Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez obzira na sve, pa i da smo izgubili trofej tako sto je sudija ubacio poen, a nije...nismo smeli sebi da dozvolimo da ne sacekamo dodelu medalja i da ne bude konferencije za stampu....ako nesto mrzim to je taj jajarski mentalitet...samo cekam "odricanja drzavljanstva" by Stojke the golman style...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Još jednom, besmisleno je nervirati se kada je većina prihvatila da u timu imamo Tatino Govance i Bivšeg Košarkaša. Umesto da se Pionir digao na noge i jebao mater svim odgovornim, njima se aplaudira.

      Kako siješ, tako ćeš i žnjeti. Uvek bilo, uvek će biti.

      Ako pristaneš da budeš kurveštija, nemoj se buniti što te jebe ko i kako hoće.
      Upravo tako. Ali njima je Pionir prazan. Tih 500 mazohista sto pljeskaju nisu vredni pomena. I zasto da jebemo mater bilo kome kad i da izborimo EL opet cemo da igramo u praznoj dvorani. Nismo kosarkaska publika i to je tako. Cim je malo FK zivnuo idemo na livadu. Tak’i smo mi mandovi.

      Comment


      • Katastrofalne greške sudija koštale su Zvezdu kupa iako nije igrala ništa posebno. To ne umanjuje činjenicu sudijskih greški

        Comment


        • Ne valja!

          Odbrana na pocetku sezone = max voljni momenat i dokazivanje je dovelo do toga da meljemo protivnike, nista to specijalno nije dovelo do nase superiornosti, samo skoncentrisanost i volja da se ispune zadaci.
          Evo par crtica gdje je trenerov propust:
          - svakome idemo iznad bloka ukoliko se u isti ne zabijemo
          ( Mnogi igraci nisu pretnja u sutu ili im je izbacaj spor pa se takvima ide ISPOD bloka)
          - Prenos lopte Raglenda je na ivici 8sec, SVAKI.
          ( obicno rezultuje da dobar dio napada zavrsavamo individualnim rjesenjima u poslednjim sekundama, citaj Simanic 1-7 ili Stratos 1-7)
          - Zirbes je odlican p&r igrac
          ( Veceras ukupno 0 akcija )
          - Na switch idu under/ispod sa B.Sy brane ulaz
          ( Izvuces centra pa ides na prodor/pas pod kos)

          Dakle ako sutiras 32-33x za tri poena a pri tome pola napada imas missmec jasno je da trener kurca ne vrijedi jer bi u suprotnom valjda morao da iskoristi brzinu prodora Raglenda i Berona da bi razigrao centre.
          Ok nije ovo toliko strasno, sve se to da ispraviti, nije neka nauka ali je jebeni problem podici ekipi samopouzdanje kada ocigledno autoriteta nemas. Jer da imas, tesko bi se dozvolio onakav potop u organizaciji igre.
          Nije mi zao zbog izgubljenog finala, zao mi je ocajne igre koja ni blizu nije dovoljna za osvajanje ABA, koliko ce Ojo Faye i KC da promjene stvari, pitanje je.
          I kakav je to kurac sa medaljama i konferencijom?! U pamet se, mojne kurvinjskih fazona!

          Comment


          • Nemojte se hvatati za sudije. Sudjenje je bilo loše na obe strane. Možda smo i oštećeni, ali to ne menja sliku o tome da smo odigrali kao i do sada, bezidejno i bez ikakve taktike. Šutiraj trojke do iznemoglosti, pa ako krene - dobijamo. Najveće pojačanje bi nam bilo da ode Tomić i da dodje... Pa bilo ko, ko bi dao nogobulj tatinom sinu i Kešelju.

            Comment


            • Ta osoba koja se izdaje da je trener prvog tima KK Crvena zvezda,
              bi pokazao znake ljudskog dostojanstva, kada bi koliko večeras spakovao prnje
              i otišao negde netragom.

              Comment


              • Dobrić nepunih 6 minuta ?!
                Kešelj prevelikih 10 minuta ?!!

                Tomiću izvini, ali ne znaš!

