Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo Simanu i Ristića polako

    Comment


    • I Fiću

      Comment


      • Za one koji ponavljaju jedno isto. Ne može u ovom periodu niko "da se vrati u FMP". Prelazni rok izmedju ABA ligaša je završen. Ovom utakmicom i "iživljavanjem" mališe nad nedoraslim protivnikom, Čo senior je dao do znanja da neće dovoditi pojačanja i da će osvajanje ABA lige za nas biti ravno čudu.

        Comment


        • Realno koji bi iole ozbiljniji igrač došao na dva meseca u klub? Samo neki Akojoni.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kakvi dolasci nevernici...?
            Ste gledali ono iza leđa, pa no-look pasovi...ludila ona.

            Filip je mora se priznati sve atraktivniji za gledanje...i ozbiljno plakanje.
            Last edited by Wingwalker; 03-02-19, 00:47.

            Comment


            • Jadno smo izgledali sinoć u igri sa Čović Filipom, bez obzira na no look pasove ono ja ne bih mogao da nazovem profi sportistom. Da ne objašnjavam da nije bitno kako igraš u napadu ako sve to prospeš u odbrani (neko će možda i da se potrudi da to pojasni onim +/- ), sinoć je možda i bio u plusu ali dečkonja je konstantni mis meč, trčkara u odbrani za svojim igračem kao kakav klinac na terenu za mali fudbal za nekom odraslom osobom kao pokušavajući da oduzme loptu.
              Slaviću dan kada Čovići izađu iz KK Crvena Zvezda, pa makar završili u Srpskoj ligi.
              Sve više mi se gadi ta porodica.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Bez njega smo izgledali tri puta gore, ajmo sledeći.

                Comment


                • Kako je to izgledalo 3X gore? Možeš li da dokumentuješ kakvom tabelom u excelu ili bar da prikažeš njegov +/- učinak u ovoj sezoni?
                  Kao što kažeš "ajmo sledeći"...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ganac, mržnja te sprečava racionalno da ocenjuješ. O kakvoj lošoj odbrani ti pričaš na sinoćnoj utakmici kad smo ih razvalili na obe strane terena. Ko spomene "slabu i lošu Olimpiju" neka se priseti da su obe utakmice sa komšijama izgubili u egal utakmicama, koliko u prošlom kolu od Future izgubili 5 razlike.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ni sinoć on nije bio maestralan kako bi neki hteli prikazati, jer je početkom 4/4 imao 3 poena i 5 asistencija, ako si pročitao post ja sam napisao da se izvuče +/- sinoćnog učinka i iz sezone koja je za nama. Osim toga ostale poene i asistencije je dao krajem utakmice kada je sve bilo rešeno. A da ga ne volim, pa ne volim igrača od 178 (ako i toliko ima) kome "sa glave" šutiraju, koga unose u reket kako hoće i koji je poslastica za suparnike.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ja sam napisao da je lako podeliti 10+ asistencija protiv nedoraslog protivnika i da to ne sme biti merilo njegovog ovosezonskog učinka, koji je beznačajan.

                        Comment


                        • Pobedili smo bez Reglanda 28 razlike i tu je kraj.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dekkard i Guthrie - prekinite sa medjusobnim prepucavanjem.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kronos brzi u brisanju


                              Guti, nije dozvokjeno ovakvo obracanje neistomisljenicima

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Kronos brzi u brisanju


                                Guti, nije dozvokjeno ovakvo obracanje neistomisljenicima
                                Nisam ja Guti, ja sam Gutri.
                                Elem, uopste nisam na dekkarda mislio, ne znam zasto se peca lik, iako je poznati kontras.
                                Mislio sam na jednog drugog koji botuje i na B92 forumu za cokija kao i ovde i na twiteru.
                                On i Sarac pod ruku.

                                Comment

                                Working...
                                X