Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja raspada od košarke.

    Comment


    • Cestitke Dinamiku
      Sramotna igra Zvezde. SRAMOTA


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Srecom ne gledam ovaj sns projekat..svaka cast ko ima zeludac za ovo......Kazem, nije stvar titula, vec onoga sto dajes za usrani trofej..cast, obraz i postenje..ako ga je neko i imao pre, sa podrskom njegovom sinu i vesicu..ju je izgubio..za sitne pocasti..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Covic odmah da ode kod Miska , klene , poljubi ga u dupe i potpise bilo kog coveka koji lici na plejmejkera.

          Comment


          • Kaže Tomić igrači nisu bili skoncentrisani i motivisani što neće biti problem u finalu. Aj baš da vidimo.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Sir Oliver View Post
              Covic odmah da ode kod Miska , klene , poljubi ga u dupe i potpise bilo kog coveka koji lici na plejmejkera.
              ima smisla...zadužio ga Kešom.

              Comment


              • Bruka da vas bude moj treneru,ovo je tvoja sramota!

                Comment


                • Zar u kupu svaki put mora ovako sad sam poceo da mislim da nije dvorana u pitanju kosevi ne znam koji je igracima kurac.

                  Comment


                  • Bravo De Da, Ognjene i Simana, naša limena deca..
                    Bili isporučio ono što se od njega očekuje..

                    Kakvi brainfartovi Tomićidisa ?! .. počinje sa Lazom koji izlazi iz povrede, a Ognjena prvi put uvodi u 13om minutu, i dečko odigra u narednih 27 minuta skoro 25 ?! .. inače, nastavlja sa GrofLjakseBožović izjavama i ophođenjem prema sedmoj sili!

                    Jel' video neko Džoa & Stratosa ?? .. biće Mega zajebano ako se ne probude do sutra..

                    Comment


                    • Originally posted by salelesa View Post
                      Bravo De Da, Ognjene i Simana, naša limena deca..
                      Bili isporučio ono što se od njega očekuje..

                      Kakvi brainfartovi Tomićidisa ?! .. počinje sa Lazom koji izlazi iz povrede, a Ognjena prvi put uvodi u 13om minutu, i dečko odigra u narednih 27 minuta skoro 25 ?! .. inače, nastavlja sa GrofLjakseBožović izjavama i ophođenjem prema sedmoj sili!

                      Jel' video neko Džoa & Stratosa ?? .. biće Mega zajebano ako se ne probude do sutra..
                      Totalno su krenuli sa parolom "lako ćemo",to je samo do trenera i pripreme utakmice! Mega je ozbiljnija ekipa

                      Comment


                      • Je l odbrojavate?

                        Comment


                        • 30 min

                          Comment


                          • Presikana prosla sezona
                            Veceras 9ass ceo mec, vise trojki nego dvojki. Ipak utisak meca je Regland. Koliko bezobrazan moras biti da onako odigras. Kako bi kod Radonje popio svlacionicu.
                            I jos jedan dokaz koliko ovom timu treba plej a ne 3 petice, 4 cetvorke, 6 trojki itd, itd

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Presikana prosla sezona
                              Veceras 9ass ceo mec, vise trojki nego dvojki. Ipak utisak meca je Regland. Koliko bezobrazan moras biti da onako odigras. Kako bi kod Radonje popio svlacionicu.
                              I jos jedan dokaz koliko ovom timu treba plej a ne 3 petice, 4 cetvorke, 6 trojki itd, itd

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Mi zapravo imamo najvise igraca na 3.

                              Pleja mogu da igraju samo Joe i Junior.
                              Beka Billy, KCR, Lazic, Dobric, Nenadic i Davidovac.
                              Krilo Lazic, Perper, KCR, Dobric, Davidovac, Radanov i Keselj.
                              Cetvorku Keselj, Perper, Faye i Simanic.
                              Peticu Maik, Ojo i Ristic.

                              Previse igraca Tomicu na 2 i 3, zaista previse. A na 1 se krpimo kako znamo i umemo.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Rok je i zvanicno prosao, to nam je sto nam je. Imao sam pouzdan info da je Teo kontaktiran i da je pristao ali evo ozvanicenja nema, ja odo na spavanje i da sanjam "divnu"igru protiv Dinamika.

                                Comment

                                Working...
                                X