Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Futura je stvarno dobar tim, ali se ja njih uopste ne plasim ako sudjenje bude regularno. Ono sto nas moze da ‘ubije’ je Filip kao drugi plej, nepredvidivi Cirbes i sviranje svakog kontakta, pogotovo Lazicu koji ce cuvati Kola ili Dzeksona. Oba meca s njima u Aba je Maik pokidao i njega moramo opraviti do PO. Nemaju oni resenje ni za Berona, koji je isto dobro odigrao protiv njih. Oni pritisnu Reglenda, udvoje ga, on baci loptu Beronu i ovaj pljas ne ceka. Naravno, ti sutevi moraju da udju, jer u suprotnom Beron je beskoristan. Ali dobro, videcemo.

    Comment


    • Nisam zaboravio Dzeksona koji im je trenutno mozda i u najboljoj formi. Imaju oni jos igraca pored Dzeksona iz druge i trece petorke koji mogu naciniti stetu za tih 10-tak minuta na terenu, Gordic, Ivanovic, braca Sehovici, Nikolic, Barovic(aj on i bas ne cini neku stetu osim snaznih faulova), Dzekson...svako od njih moze uci i pogoditi 2-3 otvorena suta i preokrenuti momentum. Ja sam kao "radio neku analizu" prve petorke.
      Sto se tice sudjenja nadam se da nece biti sudije unapred poznate za sve meceve finalne serije, kao i da nam nece suditi: Javor, Radovic, Koljensic i Belosevic. Sudije sam navodio redom, po kolicini stete koju mogu da nanesu na osnovu iskustva iz prethodnih godina.

      Slazem se da Kol nije neki defanzivac ali meni je problematicniji njegov ofanzivni deo i to sto ce Branko morati njega da juri. Samim tim nece juriti ostale igrace KKB.

      Comment


      • I vrapci na grani i tetke ispred supermarketa znaju da nam treba plej defanzivnih karakteristika (dominantno) a ofanzivno da rola pik samo Čović i struka ne znaju...
        I vrapci na grani i tetke ispred supermarketa znaju da nam treba neka 4/5 (5/4) pokretljiva zver kojoj treba da bude prioritet zaštita obruča i da može da isprati lagane centre protivnika samo Čović i struka ne znaju i ne vide...kako rade, tako će i proći i ovo bi bila dobra pouka da nije u pitanju klub za koji navijam i koji volim od malena a ne kao Nebojša od 2011-e i zato, u pamet se i reagujte na vreme (ne Lipovij već QMiler tip...)
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kaže QM "see you soon" [emoji848]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • kakav je to bio trpač, tranzišn finišer i one man show...

            tri u jedan - madafaka...
            Last edited by Wingwalker; 07-02-19, 14:36.

            Comment


            • Dođi....

              Comment


              • I jos nema pojacanja..Dal cemo biti jedini tim u istoriji kosarkaski Totenhem. Imamo li pare bar za nekog juniora, bilo sta, ili da cekamo da dodje neki nas Ostoja. Inace na kupu smo drugi favoriti, mada me ne bi cudilo da bas Mega u polufinalu dobije.

                Comment


                • Zaboravi...nudim ti noci carobneee

                  Comment


                  • Ajde Teo, kad ako ne sad...

                    Comment


                    • Originally posted by Drakarys View Post
                      Ajde Teo, kad ako ne sad...
                      https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...762778627?s=19

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Milos Teodosic oooo e ajde da vidimo oce li odrzati obecanje ako ga je uopste bilo kako prica tata Cova.

                        Comment


                        • Koji ce nam moj pored Covica. Slicni su igraci

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nisu, FČ3 igra odbranu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ajde i ovaj Deki da napise nesto kreativno [emoji16]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ma kakav Teo. Da nam naruši hemiju? Još sam čuo i da puši.

                                Comment

                                Working...
                                X