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Mogu kako hocu. Pisem levom i desnom
                        ..nogom, znamo.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Filip ima fizicke predospizicije takve da izgleda kao da ne moze a ne da nema snage. Trazio je izmenu u Nisu jer je igrao pod temperaturom obe utakmice pre finala, a mislim da je na obe igrao preko 20 minuta.
                          Pa Fićko se nama žrtvovao za tim, jer jbg nema nikog da ga zameni!!!

                          Srce malo
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Tacno bi osvojili da se nije zrtvovao

                            Comment


                            • znači Filip i pod temperaturom mora da igra...tačnije i ako mu neko razbije glavu igraće sa čalmom, ako mu polome nos igraće sa onom maskom...kako li smo uopšte uspevali da se saberemo bez njega dok je godinama gubio vreme u nižerazrednom efempe-u ? Kvalitet na kraju uvek ispliva.

                              Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nzm kako smo uspeli da osvajamo titule one bez njega, nismo ni svesni bili sta propustamo

                                Comment

                                Working...
                                X