Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Sta je Tomic kriv ..i on bi voleo da ima Spanulisa i Tea na pleju ali avaj nema se jbg ...
    Al zato se ima za 3 centra(a trazio se i cetvrti) i ima se za 1786314 igraca na poziciji 2/3.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Al zato se ima za 3 centra(a trazio se i cetvrti) i ima se za 1786314 igraca na poziciji 2/3.
      a to je tako hteo Tomic ...mislis li stvarno da on uopste nesto odlucuje ....

      Comment


      • Ako se pod hitno Reglend ne probudi nema nista od ove sezone.

        Comment


        • ako od jednog igraca zavisimo mislim da smo u kanalu svakako ....treba Cirbes da proigra ...Perper da pokaze sta zna ..Dobric ..Simana da pokaze muda kad treba ....

          Comment


          • Pozicija plejmejkera je kljucna u kosarci. Mi smo dopustili da se tu krpimo. Na poziciji 1 prvo popunis roster, a za ostalo koliko se ima. Reglend je jedini kvalitetan igrac na toj poziciji i bez njega smo apsolutno benigni. Od njega nam potpuno zavisi sezona. Ko je kriv za to? Ja sigurno nisam.

            Comment


            • Naravno da nije trener kriv, čak i kada kaže da nam pojačanja ne trebaju, a ne zna se gde pre škripi. Šta sve čovek neće da pročita ovde od strane branilaca lika i dela Nebojše Čovića.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Naravno da nije trener kriv, čak i kada kaže da nam pojačanja ne trebaju, a ne zna se gde pre škripi. Šta sve čovek neće da pročita ovde od strane branilaca lika i dela Nebojše Čovića.
                sta ti mislis prijatelju da dodjes kao trener i onda mozes da radis sta hoces ,kako hoces ,da prozivas upravu i teras i dovodis igrace kako hoces ...
                tako ne funkcionisu stvari ..mi smo izgubili EL i sada ce bitin vraski tesko da se do nje opet dodje ,trpaju se pare u suparnicki klub i to je svima jasno ..plus je Buducnost prejaka i mnogo su para ulozili

                Comment


                • Simke došao da podrži kkcz[emoji106]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Veceras oprezno ali se nadam da su juce i prosle godine protiv Borca naucili lekciju i da nema potcenjivanja nikog vise, odigrati pametno i sutra da pokusamo ovako nekompletni da uzmemo trofej sto bi bas bio uspeh.

                    Comment


                    • Kad vidim fc3 i keselja muka mi bude nedelju dana..Inace, cak ni bet365 nije stavio mec u live..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Banda raspustena

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ristiću pajseru...izađi sam...imaš Litas u 22.15h.

                          Comment


                          • Na šta ovo liči...

                            Comment


                            • Sta igramo mi ovo? Ne gledam na poslu sam,rezultat pratim i ne verujem!

                              Comment


                              • Preslikana prosla sezona

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X