Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ma sasvim je svejedno, bolji smo i od jednih i od drugih, i na dve i na tri dobijene. Nek oni razmišljaju o nama.
    Ovo vazi pod uslovom da Davidovac bude bekap plej. Sa patuljastim tatinim prdezom ipak moramo da kalkulisemo

    Comment


    • Bolje je na dve, tu smo veci favoriti, ipak treba dobiti u dva dana dva meca kod kuce a dole ce biti jezivo tesko posle 1-1 npr...Ovako prvi mec uz energiju navijaca mozemo lako dobiti, jezivo su losi na strani.Opet tesko cemo pustiti partizan, npr ako to uradimo a ispadnemo Tomic je gotov npr..mislim da nije ni taj tip, dosta zavisi i od Covica ovde mislim...

      Svakako bolje na tri meca nego na pet, mada svakako ako Kol ili Gordic ne stanu na stranu tima nemaju nade...jezivo su izgledali u napadu bez otvorenog suta tako reci i poradjali su svaki kos skoro...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Ovo vazi pod uslovom da Davidovac bude bekap plej. Sa patuljastim tatinim prdezom ipak moramo da kalkulisemo
        Sa malim i sa Vojvodom po 25 minuta, Joe prelazi na backup. A sledeće godine dovodimo Uskokovića i Pauna čisto da bude malo zanimljivije.[emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da se vratimo mi podjebavanju rivala? Salim se

          Samo kosarka momci. Ako imate nesto provokativno izvolite na pomracenje.
          I ja bih imao par reci tamo

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Šta pričaš? Mi smo prvi pa smo prvi, taman izgubili sve do kraja.
            Pricam o protivniku za polufinale. Ne znam odakle vam toliki iptimizam sa Filipom na kecu, videli ste Partizan veceras, kako ih je utegao Italijan, Buducnost moze mnogo bolje od tri trojke za utakmicu, plus ko bude od njih igrao sa Cedevitom imace pozorisnu atmosferu, i zato se nadam da idemo ipak na Partizan, Buducnost se ionako priprema da zgazi plej of

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Pricam o protivniku za polufinale. Ne znam odakle vam toliki iptimizam sa Filipom na kecu, videli ste Partizan veceras, kako ih je utegao Italijan, Buducnost moze mnogo bolje od tri trojke za utakmicu, plus ko bude od njih igrao sa Cedevitom imace pozorisnu atmosferu, i zato se nadam da idemo ipak na Partizan, Buducnost se ionako priprema da zgazi plej of
              Jeste, baš ih utegao sa 25% za tri i 19 izgubljenih lopti.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sto se mene tice igramo sa KKP u polufinalu, stvarno bi epski bezobrazluk namerno ih pustati, a nisam siguran koliko vredi vise igrati uopste ABA ligu gde ovakav KKP moze da se proseta do 10 uzastopnih pobeda.

                Tako da KKP u polufinalu, Cedevita u finalu, to je trenutno stanje stvari.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Koliko potcenjujete Partizan kiji bez Zagorca i Nikolica ugazi sampiona, ja sam oprezan i proslogodisnje iskustvo da smo najaci samo da imamo prednost domaceg terena i bice ok pokazalo se kako se pokazalo. Nadam se da ce Rivers biti pojacanje, sad nam je neophodno.

                  Comment


                  • Da, i ja se nadam da niko nece pomisliti na pustanje Kkp a narednom kolu vec ako mozemo da ih dobijemo .

                    Comment


                    • očigledno da možemo da računamo i na Repešino strpljenje sa Kolom...kao večeras u završnici kada ga je izvukao iz igre tek nakon trećeg ili četvrtog bačenog frizbija na koš...naravno da Gordićeva 2 poena za 22 minuta jesu tu prilično pomogla.

                      Comment


                      • Aufiderzen
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Свакако је боље играти полуфинале против Будућности него финале

                          15.03. Басконија (Г)
                          17.03. Цибона (К)
                          19.03. Фенер (Г)
                          21.03. Ефес (К)
                          23.03. 1. меч полуфинала (извесно је да неће имати предност домаћег паркета - дакле Г)
                          28.03. Барселона (Г)
                          30.03. 2. меч полуфинала
                          04.04. ПАО (Г)
                          06.04. евентуални 3. меч плејофа

                          Много гостовања, дупло коло пред 1. меч, пред реванш такође повратак из Барселоне, ако дође до 3. меча они из Атине путују на гостовање Звезди/Цедевити

                          Comment


                          • Pa ako mi budemo bili bezobrazni i tankujemo, nista ni njih ne sprecava da te meceve odigraju sa Seadom, Starovlahom, Zugicem, uz Gordica, Popovica, Nikolica, Barovica. Jednostavno, protiv svakog na pobedu, uostalom, tako i u evroligi treba - sve dok se ne ispadne.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ovaj meč sa Efesom u Morači (dva dana pre prve polufinalne) teško da će Repeša iskulirati jer se dan ranije vraćaju sa ozbiljnog tamburanja u Istanbulu.
                              Efes im je jedini u nizu od 5 EL duela koji igraju kući...i jedini koji mogu dobiti.
                              Najverovatnije idu na noge Cedeviti tako polupregoreli.
                              Problem kod Cedevite je da su i sada u duelu sa Futurom najtanji na petici
                              a nema naznaka da to planiraju da apgrejduju dok se Milo već otvorio za još jednog centra...trećeg u nizu.
                              Da je rok za dovođenje pojačanja 15. april...Futuristički državni projekat bi nabacio bar još jednog Klarka ako je preostao neki dostupan, zamenili ludog Koleta i onda u avgustu:
                              komplet dve ležaljke i suncobran na Miločeru - ekvivalent 6 dana Val Thorensa - ski pas included.
                              Last edited by Wingwalker; 10-02-19, 23:49.

                              Comment


                              • Odgledao dvije utakmice Riversa u Italiji. On je tamo primarno igrao 3 u odbrani ali je cesto igrao i na 1. Pogotovu u prenosu lopte i organizaciji. Jak je, dobar defanzivac, ni blizu Lazicu al dobar. Ne djeluje kao privatnik, ispostuje akciju do kraja. Hoce promasiti otvoren sut a i necemo ga vidjati iz driblinga da sebi stvori prostor. Switch ce da kaznjava, najcesce ulazom no mu ni sut preko ruke nije stran. Inteligentan/iskusan jak u low postu, zna da kazni nizeg od sebe.
                                Nisam uspio da skontam od kuda zavrsi kod Italijana, meni djeluje jako dobro. Moram biti iskren pa reci da nije ono sto nam treba ali da je dobra zamjena zq Lazu-jeste. E da zna i pik da zavrti, jer u italiji je igrao slicno onome sto kod nas igra Davidovac.

                                Comment

                                Working...
                                X