Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Nisam ja Guti, ja sam Gutri.
    Elem, uopste nisam na dekkarda mislio, ne znam zasto se peca lik, iako je poznati kontras.
    Mislio sam na jednog drugog koji botuje i na B92 forumu za cokija kao i ovde i na twiteru.
    On i Sarac pod ruku.
    Tuci ih argumentima

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Pobedili smo bez Reglanda 28 razlike i tu je kraj.
      noup, ovo je samo početak kraja...malo strpljenja.

      Filip - Half Man Show je sinoć igrao prvog pleja u takmičarskoj utakmici KKCZ
      Hvala tati i hvala ,,čoveku sa visokom temperaturom". Jebete keve.

      ...ni dekkard nie loš uopšte.
      Last edited by Wingwalker; 03-02-19, 15:24.

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Tuci ih argumentima
        Koji ti argument da uputis coveku kome je nepotizam ok pojava, koji se stopio u ovu danasnju Srbiju i dozvoljava da mu coki pisa pa po klubu za koji ''navija''?
        Last edited by Antona; 03-02-19, 10:23.

        Comment


        • Hajde baš da vidimo. Nemojte samo da se iznenadite kad kao protivnika protiv nas u finalu ABA vidite ekipu koju niste očekivali.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Evo i jednog pitanja za sve vrle košarkaške poznavaoce: znate li ko je trener LA Lakersa koliko ima godina i ko mu je otac? Ili ko je direktor košarkaškog kluba Bajern? Ima milion takvih primera, a vi ste se svi uhvatili za jedan. Voleo bih i ja da nam je Ragland backup plej, a prvi neka zverina iz EL ili Amerike ali situacija je takva kakva je, Filip nesumnjivo ima mana, ali zašto ne reći i košarkaških vrlina koje je pokazao na dovoljnom broju utakmica.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Evo i jednog pitanja za sve vrle košarkaške poznavaoce: znate li ko je trener LA Lakersa koliko ima godina i ko mu je otac? Ili ko je direktor košarkaškog kluba Bajern? Ima milion takvih primera, a vi ste se svi uhvatili za jedan. Voleo bih i ja da nam je Ragland backup plej, a prvi neka zverina iz EL ili Amerike ali situacija je takva kakva je, Filip nesumnjivo ima mana, ali zašto ne reći i košarkaških vrlina koje je pokazao na dovoljnom broju utakmica.
              Savetujem ti da batalis kosarku i da se bavis pcelarstvom u slobodno vreme..Znam i verujem da razmisljas ovako naspram ovihsto botuju za nesto..ali prijatelju ti si onaniso i na Alimpija..sad na Covica..zelis CZ gde je Covic nosioc igre..TO ZELIS? Daj brte sta ti pises, sta je sa tobom, koji su demoni usli u tebe da ovakve gluposti pises sa 40+ godina..Zemlja krvari, klub krvari a ti pises da je nepotizam dobar i zdrav...degutantan kontras si postao sa ovakvim izjavama..mene bi bilo sramota...ali znam da tebe nije..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • OOOOOOOOO Ksavijere Munforde javi se ki ozeblo sunce te cekamo.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  OOOOOOOOO Ksavijere Munforde javi se ki ozeblo sunce te cekamo.
                  Nema sanse
                  Uzeo Filip Nebojisi telefon. Ovaj nema kome da se javi[emoji23][emoji23]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Darko i LosmiSK po 24h - da smire tenzije.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • čekajte da Nebojša pita Filipa:

                      "sine vidi...da se ipak otvorimo za Manforda...ti pomogne malo, narokamo CV....?"
                      Last edited by Wingwalker; 03-02-19, 14:11.

                      Comment


                      • Munford je visok 193. Kod nas takvi nemaju mesta.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Munford je visok 193. Kod nas takvi nemaju mesta.
                          Jeste povisok, ali ako ladi jaja na terenu i ako ga bole usi da se cima u odbrani onda će se uklopi

                          Comment


                          • Jedan bek bi totalno promenio fizionomiju tima. Prosto je fascinantno da mi na poziciji 1 i 2 koristimo 3 igraca. Reglanda, Berona i tatinog sina. Zato ima 3 teske petice, 3 cetvorke i desetak trojki.
                            U Evropi je trend da se igra sa dva pleja a mi u celom timu imamo jednog.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • da uložimo minute u Davidovca...
                              par specijala da napakujemo sa njim kao distributorom završnog pasa...
                              visok, krakat, ne paniči, razume važnost tajminga, ima u tu glavu.
                              sa druge strane uvek doprinese u odbrani, skoku...
                              samo mu vratiti formu, definisati ulogu upravo kroz uigrane akcije i to će se sigurno odraziti na samopouzdanje i najbitnije na procente šuta.

                              Beronova odbrana je komedija a prečesto upravo on čuva najjačeg skorera...
                              ima kondiciju, ima brze noge ali ne voli da pipa mokre dresove.
                              Žali Bože tolikog tr-čanja nizašta kada ubedljivo najviše trojki dobijamo preko njega.
                              Kad god pogledaš, Beron ili beži sa loptom ili trči za ovima koji imaju loptu. Ne pamtim kada je postavljanjem izvukao faul u napadu ili ukrao loptu iz ruku...bez presečenih pasova.
                              Regland na reset a Berona đoramo za kombo od stodevedes-nešto pa nek je i Perperov školski...
                              izdržaće za toliko.
                              Last edited by Wingwalker; 03-02-19, 15:31.

                              Comment


                              • Ima malo i do znanja da Regland i Beron nemaju konkurenciju. Da se dovelo pojacanje morali bi i oni vise da zapnu

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X