Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    BRAVO SIMONE BRE, BRAVO!
    Kako te nije sramota, sta si pisao o coveku.

    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Idu na Kusa, potpisujem.
    Oduvek je bio covek odluke.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Kako te nije sramota, sta si pisao o coveku.


      Oduvek je bio covek odluke.
      Ne menja na cinjenici da je trut bio do pre mesec dana, a i sta me ima biti sramota, dao covek kos za pobedu jbt..

      Strawberry na srecu promasi..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kakva dva meca u ove dve nedelje. Sada braca Madjari da nam pomognu
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • bravo simone

          Comment


          • Hvala boze da ovo dobismo , mnogo tezak mec . Mnogo ih je srao sut , Srawberry ubacio 31 poen :lud; , Simonovic kod nas odigrao odlicno . Ceo mec je pogadjao i na kraju onu trojku ubacio .

            Comment


            • da ih hoce ovako ici protiv igokee zadnje kolo bilo bi dobro

              Comment


              • Sa realnog aspekta vece sanse Igokea ima da dobije Partizan nego Cibonu u gostima , a ako zadnje kolo bude odlucivalo , mogao bi Mile uplatiti kesa , tamo je svakako kriza
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • 40 minuta smo igrali bez odbrane i dobili.Cibona odlična večeras bila kao ludi su šutirali i za 3 i za 2...
                  Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                  Comment


                  • Originally posted by MilošCZBG View Post
                    40 minuta smo igrali bez odbrane i dobili.Cibona odlična večeras bila kao ludi su šutirali i za 3 i za 2...
                    Понављам ово по стоти пут, против нас екипе нешто стално шутерски расположене, очајна нам је одбрана противници ко на шутерском тренингу. Да је Пешић на клупи са овом екипом прошетали би се лигом, а и у Еуро Купу би капирам прошли ону групу. Еј ми победимо оне Швабе у гостима и они нас натрпају у Пиониру, еј Галата нас натрпа у Пиониру а у Турској без два главна играча нам просто украду победу (ја тај меч рачунам да смо добили јер оно што се десило тамо је смешно), па ко је овде луд ? Али опет Влада је за Лазића Бог, тако да и не треба пуно да кукумачемо на крају крајева.

                    Последњи минути текме ако неко ије пропратио:

                    Comment


                    • Nesto sam razmisljao, i ja sam mislio: Da je Pesic... medjutim, kada se malo udubis, stvar je u sastavu ekipe. Nama je najveci problem u odbrani Igor Rakocevic/Vuk Radivojevic i rotacija/pokretljivost visokih. Sta se onda dogadja? Pomenutu dvojicu dvojki moze da prodje bilo koji krsteni bek sa prosecnom brzinom, najbitnije je da ima prvi korak. Ako se secate, protiv Galate nas je isto ovako zatrpao Gordon. Pojavi se dva koraka ispred cuvara, ne izrotira se kako treba i to je lak sut. Meni je inace cudo da nas jas neko nije ovako masakrirao. Druga slabost nam je odbrana P&R, odnosno indolentnost viokih igraca. Ja poludim od Savovica, jer bi on onim svojim rucerdama morao da presece bar dva pasa ka roll igracu po mecu. Medjutim, on to ne radi. Katic kada iskoci, to je kos. Kada ne iskoci ima problem da stize protivnicke centre. Samardziski, Brown, vrlo slicna prica.

