Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Ovaj meč sa Efesom u Morači (dva dana pre prve polufinalne) teško da će Repeša iskulirati jer se dan ranije vraćaju sa ozbiljnog tamburanja u Istanbulu.
    Efes im je jedini u nizu od 5 EL duela koji igraju kući...i jedini koji mogu dobiti.
    Najverovatnije idu na noge Cedeviti tako polupregoreli.
    Problem kod Cedevite je da su i sada u duelu sa Futurom najtanji na petici
    a nema naznaka da to planiraju da apgrejduju dok se Milo već otvorio za još jednog centra...trećeg u nizu.
    Da je rok za dovođenje pojačanja 15. april...Futuristički državni projekat bi nabacio bar još jednog Klarka ako je preostao neki dostupan, zamenili ludog Koleta i onda u avgustu:
    komplet dve ležaljke i suncobran na Miločeru - ekvivalent 6 dana Val Thorensa - ski pas included.
    Ma važi što mogu da dobiju Efes, najprijatnije iznenađenje ovogodišnje EL. Jedino ako ovi budu tankovali što ne vidim da će se desiti jer će se do kraja boriti da zadrže prednost domaćeg terena u plej-ofu.
    Sledi im bambusanje i u Evropi i u ABA, to im je realnost.
    Last edited by dekkard; 11-02-19, 03:27.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Odgledao dvije utakmice Riversa u Italiji. On je tamo primarno igrao 3 u odbrani ali je cesto igrao i na 1. Pogotovu u prenosu lopte i organizaciji. Jak je, dobar defanzivac, ni blizu Lazicu al dobar. Ne djeluje kao privatnik, ispostuje akciju do kraja. Hoce promasiti otvoren sut a i necemo ga vidjati iz driblinga da sebi stvori prostor. Switch ce da kaznjava, najcesce ulazom no mu ni sut preko ruke nije stran. Inteligentan/iskusan jak u low postu, zna da kazni nizeg od sebe.
      Nisam uspio da skontam od kuda zavrsi kod Italijana, meni djeluje jako dobro. Moram biti iskren pa reci da nije ono sto nam treba ali da je dobra zamjena zq Lazu-jeste. E da zna i pik da zavrti, jer u italiji je igrao slicno onome sto kod nas igra Davidovac.
      Ne mogu da ti dam reputaciju iz nekog razloga, ali odlična analiza.

      Comment


      • Izgleda da mi necemo ni da pokusamo da dovedemo Teodosica
        Mislim da ga ne bismo doveli i da nam se sam ponudi da igra bez para

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Izgleda da mi necemo ni da pokusamo da dovedemo Teodosica
          Mislim da ga ne bismo doveli i da nam se sam ponudi da igra bez para
          Antona burazeru, zar stvarno mislis da su nasi duzni da obavestavaju sa kim smo sve kontaktirali?
          Uz to, i sam znas kolike su sanse za tako nesto?

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Antona burazeru, zar stvarno mislis da su nasi duzni da obavestavaju sa kim smo sve kontaktirali?
            Uz to, i sam znas kolike su sanse za tako nesto?
            Ne mislim da su male sanse da ga dovedemo, obzirom da se vecina EL ekipa izjasnila da im ne treba plej i da nece u ovoj fazi da tumbaju tim.
            Nase je da mu posaljemo ponudu pa on neka odbije, a ne da trubimo kako je nerealan i unapred trazimo izgovore zasto nece doci, a nismo ni pokusali da ga dovedemo
            Last edited by Antona; 11-02-19, 12:51.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Izgleda da mi necemo ni da pokusamo da dovedemo Teodosica
              Mislim da ga ne bismo doveli i da nam se sam ponudi da igra bez para
              Pa kada nece / ne moze da igra odbranu za razliku od... koji izgara.
              A sada ozbiljno. Guthrie ima pravo. Bilo bi neukusno da imamo obavestenja iz kluba sa kim se sve pregovara... Nije da nas to ne interesuje, ali...

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Pa kada nece / ne moze da igra odbranu za razliku od... koji izgara.
                A sada ozbiljno. Guthrie ima pravo. Bilo bi neukusno da imamo obavestenja iz kluba sa kim se sve pregovara... Nije da nas to ne interesuje, ali...
                Nije nas klub nikad obavestavao, sta vise pokusavali su da drze u tajnosti, ali smo nekako uvek imali info da se traze pojacanja, ili da nas je neki igrac odbio zbog para.