                .. čis' faul Berona, another couch's brainfart ..

                Comment


                • Nije bila loša košarka samo su loši igrači. Pojedini. I loš je trener. Mora još više da se šutira za 3, mora da se stavi akcenat na šut i ide u korak sa savremenom košarkom.

                  Da se igra više 1 na 1 još ali posle bržeg protoka lopte.

                  Nema potrebe za nekom metuzalemskom košarkom sa sporim protokom i igrom unutra, što više trčanja u ledja, brzih završnica i svaki otvoren šut da se uzme.

                  Bravo za Simanića jer nije pao duhom, sl put će ući one lopte.

                  Beron je primer modernog košarkaša.

                  Moralo je da se igra u ledja rivalu ali fali igrača za to.

                  Simanić mora da radi na šutu ali ima odlične fizikalije i prototip modernog igrača. Što više slobode u igri i što više šuteva.
                  Last edited by Cassius Clay; 17-02-19, 20:01.

                  Comment


                  • Žao mi je što igrači Zvezde nisu sačekali dodelu medalja (na dušu Čoviću), izgubili smo zasluženo jer između ostalog što reče jagen Tomić opet sa niskim igračima brani i to 1,1 sekundu a Beron čuva 20/25 cm višeg igrača.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Iskljucivi krivac je TOMIC.
                      Poslednji napad brani tako sto Beron cuva Lendeja a Cirbes ometa Sija kod izvodjenja????????. Potez klasicnog kosarksaskog duduka.
                      U poslednjoj cetvrtini sutnuli smo 13 puta za 3 i 4 puta za 2. ????????
                      Keselj 10 minuta Dobric 6 ???????????
                      Davidovca nema u poslednjoj cetvrtini. ???????
                      Simanic pokazuje koliko je DR bio u pravu.
                      Igraju mu Covic i Keselj a Nenadic i Radanov NE????
                      Vodis Cirbesa da igra 3 meca u 3 dana a pre toga ga mesec dana drzis van tima zbog lose igre i ocajne fizicke spreme. Odza ostavljas van tima??????

                      TOMICU KUPI PRNJE I MARS IZ ZVEZDE

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Treba dici ruke. Previse volim Zvezdu, ali ne vredi. Mi trazimo krivce u drugima, a zapravo je problem u nama. Milan Tomic nije trener za velike domete, Filip Covic nije plej ni za Dinamik, Marko Keselj ?????? Ma mi smo govna i to je to. Vidimo se dogodine, nadam se sa novom upravom, strucnim stabom i igrackim kadrom.

                        Comment


                        • Poslednji tajm aut de Tomic trazi da Covic ubaci loptu a ovaj odgovara,, kouc ako postave nekog visokog ne mogu da prebacim,,
                          Tomic menja odluku i Stratos ubacuje loptu iz auta
                          O CEMU DALJE DA PRICAMO??

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jest malo preterao sa bacanjem...ali faul kao kuca...skolski primer...cak je i Renfro za trenutak zastao, skontao da je zahebao...
                              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 17-02-19, 21:07.
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Sumnjao sam i ranije, ali danas sam potpuno siguran da Tomic misli da je fc3 top igrac...klucher..itd...on igra visoki presing u bonusu sa fc3..Nije stvar dal je bio faul ili ne Renfroa..stvar je da ne bih ni ja svirao faul njemu kamoli sudija...Sve je jasno, nece ga suntuti, veruje i Keselju..itd...Opet dan mrmota...itd itd..preslikana prosla godina za sada...

                                Borisu jedan penzioner unosi i ubija, maltretira kao igracku..lik sutira 19 trojki ima 210 kao guma ni ne pomisli da udje...ovaj vadi Reglanda 2min do kraja.. i uvodi covica hahahaha..Jbte da je meni znati sta je tom coveku u glavi tad bilo i kakva zamisao..Pik ne mozmeo odbraniti..Dzok nas je unistio..ajde da to nije uradio Buducnosti pre par dana..nego ono..

                                Kad dodje derbi, obavezno aplauz za fc3..borio se kao lav!!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X