Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Sto bi ga liferovali? Kakav god je za Ristica i Odza je Olajdzuvon licno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Amen to that.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Ja posteno ne mogu da skapiram ovo za KC.
      Razumem ja da je to iskusan igrac, da je igrao teske meceve, da je bio odlican suter(onaj fazon sa voznjom bicikle...) ali ovo sto gledah statistiku(znam znam) u poslednjih sezonu dve....pa....ajde da kazem da mi se ne dopada sta sam video.
      64% sa slobodnih, 28% za 3 i to u timu gde su mu dati kljucevi... Kod nas(ako dodje) nece moci ovoliko da se ispucava(imao je utakmice sa 0-7, 1-7, 2-8, 1-9, 3-12 za 3pt). U proseku je sutirao 15 puta iz polja i 3 slobodna za 14 poena prosecno
      Beron je u trenutnoj formi mnogo bolji suter od KC. Mozda se nesto promeni za 30 dana.
      Ali meni je veci problem sto nama ne treba ovaj profil igraca jer KC nije asistent. Asistent je koliko i Dobric
      Nama treba 2/1 koji igra odbranu i trci kao navijen 25min. Koji ume da odigra pik. Centri nam pustise korenje u reketu a niko da im doda loptu.
      Sve ja razumem da je on sad jeftin, da igra u losem timu, da je drugacija situacija ne bi ni igrao kod nas....ali nama ne treba takav profil igraca. Vise ce nasa igra dobiti spajanjem centara sa kosem i njihovih dodatnih 6-8 poena po mecu jer ce i nasi suteri imati vise prostora ako protivnicke odbrane budu vise obracale paznje na reket.
      Dobra analiza, KC ako dođe biće role player kao LeBranko, sa nijansu ili dve boljim ofanzivnim učinkom, bar se nadamo da će tako biti.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Evo pisu da Jelovac ode u Tursku. Sto se mene tice, daleko mu lepa kuca.

        Comment


        • KC je nesto sto je potrebnije ovom timu od Barona, ali, naravno, ovaj tim prvo treba da se resi igraca na pozicijama sina i rekreativca da bi uopste licio na kosarkaski kolektiv. Znaci, njih dvojica van 12 za stalno, a onda da se razmislja ko treba da dodje i da li neko treba da dodje.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Vranjes fura sin Dragan fazon. Dobro igramo, raznovrsno a to eto povezano sa igrom Raglenda

            Comment


            • Zna li neko zašto KC nije u timu? Virus?

              Comment


              • Ono što je mne dojmilo jeste Domagoj, čovek kome skidam kapu na stavu, da je više takvih. Utakmicu je počeo komentarom da igraju MORNAR i ZVEZDA naglašavao je to a zatim pomenuo da se danas nije i neće odigrati Mornar Zvezda u Splitu zbog budala i nacionalista i on se izvinjava "crveno beloj boji"!
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ajd sto je Simanic vec sad sigurna opcija i realno dobar igrac, dobili smo Cirbesa!

                  Comment


                  • 11 asistencija raspoređenih na 7 igrača, Dubsi da nam pozavide [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Cirbesu je došlo iz dupeta u glavu. Počeo je da zakucava.

                      Comment


                      • Ova igra je dovoljna da se prosetamo ABA ligom.. Dobro, ne bas da se prosetamo ali prvi favorit za osvajanje.

                        Koliko malo nam je potrebno da izadjemo iz onog sivila, samo dve utalmice prdez nije u 12.
                        Ne trebaju nam pojacanja ni na jednoj poziciji, samo Laza da uleti umesto pokojnog Keselja i to je to

                        Comment


                        • Pa nije baš da ćemo sa ovim timom da razvalimo Budućnost. Treba nam ili 2/1 ili 4/5 igrač. Ovo razvaljivanje Mornara i rapsodija protiv Unikahe, samo govori koliko smo bolji tim bez mališe.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Pa nije baš da ćemo sa ovim timom da razvalimo Budućnost. Treba nam ili 2/1 ili 4/5 igrač. Ovo razvaljivanje Mornara i rapsodija protiv Unikahe, samo govori koliko smo bolji tim bez mališe.
                            Necemo ih razvalimo ali dobijamo ih sigurno.. Racunaj da je ovo Davidovcu tek drugi mec na pleju i da ima dosta prostora za napredak.
                            Faje nije u dobroj formi, Baron mnogo ispod nivoa sa pocetka sezone kao i Reglan. Bice to mnogo bolje, nadam se da Tomic nece vise pisati uz vetar

                            Comment


                            • Imali smo na parketu, ako se ne varam,petorku Davidovac, Nenadić, Dobrić, Boriša i Odžo?
                              to mu dođe prosek debelo preko dva metra.

                              Comment


                              • A i Stratos odmara.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X