                Evo Sarac je pre 10ak dana najavio da se otvori tema prelazni rok i da smo aktivni na trzistu i pup, evo ga Rivers.

                Sad bas kad je plej u pitanju, plus domaci i to Teodosic ja treba da verujem da je nerealan iako nema klub, ili da ce Covic uciniti sve da ga dovede ali ni jedan ifo u vezi toga nece izaci iz kluba

                Comment


                • sumnjam da klub nije kontaktirao Teodosića...
                  ako smo mogli Divca onomad da iscimamo za preterane novce,
                  što ne bi Teo došo na dođemo ti...u najboljem slučaju.
                  Last edited by Wingwalker; 11-02-19, 13:09.

                  Comment


                  • Evo svakome od vas pitanje. Da li bi donirali/poklonili/odrekli se 3m eura za Zvezdu?
                    Ako je odgovor DA, Teodosic ce doci.
                    Jedini nacin da on zaigra u Zvezdi je zbog rodjenja djeteta da provede 3-4mj u Beogradu do nove sezone i da trenira/igra za nas.

                    Comment


                    • Pa ko i priča o nečem drugom?
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Greota bi bilo da ga dovedemo sada kad realno nema potrebe za njim, mnogo je pametnije naredne sezone za EL.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa to je toliko nerealna prica i uopste ne zavisi od nas, naravno ako taj promil sanse postoji da cemo reagovati ali da sad ocekujem od kluba da kaze ej mi smo Teu ponudili uslove on dobio, niti je u redu niti je profesionalno. Kad dodje u BG ja sam ubjedjen da ce interno zavrsiti tu pricu.

                          Comment


                          • Malo je bzvze da se kaze da nam Teo ne treba, za Tea bi rasterao pola tima kao Lbron za AD

                            Mada tim je kompletiran i sumnjam da ce biti nekih promena. Imamo 15ak igraca na platnom spisku+FMP i to je vise nego dosta. Realno imamo 7 stranaca, mnogo se potrosilo i ovo je dovoljno da imamo realne sanse da uzmemo ABA. Jos kad bi skartirali malog fc3, mislim da bi dobili nevidjeni vetar u ledja da uzmemo ovu ABA titulu. Ipak do 1/2 ABA ima mnogo i treba biti realan i gledati da smo posle Limoza pljuvali sve, sad je trenutno voda na nasu vodenicu ali isto tako moze da se okrene brzo nesto i treba biti mudar sad.

                            Vec na kupu cemo videti ko nam vise odgovara za 1/2 i nadam se da cemo uzeti kup, treba taj vetar u ledja za trenera posebno posto je jos tako reci pocetnik...da ne bude kao prosle godine, med i mleko do kupa a onda krecu samari, ne treba to zaboraviti..ali sad smo ispali iz Evrope, imas nedeljno jednu utakmicu, imamo EL igrace u timu ..ako ne uzmemo titulu ovo je kraj ere NC...Sto se mene licno tice win win situacija ali svakako zelim EL i da klub napreduje svake godine, NC cu preziveti nekako itd..

                            Sanse su sad okrenute ali kazem, ima dosta i kvote se menjaju tj procenti...sad treba biti mudar i zavrsiti ovu sezonu koja je do sada polovicna, posto smo u Evropi, prosle godine npr bili 14 u EL, ove godine ispali iz top 16 u EC, mora se osvojiti ABA liga inace ovolike pare ulozene u tim bice ovo veliki gubitak za klub i bojim se da cemo tesko ovakvu sansu imati sledece sezone..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kad prodje prelazni rok onda cemo lepo da sednemo sa Teom i da porazgovaramo ko ljudi

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Evo svakome od vas pitanje. Da li bi donirali/poklonili/odrekli se 3m eura za Zvezdu?
                                Ako je odgovor DA, Teodosic ce doci.
                                Jedini nacin da on zaigra u Zvezdi je zbog rodjenja djeteta da provede 3-4mj u Beogradu do nove sezone i da trenira/igra za nas.
                                On je već inkasirao pare za ovu sezonu od LAC, tako da dan kada postane slobodan igrač on može za simboličnu sumu da igra za klub za koji navija od malih nogu (do kraja sezone) a one tamo, neka ide gde ga novac vodi.
                                Last edited by nebitan; 11-02-19, 14:05.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X