Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rondo9 View Post
    Nikako stream da nadjem, imate li vi ista ?



    za gledanje dve tekme istovremeno.


    http://tashsportwiziwig.blogspot.com...iwig-ch-1.html

    Comment


    • Isto nam se desava kao i protiv Igokee, ubacile nas sudije u bonus za 2 minuta.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Kada danas nismo izgubili, verovatno necemo do kraja imati poraz.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Kada danas nismo izgubili, verovatno necemo do kraja imati poraz.
          Osim ako to budemo zeleli u poslednja dva kola da bismo izabrala lakseg protivnika.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Al koja prica sada stoji, ono sto ovi iz Aba kazu ili onaj lik iz Evrolige?
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Al koja prica sada stoji, ono sto ovi iz Aba kazu ili onaj lik iz Evrolige?
              Sacekajmo da vidimo sta ce ULEB reci od nedelje, ubedjen sam da ce se oglasiti. Kako god, nama ce utakmica u polufinalu biti najbitnija u sezoni, tesko cemo do prvog mesta svakako.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Osim ako to budemo zeleli u poslednja dva kola da bismo izabrala lakseg protivnika.
                Apsolutno je svejedno da li cemo da igramo protiv Radnickog ili Buducnosti.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Apsolutno je svejedno da li cemo da igramo protiv Radnickog ili Buducnosti.
                  Ali nije svejedno da ne igramo sa Partizanom, a oba tima ce verovatno traziti pobedu protiv nas ;)
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ali nije svejedno da ne igramo sa Partizanom, a oba tima ce verovatno traziti pobedu protiv nas ;)
                    Partizan ce izgubiti od Cedevite i borice se za 4. mesto, naravno ukoliko Radnicki sutra dobije.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Partizan verovatno ni nece otici na F4. A i da igramo sa vama dobicete kao i do sada.

                      Ne moze vas niko dobiti, jedino Cedevita da se umulja na F4 pa da pokradu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svakako im ne treba olaksavati, ne zato sto su Partizan nego zato sto nam ne leze. A najbolje ih je izbeci sprecivsi ih da ucestvuju na F4 kada smo vec u poziciji da biramo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Partizan verovatno ni nece otici na F4. A i da igramo sa vama dobicete kao i do sada.

                          Ne moze vas niko dobiti, jedino Cedevita da se umulja na F4 pa da pokradu.
                          Izgubicete od Cedevite sledece kolo ali bicete 4. na kraju. Mi cemo rasrafiti Buducnost u Pioniru, a Radnicki ce da ih dobije u Kragujevcu. Vi imate tiebreaker sa Buducnosti.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Izgubicete od Cedevite sledece kolo ali bicete 4. na kraju. Mi cemo rasrafiti Buducnost u Pioniru, a Radnicki ce da ih dobije u Kragujevcu. Vi imate tiebreaker sa Buducnosti.
                            Mi cemo do kraja pobediti samo Solnok kuci. Tesko da cemo na F4, jedino da nas Dodik pusti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Mi cemo do kraja pobediti samo Solnok kuci. Tesko da cemo na F4, jedino da nas Dodik pusti.
                              Igokeu cete dobiti, vama je utakmica sezone MZT.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Mi cemo do kraja pobediti samo Solnok kuci. Tesko da cemo na F4, jedino da nas Dodik pusti.
                                Au jbt ne mozes da predvidis sta ce biti u ostalim tekmama. Mozemo da pobedimo sve do kraja, a mozemo i da izgubimo.

                                Izvinite za off

                                Comment

                                Working...
                                X