Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Srecan KC svima koji slave.

    Na debiju danas 15 pts.Najefikasniji uz Odza, cak je bio u prvoj petorci umesto Berona.
    Protiv koga smo igrali?

    Comment


    • Originally posted by Sir Oliver View Post
      Protiv koga smo igrali?
      Fmp

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          mozda i igrac koji je dovodio do najveceg usijanja halu Pionir!

          Comment


          • Klinci dve pobede na startu juniorskog turnira, nije nekaposeta,dodjite danas da podrzimo ekipu da udhe u finale.

            Comment


            • Iako izgubimo od vitamina igramo sutra od 7 finale sa Megom ili Sparsima, borba za fajnal ejt u Vitoriji,elem obratiti paznju na Masica, Popovica , Pavicevica 2001 godiste.

              Comment


              • Fino igraju ova djeca. Pade mi na pamet Novi Sad kad smo sabili Amere za zlato. Sad je 7 od tih igraca na All Staru a ostali su sasvim pristojne karijere a od nasih, Raduljica, Macvan, Tepic... Msm kako ujebemo te igrace, sta im radimo pa propadnu tako, kako ih amer izvuce?! Jel individualni rad, jel uslovi, sta?!
                Gledam ovu djecu, to preuzima, to zona, to blokovi, utrcavanja poceonoj iza ledja... Takticki potkovani - individualnost ne nikako.

                Comment


                • Pa to je stara prica, ne uhebemo ih samo ipak je id talenta do igraca dug put, uglavnom imamo dobru generaciju ovo ce biti 40 uzastopna pobeda na kvalifikacionim turnirima Evrolige.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Fino igraju ova djeca. Pade mi na pamet Novi Sad kad smo sabili Amere za zlato. Sad je 7 od tih igraca na All Staru a ostali su sasvim pristojne karijere a od nasih, Raduljica, Macvan, Tepic... Msm kako ujebemo te igrace, sta im radimo pa propadnu tako, kako ih amer izvuce?! Jel individualni rad, jel uslovi, sta?!
                      Gledam ovu djecu, to preuzima, to zona, to blokovi, utrcavanja poceonoj iza ledja... Takticki potkovani - individualnost ne nikako.
                      Ima i do svakog od njih ponaosob. Radna etika, glad za napredovanjem...

                      Comment


                      • Regland, Davidovac
                        Beron, Lazic
                        Rivers, Dobric, Stratos
                        Faje, Simanic
                        Odzo, Ristic, Cirbes

                        Nema potrebe za daljim eksperimentima. Skratiti rotaciju, odabrati ovih 12 momaka do KLS lige

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Regland, Davidovac
                          Beron, Lazic
                          Rivers, Dobric, Stratos
                          Faje, Simanic
                          Odzo, Ristic, Cirbes

                          Nema potrebe za daljim eksperimentima. Skratiti rotaciju, odabrati ovih 12 momaka do KLS lige

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Auuu jbte kakav tim i uspeli su da ispadnu iz EC, nismo ni u TOP8...znaci od dva trofeja, ispusili smo 2/2 i to poprilicno ruzno..ako se izgubi ABA..mislim da cela upravasa trenerom treba da napusti tim...Ovakava upumpavanja para u klubove su nezablezena a igre su im mizerne...Ne samo nama...

                          Covic stariji, kao i Tomic ako ne uzmemo ABA moraju da pdnosu neopozive ostavke...zalosna sezona.. mi bi trebali da pitamo EL da nam skrati ABA i da se titula dodeljuje u Novembru...Raduje ovih 15p protiv FMP-a srecan Rivers svima koji slave..da nije smesno bilo bi tuzno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pozdrav za ekipu, dolazim sa B92 foruma, konacno su se izborili da me trajnu banuju. Imao sam nekada nalog ovde ali sam zaboravio lozinku cisto da se zna da nije u pitanju klon. Nadam se da ovde ne vladaju dvostruki arsini i da su "zakoni" isti za sve

                            Pozdrav za brata Dropkick-a ne znam da li je i ovde na forumu, ali na ovaj nacin da mu zahvalim jos jednom sto se zauzeo za mene na pomenutom forumu.

                            IZVINITE NA OFFU, nece se ponavljati vise.

                            Hvala.

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Pozdrav za ekipu, dolazim sa B92 foruma, konacno su se izborili da me trajnu banuju. Imao sam nekada nalog ovde ali sam zaboravio lozinku cisto da se zna da nije u pitanju klon. Nadam se da ovde ne vladaju dvostruki arsini i da su "zakoni" isti za sve

                              Pozdrav za brata Dropkick-a ne znam da li je i ovde na forumu, ali na ovaj nacin da mu zahvalim jos jednom sto se zauzeo za mene na pomenutom forumu.

                              IZVINITE NA OFFU, nece se ponavljati vise.

                              Hvala.
                              Ako si iz centra, postujem..Mi znamo kakve nas muke muce u zivotu )) Sala mala, dobrodosao, ovde vlada demokratija i bice sve u redu. Sta je toliki problem na tom forumu B92, pa svi beze od tamo?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ako si iz centra, postujem..Mi znamo kakve nas muke muce u zivotu )) Sala mala, dobrodosao, ovde vlada demokratija i bice sve u redu. Sta je toliki problem na tom forumu B92, pa svi beze od tamo?
                                Ma duga prica Politicka korektnost po svaku cenu, da ne kazem licemerje pojedinaca i onda puknem i tamo te etiketiraju(pojedinci jedva docekaju) kao najveceg primitivca. Iskreno ima jako dobrih forumasa tamo, pogotovu na nasem topiku i zbog toga sam tamo toliko dugo i bio. Generalno moderatori su uzasni, sta se sve tolerise da ne pricam kada odes na topik politika...Da ne idem previse u off opet, vidim mnogo je ovde poznatih lica npr i ti Kuckamo se onda

                                Comment

                                Working...
                                X