Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    odlicno znas koje hteo da udje u klub ne moram da ti objasnjavam .
    Znam samo za Covicevu patku da su braca pokusala da udju u klub. Jedna od mnogih Covicevih patki koje su pustane po forumima.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Znam samo za Covicevu patku da su braca pokusala da udju u klub. Jedna od mnogih Covicevih patki koje su pustane po forumima.
      Nepopravljiv si

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Dobro Sarac mozda sam se istripovao izvini ako sam pogresio ti najbolje znas. Rekao sam ti sto retko idem bilo gde..Opusti se malo, ne moramo se prepirati..Malo relaxa ljudi, svi navijamo za isti klub. Nisi clan skupstine, pogredio sam....eto neka ostane zapisano da sam pogresio..Pisite informisite ljude..itd..eto..mirna Backa

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Znam samo za Covicevu patku da su braca pokusala da udju u klub. Jedna od mnogih Covicevih patki koje su pustane po forumima.
          Nije to patka ja sam pisao o tome pre godinu dana i malo jače kad me popljuvalo 95% forumaša zvezdaša. Nema tu patki. Čović im se zamerio jer je pohlepan, braća su i bila u klubu nego su hteli njega da sklone a on nije hteo da ide.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Nepopravljiv si
            Secam se da se u tom peridu pisalo po forumima, ako necete Covica doci ce vam Vesic u klub

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Znam samo za Covicevu patku da su braca pokusala da udju u klub. Jedna od mnogih Covicevih patki koje su pustane po forumima.
              Je l' ti stvarno misliš da neko ne želi Čovićevo mesto? Logički razmisli.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Je l' ti stvarno misliš da neko ne želi Čovićevo mesto? Logički razmisli.
                Pa ako razmislis malo videces da se finansiramo iskljucivo od firmi koje su pod kontrolom brace i nesto iz gradskog budzeta koji je takodje pod njihovom kontrolom.
                Mediji tipa Pink, Informer, Kurir nisu ni jedan negativan tekst imali o Covicu, sta vise Covic se tamo ponasa kao u svojoj kuci.
                A vidimo da i utakmice gleda u drustvu sa Vesicem

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Secam se da se u tom peridu pisalo po forumima, ako necete Covica doci ce vam Vesic u klub
                  Ne znam detalje ali mi djeluje skroz realno a svi znamo kako je to ispalo i na sta su se sveli dugovi. Sad pokusaj da zamislis kako bi tekle pare od sponzorstva i koliko bi se realno slivalo u klub a koliko pralo. Monitoring EL nije naivna stvar i prije ili kasnije bi nam zalupili vrata.
                  Necu da ti govorim u sta da vjerujes i sta da mislis ali ako Daba nesto kaze a dosta njih i potvrdi, vjerovatno je i istina.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Znam samo za Covicevu patku da su braca pokusala da udju u klub. Jedna od mnogih Covicevih patki koje su pustane po forumima.
                    Kolega , produkt "Coviceve patke" vam je vec u timu Ne plasi pastvu bez potrebe sa pluralom.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Pa ako razmislis malo videces da se finansiramo iskljucivo od firmi koje su pod kontrolom brace i nesto iz gradskog budzeta koji je takodje pod njihovom kontrolom.
                      Mediji tipa Pink, Informer, Kurir nisu ni jedan negativan tekst imali o Covicu, sta vise Covic se tamo ponasa kao u svojoj kuci.
                      A vidimo da i utakmice gleda u drustvu sa Vesicem
                      Čović je postao predsednik KK Crvena Zvezda 12.avgusta 2011. mnogo pre nego što je ova pošast došla na vlast.On je iz jedne čisto političke priče prešao u sportsko-poliričku sa akcentom na sportsko.
                      S druge strane, mnogo naprednjačkih hijena traže da naplate svoju odanost Vođi (kao Limar npr.) i istovremeno rabe činjenicu da je Čović tu gde jeste bio i pre nego što su oni došli na vlast i da mu se zato ne može verovati. To što Vesić sedi pored njega je nužno zlo i neminovnost što svakako ne znači da hijena ne bi volela da zamene mesta. Ili da dođe prvi brat Srbije ili neko treći slepo odan stranci.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kako vi znate da su braca pokusala da preuzmu klub? Imate li nekih cinjenica koje govore u prilog tome?
                        Jel bilo lobiranja kod clanova skupstine da se Covicu ne produzi mandat? Jel bilo blacenja po medijima, i nije da mediji nisu imali povoda. Poslednji primer je forsiranje svog debilnog sinina.
                        Jel nam zavrnuta slavina mozda kod nekog drzavnog sponzora?

                        Comment


                        • sto neko ne uleti u rukometni ili odbojkaski klub npr ?

                          Comment


                          • Zavrtanje slavine kod bilo kog od dva najveća kluba bi bio ekstremno glup politički potez jer izaziva bes kod navijača, a bes navijača jednako je bes glasača, tako da se to neće desiti ni ubuduće sve dok klubovima bude upravljala država.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              sto neko ne uleti u rukometni ili odbojkaski klub npr ?
                              Nema para, ni rezultata a neophodno je ili jedno ili drugo da bi neko imao interes da upravlja nekim sportskim klubom.
                              Hipotetički bi neko mogao toga da se prihvati ko voli neki od tih malih sportova i zaista ima želju da ih izdigne na neki pristojan nivo pa tek onda da se time okoristi. Očigledno da takvih nema.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Zavrtanje slavine kod bilo kog od dva najveća kluba bi bio ekstremno glup politički potez jer izaziva bes kod navijača, a bes navijača jednako je bes glasača, tako da se to neće desiti ni ubuduće sve dok klubovima bude upravljala država.
                                Tacno tako. Pa su shvatii da ne mogu na taj nacin da ga smene i odustali su. Zvuci realno.
                                Troluj malo nekog drugog

                                Comment

                                Working...
                                X