Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne pusta Real Kuzmica, a on nam i ne treba..Lik nije igrao dve godine, tj odigrao 10ak meceva..Moze ali sine ugovor na ovu i sledecu sezonu..Ako nece, neka bleji u Madridu..ili ko zna gde posle...

    Sto se tice Tea, nisam siguran sta i kako.Mora uci u formu za SP ako zeli da igra...Igranje u KKCZ u ABA i KLS..pa to mu je ono ispod renomea i tesko je ocekivati ali covek ima nesto u sebi,patriota je pa ga mozda vitez od Zeleznika i nalozi..Mada realno bi trebao da igra EL...a ne da uzdise ....... da je on neki madjionicar kada je stap na nekom drugom mestu..

    Ugovori za ovu i sledecu sezonu i pokazi da volis Zvezdu..mislim mozes je voleti i bez toga..mada je tesko kad su ovako ljudi na njenom celu i u lozi ali srce ne da da ode ta ljubav..Mislim da je on tip coveka koji moze da presece i da kaze dosta..igracu jos koliko mogu i to u BG...samo pitanje je i do menadzera..znaju oni da odlaskom u CZ dobiti patku a ne lovu..tako da njegov dolazak u CZ bi bilo cudo...

    Trce obojica da osveze karijeru

    Originally posted by Wingwalker View Post
    ako Bože zdravlja Teo potpiše,
    Filip će morati da obrije bradu da bi navijači sa jeftinih sedišta znali ko je na parketu.
    Zasto bi se brijao - Teo je onaj cupavi zapusteni sto mu greje klupu do TO i mase peskirom na istom.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Tesla/24 View Post
      Svi iščekuju Kuzmića i Tea,kad ono plot twist,u ponoć potpis Marka Jagodića-Kuridže,a ciganija na aparatima...
      Može i Bajo kao prospekt u FMP.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Može i Bajo kao prospekt u FMP.
        Pivljanin?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • @LosmiSk

          Mozes li podeliti sa nama koju bi ti cifru stavio na ugovor Teodosicu do kraja sezone i plus sl sezonu?

          Uracunaj tu i zvezdasko srce i stanje vec na njegovom racunu?

          Comment


          • Ako Teo potpiše...ništa od prodaje Ojo-a na kraju sezone.
            Toliko asista će ga u međuvremenu pogoditi u glavu da mu ne gine FMP do kraja karijere.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              @LosmiSk

              Mozes li podeliti sa nama koju bi ti cifru stavio na ugovor Teodosicu do kraja sezone i plus sl sezonu?

              Uracunaj tu i zvezdasko srce i stanje vec na njegovom racunu?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pivljanin?
                Darko

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sreca radost!

                  Comment


                  • uhhh...tek jedanajs i dvajs.
                    Last edited by Wingwalker; 15-02-19, 10:22.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      @LosmiSk

                      Mozes li podeliti sa nama koju bi ti cifru stavio na ugovor Teodosicu do kraja sezone i plus sl sezonu?

                      Uracunaj tu i zvezdasko srce i stanje vec na njegovom racunu?
                      Vidi, dao bih mu dres pod svodove pionira odmah uz golubove, nikako ispod nedao bog da se ..... Ponudio bih mi u fuknciju koju zeli posle karijere...ali pare nesto simbolicno..i to je to...

                      Znajuciovog viteza od persuna..od toga nema nista...sem ono..tipa...ajde dodji da igras dzabe brateee...

                      Da smo mi klub, tu bi bio Sedlacek, Obradovic, Radonjic neko od tih ljudi...bar u lozi a ne Vesic lopovcina...itd..


                      Nema nista od toga, prica za budale..probali smo..ali eto,sta sad...tu je Filip..moralno dno...i to je sto je..kao i oni sto podrzavaju tu cirkusku atrakciju..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • @Sarac
                        Jel Ulubay potpisao za FMP?
                        Cujem da vec neko vreme trenira u Zelezniku...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Vidi, dao bih mu dres pod svodove pionira odmah uz golubove, nikako ispod nedao bog da se ..... Ponudio bih mi u fuknciju koju zeli posle karijere...ali pare nesto simbolicno..i to je to...

