Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebalo je Kejsiju dati da šutira, da se malo oslobodi, sad je bila prilika.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • http://prntscr.com/msp5pq

      Obratiti pažnju kada je krenulo vreme
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Kao da smo izgubili. Tomic ce nadmasiti Alimpijevica

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        kao da smo izgubili...

        Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pali se makina!!!

          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ništa od Trinkijeve želje da igra protiv nas u finalu.šmrc
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              kao da smo izgubili...

              Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
              .. vidiš da je takva i atmosFCera

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Cestitke, komsije.
                Hvala komšo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Joj dje si Dejane Radonjicu da ovim neznalicama pokazes kako se vodi ekipa.
                  TOMICU MRS IZ ZVEZDE AKO NASTAVIS OVAKO I ALIMPIJA CES NADMASITI.

                  Comment


                  • Bice da je problem "hemije" ma sta to znacilo. Vrlo sam razocaran, bas smo lose izgledali, u ostalom kao i poslednja dva mjeseca a da ni promil boljitka nema. Ovaj tim je daleko kvalitetniji od Partizana, sramota na sta nam lici odbrana.
                    Kad vidim da Jaramaz uleti u reket a tamo umjesto Fayea na postu ga ceka Raglend da stiti obruc (2x situacija). Ojo pojma nema da prepozna kod preuzimanja u odbrani da preuzme viseg a da nas nizi (obicno Covic ili Beron) izadju na zastitu suta.
                    Ocekivao sam neku reakciju posle pauze (Zirbesa ne racunam on je stvarno izmoren) al dobih mlohavim po licu. Boljitka nema i sad se nemam vise cemu nadati, do nas vise nije, samo nas los dan protivnika moze spasiti. Ovo sto igramo sada nije dovoljno za ABA.

                    Comment


                    • I jos samo da kazem kad Regland izadje da odmori nasa igra se pretvori u goli kurac Fico kako ti do sad nije jasno da sam treba a odes.

                      Comment


                      • Tomic,, moramo raditi na hemiji u timu,, [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
                        Zemljo otvori se

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Evo kompletnog intervjua

                          Tomić: Pobeda u derbiju je uvek značajna
                          Košarkaši Crvene zvezde mts ostvarili su pobedu u trećem ovosezonskom ’’večitom derbiju’’. Trener Milan Tomić izneo je svoje utiske nakon utakmice protiv Partizana u 20. kolu ABA lige.
                          Košarkaši Crvene zvezde mts ostvarili su 19. pobedu u ABA ligi. Crveno-beli su savladali Partizan Nis rezultatom 70:68 u utakmici sa mnogo preokreta koja je donela i neizvesnu završnicu. Pobeda je važna iz više aspekata, a više o njoj govorio je trener Milan Tomić:

                          ’’Utakmica je bila pravi derbi. Igrom nisam zadovoljan. Ako pogledate statistiku, imamo mnogo igrača koji su ’’minus 14’’, ’’minus 10’’, ’’minus 8’’ i tako dalje. Znamo svi koliko znači našim navijačima i nama kada se pobedi derbi. Mora još mnogo da se radi, na hemiji u ekipi i na mnogim detaljima’’, rekao je Tomić, a potom odgovorio na novinarsko pitanje:

                          ’’Odžo nije trenirao, odradio je jednu četvrtinu treninga i odigrao je fenomenalno. Čestitao bih mu na požrtvovanju i odličnoj partiji s obzirom da je imao povredu zgloba. Njegova igra nije samo 16 postignutih poena’’, istakao je Tomić.

                          Usledilo je pitanje da li bi igra Crvene zvezde mogla da bude brža?

                          ’’Ako pogledate odbranu Partizana, oko 50 odsto je bilo preuzimanje. Koja je prednost preuzimanja? Žele da uvedu napad da se rešava u poslednjih deset sekundi. Mi težimo da napadamo prvi pik i da rešavamo napad u prvih 18 sekundi’’, obrazložio je trener Crvene zvezde.

                          Boriša Simanić?

                          ’’To što nije igrao je moja odluka. Mislim da je ova utakmica bila možda i previše za njega u ovom trenutku’’, rekao je Milan Tomić, a onda obrazložio šta znači da treba popraviti detalje:
                          ’’Treba da igramo brže. Na početku sezone je cilj bio dobra odbrana i da 50 odsto napada bude kontranapad. Pali smo u tom segmentu’’, istakao je Tomić.

                          Rivers?

                          ’’Prva utakmica za njega. Promašio je dva penala, ali on je iskusan igrač. Treba mu vremena da se prilagodi, a mi u ovom trenutku i imamo vremena. Dve naredne ABA utakmice gde će moći da se prilagođava’’, rekao je Tomić, a potom odgovorio na pitanje da li je želeo Partizan:
                          ’’Ne možeš da igraš protiv Partizana da izgubiš utakmicu. Mi smo prvi na tabeli. Da li ste sigurni da ima kalkulacija kada se igrate protiv Partizana? Dođite na moje mesto pa tako razmišljajte’’, zaključio je Tomić.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • I velikom Branku Laziću, našem kapitenu da čestitamo značajan jubilej, 500-ta utakmica u najdražem dresu koju je krunisao izvanrednom i požrtvovanom partijom kakva se od njega i očekuje. Hvala ti, Branko i još mnogo lepih zajedničkih trenutaka da doživimo dok nosiš dres Zvezde i naravno žetvu trofeja!



                            p.s. iako izgleda kao slika nije, kliknite na nju da vidite Brankove brojke
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Evo kompletnog intervjua


                              Rasta dekkard u svedoke ode...

                              Last edited by kronostime; 03-03-19, 20:48.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post


                                Rasta dekkard u svedoke ode...

                                Da znaš da sam prošao pored Nebojše posle utakmice, izlazio sa Bekjarevim iz službenog izlaza u kafić pored na pićence, to mu je izgleda neki ritual.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X