Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Prvo, Buducnost nas ne moze da dobije, ne moze niko u Pioniru, bice 15-20 razlike.
    Drugo, Radnicki ukoliko sutra dobije bice sigurno 3.
    Trece, mi ne igramo sa Cibonom.
    Cetvrto, ukoliko ne bude muljanja, Partizan ce vas dobiti.
    Igokea vec dobila
    Ne bih se kladio , Radnicki nece ni biti na F4
    Igrate u subotu sa Cibonom
    Nadam se
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Igramo sa Cibonom sledece kolo jebem te u proucavanje rasporeda
      Nisam video. U pioniru, mozemo samo da licitiramo koliko ce razlike da bude.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Igramo sa Cibonom sledeci vikend kuci, najbitnije je samo da im zaustavimo centre, a svakako mislim da je nemoguce da puknemo u Pioniru do kraja.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Igokea vec dobila
          Ne bih se kladio , Radnicki nece ni biti na F4
          Igrate u subotu sa Cibonom
          Nadam se
          To je Miko bio pocetak sezone... U ovom trenutku u Pioniru niko ne moze da nas dobije.
          Radnicki ukoliko sutra dobije, ide sigurno na F4.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Igramo sa Cibonom sledeci vikend kuci, najbitnije je samo da im zaustavimo centre, a svakako mislim da je nemoguce da puknemo u Pioniru do kraja.
            Rasko ce iskusno da pljusne par samara Saricu i Cibona gotova.

            15-20 razlike sa 70% snage.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              To je Miko bio pocetak sezone... U ovom trenutku u Pioniru niko ne moze da nas dobije.
              Radnicki ukoliko sutra dobije, ide sigurno na F4.
              Dobio vas Ulm od kojeg ste po rosteru ako ne jaci onda jednaki. Niste vi nepobedljivi , daleko od toga, mi smo vam ocitali lekciju u 1/2 u derbiju , u kupu smo bili egal a mi uopste nismo u dobroj formi trenutno iako smo to poluvreme odigrali vrlo dobro. Ulm vas rutinski dobio u Pioniru u mecu koji vam je bio kljucan u EC , pa vas Krka namucila posteno , nemoj misliti da cete rutinski to dobiti do kraja.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Pobogu, igrali smo u ponedeljak mec, emotivno praznjenje i igrali bez prvog pleja.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • igokea ce na kraju biti prva jer tesko da ce kiksnuti do kraja, zvezda dobija sve do kraja
                  partizan ce do kraja kiksnuti jos jednu utakmicu a za f4 ce morati da moli boga da radnicki dobije buducnost i da zvezda dobije buducnost
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Dobio vas Ulm od kojeg ste po rosteru ako ne jaci onda jednaki. Niste vi nepobedljivi , daleko od toga, mi smo vam ocitali lekciju u 1/2 u derbiju , u kupu smo bili egal a mi uopste nismo u dobroj formi trenutno iako smo to poluvreme odigrali vrlo dobro. Ulm vas rutinski dobio u Pioniru u mecu koji vam je bio kljucan u EC , pa vas Krka namucila posteno , nemoj misliti da cete rutinski to dobiti do kraja.
                    Sta bre vi gledate? Sta pratite? I ti i onaj potparol Igokee... Utakmica protiv Ulma je svesno zrtvovana zarad ABA lige krv mu jebem.
                    A, i ovde govorimo o ABA ligi, a ne EC-u... U ovom trenutku nijedna ekipa iz ABA lige ne moze da nas pobedi u Pioniru.
                    Last edited by Ernesto; 24-02-13, 22:35.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Igokea bi opet pobedila
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ne mogu ja vise, vi se jebite s njim. Znaci, jos samo fali potparol Igokee. Miko i njegov sidekick, sasava druzina.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Igokea bi opet pobedila
                          Smehotresnost ove izjave je beskrajna. Prekini da se javljas u ovu temu samo da spustas, jer ubrzano trosis strpljenje svima i kvaris atmosferu. Na Partizanovoj temi niko ne troluje, a Igokea svakako ne zasluzuje temu. Ili govori nesto pametno ili zadrzi za sebe, znas, postoji i ta mogucnost ako slucajno nisi znao, bas je dobra, isprobaj je.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Danasnja utakmica je bila mucna za gledanje, ali samo se pobeda na svu srecu pise.
                            Do kraja ne mozemo odigrati ni blizu ovako lose, pa verujem da cemo imati 20-6 skor na kraju.
                            Igokea ce izgubiti od Partizana i Cibone, tako da verujem da cemo biti prvi na kraju.

                            Edit:Igokea je imala srecu da protiv Zadra i Splilta ovi budu uzasno oslabljeni.Da su Split i Zadar igrali u punom sastavu jedan poraz bi bio gotovo siguran.
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Opusteno Mikasu, rekoh ti vec da cete tesko do F4. Buducnost pjeske stize do 1/4 finala Evrokupa svake godine o toj sili nema potrebe ni da pricamo vise, Radnicki je jaci od Partizana isto i to ti zakljucuje TOP 4.
                              Igokea ce vjerovatno biti 2.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Igokea bi opet pobedila
                                ajde prestani da se ponasas odvratno vise!Podmuklo ucestvujes u svakoj diskusiji!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X