                          Znajuciovog viteza od persuna..od toga nema nista...sem ono..tipa...ajde dodji da igras dzabe brateee...

                          Da smo mi klub, tu bi bio Sedlacek, Obradovic, Radonjic neko od tih ljudi...bar u lozi a ne Vesic lopovcina...itd..


                          Nema nista od toga, prica za budale..probali smo..ali eto,sta sad...tu je Filip..moralno dno...i to je sto je..kao i oni sto podrzavaju tu cirkusku atrakciju..
                          Sedlaček je na skoro svakoj utakmici u Pioniru, real Sale kad god je u Bg-u...
                          Ali, slažem se za obojicu da treba da budu angažovani u perspektivi što mislim da će se i desiti.
                          Što se Tea tiče i dalje mi to deluje neverovatno, ako dođe to će biti najveći Čovićev uspeh kako vodi Zvezdu. Da sačekamo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • @losmisk

                            Po obicaju kada dodjemo do $ neces da napises nego sve okolo naokolo, pa eto Teo ce da zivi od dresa pod svodovima oronulog PIonira.

                            Dres da bi mu se podigao verovatno bi morao i da je odigrao nesto do sada za taj isti klub, a njemu vec dres podignut u klubu u kojem vec igrao.

                            Svaku ponudu u $ koju bi mu se ponudilo je kao da igra za dzabe i time u startu si ga ponizio jer ga ne cenis u $ onoliko koliko ga ostali klubovi cene a nije njihov navijac.

                            Sedlacek je vise puta bio u lozi kao i Jovica Antonic (svaku) nego sto ti imas to je sigurno, tako da ne mozes ceniti prema tome ko sedi u lozi na osnovu toga da li ga uhvati kamerman Arene i na osnovu toga da li je neko gore ili ne.
                            Ako si mislio na S Obradovica, pa skoro je bio na EC utakmici, sedeo u prvom redu , najavljen od spikera, ali sta je tebi pisem kada se to desilo pre nego sto se kamere ukljucili, vrlo dobro znas da treneri ne vole da dolaze na utakmice da se ne bi poslala pogresna poruka sadasnjem treneru bez obzira kako se zvao ali dobar pokusaj trolovanja.

                            Vesic no koment, niko ga ne voli, ali ne mozes uzeti 500 k eur od grada i reci gradskom vec sta je ej ne mozes doci jer nisi pozeljan,odjebi.

                            Ali ne vidim da si se mrstio dok je Radonjic bio na klupi kada su Milo i AV bili u boxu Arene, kada je Bokan sedeo pored Covica, tada se nisi mrstio na te face u svecanim lozama, ili kada je DJilas give me 5 sa Covicem svaku utakmicu u lozi dok je bio predsednik KSS.

                            Znaci neki mogu neki ne mogu.

                            To trolovanje da Teo ne dolazi zato sto Filip mora igrati je jos jadnije od samog vredjanja FC, NC . Ajde malo nesto kreativnije,

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              @Sarac
                              Jel Ulubay potpisao za FMP?
                              Cujem da vec neko vreme trenira u Zelezniku...
                              Znam da trenira, presao je iz Miskove agencije kod Jelica, trebao je jos pre dva meseca da dodje pre ona dva nesrecnika koji vise nisu u Fmpu, stvarno ne znam da li ce potpisati ili ne.

                              Imaju Rebeca, Rita, ako potpisu njega to bi bilo 3, imaju pravo na jos jednog a mi imamo tri viska ako se planira za Kls prebacivanje nekih od nasih tamo. Stvarno ne znam sta ce biti dalje.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                ... Što se Tea tiče i dalje mi to deluje neverovatno, ako dođe to će biti najveći Čovićev uspeh kako vodi Zvezdu.
                                Blago njemu.
                                Last edited by Wingwalker; 15-02-19, 11:09.

                                Comment

                                Working...
                                X