Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хајде Небојша исправи грешку из предходне сезоне па отпусти тренера на време.
    А да, нема ништа од тога, јер нико други не жели да буде играчка у твојим рукама!

    Постадосмо ко гробље - још Тео и Кузмић да се врате и тренера да нађемо и пали се машина.

    Comment


    • Mene više od poraza boli odsustvo svake strategije.
      Ne mogu da verujem.
      Peglaj trojke dok ne proradi šut ?!?!?
      On nema nikakav drugi odgovor.
      Pa, šta bi bilo da smo pogodili samo 3-4 trojke.
      Izgubili bi 25 razlike ? Ili šta....
      To je ključna stvar.
      On na poslednjem tajm autu se izgubio.
      Čovićeva pudica mu suflira šta da uradi i ko da ubaci loptu u igru 0.2 sekunde do kraja.
      Ostane ti najniži igrač na centru sekund do kraja i ovaj šta će mora da se obesi na ruku ovome, ako hoće da ga spreči da ubaci koš.

      Zaista odavno nisam ništa diletantskije video u poslednje tri decenije.
      Čovek je mlađi od mene godinu dana, a izgleda kao da je sam sebi deda.
      Nikog nije vodio nikada u životu.
      Statirao u kukuruzu.
      Nadobudan, breca se na svako pitanje koje njegovu stručnost dovodi u pitanje,
      u najmanju ruku kao da je uzeo bar 15 titula kao trener.
      Alimpijević će možda nekad u životu i biti trener, ovaj NIKAD.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Mene više od poraza boli odsustvo svake strategije.
        Ne mogu da verujem.
        Peglaj trojke dok ne proradi šut ?!?!?
        On nema nikakav drugi odgovor.
        Pa, šta bi bilo da smo pogodili samo 3-4 trojke.
        Izgubili bi 25 razlike ? Ili šta....
        To je ključna stvar.
        On na poslednjem tajm autu se izgubio.
        Čovićeva pudica mu suflira šta da uradi i ko da ubaci loptu u igru 0.2 sekunde do kraja.
        Ostane ti najniži igrač na centru sekund do kraja i ovaj šta će mora da se obesi na ruku ovome, ako hoće da ga spreči da ubaci koš.

        Zaista odavno nisam ništa diletantskije video u poslednje tri decenije.
        Čovek je mlađi od mene godinu dana, a izgleda kao da je sam sebi deda.
        Nikog nije vodio nikada u životu.
        Statirao u kukuruzu.
        Nadobudan, breca se na svako pitanje koje njegovu stručnost dovodi u pitanje,
        u najmanju ruku kao da je uzeo bar 15 titula kao trener.
        Alimpijević će možda nekad u životu i biti trener, ovaj NIKAD.
        Ti rece 10 plus..i prizeljkujes Partizan, lako cemo..Pa da, da nema logistike mozda bi i bio u pravu.

        Comment


        • Vi ste toliko kvalitetniji od Partizana da ste trebali 20 razlike dobiti ovu utakmicu,mi nemamo krstenog sutera u ekipi a kod vas Regland,Beron,Perperoglu,Davidovac mogu da sipaju,trener Tomic vam je izgubio utakmicu,ono kod suta Renfroa je trebao ili faul Renfroa ili floping da se svira,tj.tehnicka tom sto se bacio,verovatno Covic,sudije su donele kompromisnu odluku da precute,ali nisu sudije Davidovca ostavile zadnju cetvrtinu na klupi i igrale s Risticem.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Ti rece 10 plus..i prizeljkujes Partizan, lako cemo..Pa da, da nema logistike mozda bi i bio u pravu.
            Gde sam rekao 10 plus.

            Comment


            • Jbte stvarno nisam znao kakav je ovaj Tomic ali ovo sto je on uradio danas je ono ..Razbio ga trinkijeri kao malog majmuna...Dole borisu izuo..centri ko go ...... Baron sutiraj prijatelju pa sta nam bog da..4 napada ista na kraju..IZBACI REGLANDA 2 MINUTA DO KRAJA UVEDE COVICA....Renfro ga je trebao obrisati o patos...ili brat Laza kad je pao dole vec.....ma ovo je jezivo na sta mos mi licili...Stratos se raspao..skautirali nas dobro..a mi trojke pa trojke jbte ono nema nigde...

              Zalosno,zalosno zalosno....Jbte finale kupa on covic,keselj qrac palac..ovaj mali Davidovac ne promasi ovaj mu neda da igra...Pa na cemu je ovaj Tomic,ajde neka mi neko kaze sta covek koristi...da me jbs ako ja znam na cemu je on...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Milan Tomic je neznalica i poltron. U nasem narodu takve ljude nazivaju slina.