                      Nista od ovoga Kari ne bi mogao da promeni, ubedjen sam. To su igraci koji imaju te svoje mane od kada su u profi kosarci. Mi pokusavamo da kontriramo sa nekoliko jako agresivnih igraca (Lazic i Cvele na prvom mestu) ali to vuce da oni vrlo brzo nakupe faulove, a obojica vole da naprave one glupe. Kazem, zapelo nam je u selekciji, imamo jedan od najboljih napada u Evropi, ali nam ti igraci donose probleme u odbrani. Kari bi mogao da napravi vise tih nekih minijatura, nije sablonski trener, verovatno bi dobio onaj mec za Igokeom, ali ne bi skor bio mnogo bolji niti igra mnogo drugaciji. Ljudi ovde misle da je Kari defanzivni trener zbog prosle sezone, sto bas i nije tako. Proslogodisnja igra je posledica nuzde, odnosno nedostatka kvaliteta koji se nadoknadjivao agresivnoscu. Igrali bismo vrlo slicno ove godine i sa Karijem (pod pretpostavkom istih igraca), sa ovakvom ekipom je greota pokusavati nesto drugacije.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Inace Vladimir Stimac najavio za sutra breaking news, sa smileyima Pada mi nesto na pamet
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Брате више ти гледаш баскет и то, али смем руку да ставим да би добили 1 од 2 изгубљена меча код куће у Еуро Купу и да би имали бар два мање пораза у лиги са Каријем, мсм ја се водим овде простом логиком иста екипа са доста бољим тренером дакле скор мора бити бољи, мора.
                          Не кажем да би узели ЕК или да би се са свима спрдали по 30 разлике и то, већ да би имали бољи скор од овог који опет добар, али да је могло и морало боље, могло је и морало.

                          Comment


                          • Ja samo kazem da u ovoj ekipi ima mana koje ni on ne bi mogao da popravi. Siguran sam da bi imao mnogo bolju rotaciju, ne bi drzao Raska i Subotica u isto vreme, da se ne bi posvadjao sa Braunom, ali ne bismo se bas prosetali. Veovatno se ne bi dogodila ona dva poraza na pocetku od Hrvata, ali opet ni to nije sigurno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Stimac je imao ponudu od nas,ali je odbio na pocetku sezone..A i sta ce on kod nas ne moze vise za ABA ligu da se registruju igraci....

                              @Nebojsa Da je Kari tu ja sam ubedjen da bi mi sada imali 2-3-4 pobede vise od 2....Pa mi imamo ocajnu TIMSKU odbranu...Oces da kazes da su prosle godine Subotic,Lesic i Petar Popovic bolji odbrambeni igraci od Savovica,Brown-a i Katica ?

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Stimac je imao ponudu od nas,ali je odbio na pocetku sezone..A i sta ce on kod nas ne moze vise za ABA ligu da se registruju igraci....

                                @Nebojsa Da je Kari tu ja sam ubedjen da bi mi sada imali 2-3-4 pobede vise od 2....Pa mi imamo ocajnu TIMSKU odbranu...Oces da kazes da su prosle godine Subotic,Lesic i Petar Popovic bolji odbrambeni igraci od Savovica,Brown-a i Katica ?
                                Ne toliko bolji, koliko su svoj nedostatak kvaliteta nadoknadili borbenoscu. I nas problem nije timska odbrana, vec mismatchevi o kojima sam pricao. Razmisli, zasto protiv nas nijedna protivnicka trojka nije dominirala, vec, gle cuda, dvojke (Strawberry, Gordon, Mimica, onaj mali ruzni iz Ulma Osterkamf ili kako god...), cetvorke i petice iz p&r ili otvaranja na stranu za trojku. Nas problem su napadacki orijentisani igraci koji ne znaju da igraju odbranu. Nikad je nisu dobro igrali tokom cele karijere. Za Igora znate, Raska i Savovica sam gledao u Hemofarmu mnogo puta uzivo i stojim da nikada nisu bili dobri u odbrani. Nama su ti igraci dosta na terenu,, vrlo cesto i svi zajedno i treba nam neko da sakrije njihove mane. To bi trebalo da bude centar drugacijeg profila od Browna, bek koji moze agresivno da brani bez faula (imamo Nelsona, ali on ne moze stalno da bude u igri, i vecina serija se dogadjala kada je on na klupi, gle cuda) i krilni centar koji je aktivniji u odbrani od Savovica i Subotica. Ono sto ja zameram Vladi je sto ne proba sa Mitrovicem, protiv Cibone tamo je pokazao koliko moze da bude dobar, kada je usao Cibona je za 5 minuta dala jedan kos iz igre. Ali opet, ne bi se mnogo toga promenilo, jer on ni kod Karija ubedjen sam ne bi igrao, ovo je sezona kada se jure rezultati. Problem je u selekciji. Prosto i jednostavno.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X