Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nisu, FČ3 igra odbranu.
    Hahahha, kralju.

    Comment


    • https://twitter.com/varsameleon/stat...08648524345345

      Comment


      • Idi bre sareni u krasni kurac znaci oplakah.

        Comment


        • Odbio Teodosic - nece u FMP na "kaljenje".
          Last edited by kronostime; 07-02-19, 21:10.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Činjenica je da je KKCZ stravično pokradena u finalnoj seriji.
            Ja pratim košarku više od 30god ja onakvu oružanu pljačku ne pamtim
            Nikakve veze nemaju Alimpijevic, Feldin i Lesor. Ko tvrdi drugačije samo je zlonameran
            Ja pamtim titule KKP, ali nije to toliko bitno. Naravno da bi Zvezda osvojila titulu da nije bilo razlicitih kriterijuma kod dosudjivanja tehnickih ili nekih sumjivih faulova (inace, preterano je tvrditi da je Roch trebalo da izvede brdo bacanja, on nije igrac koji ide na prodor, on je odlican suter i ne izvodi mnogo bacanja), ono sto je dokazano pominjanjem suteva Lessorta i Feldeina je da je Coviceva i Alimpijeviceva tvrdnja, uz tvrdnju nicka na forumu koji ne moze da prezali sto se vezao za njih i promasio predvidjanja je da bi svaka EL ekipa opusteno dobila i Zvezdu i Buducnost u seriji, kakav GSW.

            Kad smo vec kod jednog nicka, zar nije isti pisao da se o "KKB pise na odgovarajucem topicu" kada ih je LosmiSK hvalio? Cudna li cuda, tip je opet prekrsio pravila na kojima je sam insistirao.

            Originally posted by Storm View Post
            Futura je stvarno dobar tim, ali se ja njih uopste ne plasim ako sudjenje bude regularno. Ono sto nas moze da ‘ubije’ je Filip kao drugi plej, nepredvidivi Cirbes i sviranje svakog kontakta, pogotovo Lazicu koji ce cuvati Kola ili Dzeksona. Oba meca s njima u Aba je Maik pokidao i njega moramo opraviti do PO. Nemaju oni resenje ni za Berona, koji je isto dobro odigrao protiv njih. Oni pritisnu Reglenda, udvoje ga, on baci loptu Beronu i ovaj pljas ne ceka. Naravno, ti sutevi moraju da udju, jer u suprotnom Beron je beskoristan. Ali dobro, videcemo.
            KKB je ekipa koja igra losu odbranu, pa se zna sta je resenje protiv njih - dobra odbrana koja bi iznevelisala mnogo bolji napad koji oni imaju. Jer, da se ne lazemo, mi osim Perpera nemamo toliko poena u rukama.

            Ne dolazi u obzir da FC igra, ali to ide Tomicu na dusu, ako se nastavi ovako mozemo da biramo izmedju:

            1. Minus igraca na poziciji 1.
            2. Izrabljivanja Joea.
            3. Neuigranih opcija kao sto su Nenadic ili Davidovac.

            Nisam optimista, jer meni je bitna citava sezona i ne verujem u gluposti da neki tim moze na par dana da igra totalno drugacije od ostatka sezone.
            Last edited by blond; 07-02-19, 21:17.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Mi kao klub smo posveceni tome da sinu ostvarimo snove bavljenja kosarkom u ozbiljnom klubu, rezultati i trofeji su nam u drugom planu, tako da Teodosi moze da bude samo smetnja na tom putu.


              Sto se tice odbrane, Teodosic je mnogo bolji defanzivac od tatinog prdeza bez obrira sto ovaj provede veci deo vremena valjajuci se po parketu, sto zbog inferiornosti sto zbog zelje da ostavi utisak borbenosti.

              Comment


              • http://prntscr.com/mi4ama

                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • stvarno sad ako ne dodje nece nikad #teo4

                  Comment


                  • Teodosić je ipak rekao da bi voleo da završi karijeru u KKCZ...
                    sobajle je, ima još ovo svecko da odradi, ispoštuje Efes za neke preterane novce
                    ...ta-man mi za dve sezone izbacivanjem Trinkija u finalnoj...upadamo u visoko društvo,
                    odbijemo ponude za Borišu i Nenadića...ćapimo Kravića i dva user stranca...e tad pasuje.
                    Last edited by Wingwalker; 07-02-19, 22:36.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Teodosić je ipak rekao da bi voleo da završi karijeru u KKCZ...
                      sobajle je, ima još ovo svecko da odradi, ispoštuje Efes za neke preterane novce
                      ...ta-man mi za dve sezone se dovatimo EL izbacivanjem Trinkija u finalnoj...e tad pasuje.
                      Izjavio je da ne bi voleo da dodje na kraju karijere kada ne moze da pomogne,kao sto je recimo pera antic uradio

                      Comment


                      • Moguce da vam dolazi K.C. Rivers
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • https://twitter.com/Carchia/status/1093637209838755840

                          Comment


                          • Mislim gde ubaciti i Riversa, ajde lako cmeo ga ubaciti ali koga izbaciti onda, kontam da je na tapetu Dobric Znaci ni centar, ni plej, vec krilo
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Čoki - pola čovek, pola kompromis.
                              pojačanje može...al 'de ja oću.
                              Last edited by Wingwalker; 07-02-19, 23:09.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Moguce da vam dolazi K.C. Rivers
                                Igrac na poziciji 2-3. Ima smisla, skripi nam tu, samo osmorica igraca konkurise za te dve pozicije.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X