                Comment


                • sto je najjace od svega tomic i forsira zavrsnice da se brane sa covicem i renglandom...on kao da ne zeli da nauci iz gresaka.Vec koju zavrsnicu gubimo tako

                  Comment


                  • Problem je odbrana, sa onakvim sutevima Berona, ono je moralo da se dobije, onakve meceve ste inace dobijali ove sezone. Ekipa ima problem sa hemijom. Ne mogu da shvatim da nakon onih Beronovih trojki, dje puls ide na 200, ti ne mozes da skrpis odbranu. Ocigledan je problem niske spoljne linije i jako sporih i tromih centara.
                    Napadacki je to mnogo raznovrsno, danas je to Davidovac i Beron, sjutra Stratos ili Rengland. Na to dolazi jos Rivers. Jako zajebana ste ekipa, ako Tomic zategne odbranu.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Evo ga sad će ovaj da se prenemaže poput Prvorođenog.
                      Čovek ne ume dostojanstveno da podnese poraz.

                      http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...IpjwbauVuPziAA

                      Last edited by Jaqen Hghar; 17-02-19, 18:55.

                      Comment


                      • Još jednom, besmisleno je nervirati se kada je većina prihvatila da u timu imamo Tatino Govance i Bivšeg Košarkaša. Umesto da se Pionir digao na noge i jebao mater svim odgovornim, njima se aplaudira.

                        Kako siješ, tako ćeš i žnjeti. Uvek bilo, uvek će biti.

                        Ako pristaneš da budeš kurveštija, nemoj se buniti što te jebe ko i kako hoće.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Usralo nas je kao nikad što smo ušli u neizvesnu završnicu. One trojke Bilija i ona jedna Reglanda bez napada što su nas držale u životu je posledica njihove klase i eventualne preterane doze sreće.

                          Ono što mi igramo u napadu je cirkus, sve se svodi na igru 1 na 1, Regland drži loptu svi ostali stoje, ili Bili ili Stratos i tako u 75% slučajeva.

                          Nadam se da će KC doneti nešta ekstra u igri ovog tima inače i u F4 ga duvamo kao ruka.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Problem je odbrana, sa onakvim sutevima Berona, ono je moralo da se dobije, onakve meceve ste inace dobijali ove sezone. Ekipa ima problem sa hemijom. Ne mogu da shvatim da nakon onih Beronovih trojki, dje puls ide na 200, ti ne mozes da skrpis odbranu. Ocigledan je problem niske spoljne linije i jako sporih i tromih centara.
                            Napadacki je to mnogo raznovrsno, danas je to Davidovac i Beron, sjutra Stratos ili Rengland. Na to dolazi jos Rivers. Jako zajebana ste ekipa, ako Tomic zategne odbranu.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Tomić je ta karika koja ne zasluzuje klupu CZ.
                            Realno.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Usralo nas je kao nikad što smo ušli u neizvesnu završnicu. One trojke Bilija i ona jedna Reglanda bez napada što su nas držale u životu je posledica njihove klase i eventualne preterane doze sreće.

                              Ono što mi igramo u napadu je cirkus, sve se svodi na igru 1 na 1, Regland drži loptu svi ostali stoje, ili Bili ili Stratos i tako u 75% slučajeva.

                              Nadam se da će KC doneti nešta ekstra u igri ovog tima inače i u F4 ga duvamo kao ruka.
                              Pet asistencija i deset skokova manje. Da ne idemo dalje.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Nama je na ovako sklopljenu ekipu izostanak Lazica i Fajea ogroman hendikep u odbrani. Lazic je jedini nas igrac koji moze da pritisne protivnickog pleja i uspori im napad , a Faje sjajno pomaze u odbrani i maskira sporost nasih centara. Ovako kad nas plej brani protivnickog pleja konstantno zapinje u bloku , ostavlja centra na nicijoj zemlji i bez strane pomoci to je siguran kos. U trecoj cetvrtini smo ih i stigli jer su Davidovac i Perperoglu udvajali protivnickog centra i ukrali nekoliko lopti. Bez obzira na ovako lose izdanje u kupu mi smo i dalje favoriti u ABA ligi , uslov je da nam svi igraci budu zdravi i potpuno spremni. Odsustvo samo jednog bitnog igraca mi necemo lako prevazici. Ovde smo igrali Bez Fajea , Odza , prakticno Lazica , Perperoglu igrao povredjen , Reglend van forme , Riversa , koji tek treba da krene, pa smo opet imali utakmicu u rukama. Da je Simanic pogodio 2-3 otvorene trojke u prvom poluvremenu jos tad bismo zatvorili utakmicu. Jesmo losi , ali su drugi daleko losiji , nema mesta bas tolikom defetizmu.

                                Comment

                                Working...
                                X