Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Da, ti si bio vizionar, samo si zaboravio da nismo tada dobili zamenu koja je trazena..to sigurno nije bio kiks Dejov itd..Niko i ne kaze da ces reci nesto lose o DR, nije ni Covic u principu direktno rekao ''nista lose''..Da si imao zamenu dobili bi tu Cibonu gotovo sigurno...a Dejo je preziveo samo zato sto se Cibona ''povukla'' inace sumnjam da bi preziveo taj detalj kod Nebojshe..

    Zaemna je koliko se secam i na moj mali izvor informacija trebao biti Skoti Hopkins..ali je otkazao last minute, neka me neko ispravi..
    Nije prvi put da se ne razumemo , valjda je do mene. Da pojednostavim , ja ne učestvujem u glupoj igri Radonja vs Čović.

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Svi do jednog su ili bivši EL igrači koji su zbog godina bivši ili drastičnog pada forme, a ima i dosta onih koji nisu čak ni Kup Mitra Mirića nisu igrali.
      Jel a...Kad se prica o Hapoelu...onda su skup placenika..onda taj isti igrac prece kod nas, dosao je sto zna Tomica i sto im se zene druze..Baron je igrao za USA tim i bio tj odveo one turke kao najbolji strelac u 1/4 turske nikad jace lige i izgubili buzzer beater drugi mec...Zirbes pad forme,ali sve EL timovi...Regland igrao za nikad slabiji Kuban...Faye bio prvi strelac, skakac treceg tima u Grckoj...Laza iskustvo ..Covic Filip najbolji beli plej ABA lige...)) sta bi ti vise..Koji je to EC tim sa ovih prostora bio bolji ja tebe sad pitam ovako iskreno....Da ne pricam da EL iskustvo imaju Davidovac, Lazic pa relativno i rising star Simanic..da imas 15 igraca u rotaciji a 15 ti igrac Kesh koji ima EL titulu )))

      Na sve to dodas da si pomcnike i trenera doveo iz EL timova...i ti meni sad hoces reci da je ovo slabiji tim od onog tada? Daj da se nezajebavamo ovde...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kog trenera - Tomic je bio pomocnik u predhodnom klubu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Daj bre ne tupi ga, svima je jasno da je ovaj tim dve klase ispod prošlogodišnjih timova.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Daj bre ne tupi ga, svima je jasno da je ovaj tim dve klase ispod prošlogodišnjih timova.
            To jeste, uporedjivao sam ga sa prvom EL godinom..i kakav je to tim za EC..ne mozes porediti EC i EL tim..moras skontati da ne igras vise EL ...i da to ne mozes da uporedjujes..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Kog trenera - Tomic je bio pomocnik u predhodnom klubu.
              Pomocnik i direktor BC Olympiakos..koliko godina-14 godina Lukman, ona drugi pomocni trener i uporedjujes sa onim timom gde je Dejo bio u Buducnosti prvi trener 4-5 godina..itd..Ne znam da li je uporedivo uopste..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Smarate sa ovim merenjem patke Radonja vs Covic vs ostali.
                Koga boli kurac za to, ovde uglavnom pisu navijaci Zvezde, bar se nadam...
                Inace, nasem Deju srecan rodjendan i sve najbolje u karijeri i dobro zdravlje zelim.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pomocnik i direktor BC Olympiakos..koliko godina-14 godina Lukman, ona drugi pomocni trener i uporedjujes sa onim timom gde je Dejo bio u Buducnosti prvi trener 4-5 godina..itd..Ne znam da li je uporedivo uopste..
                  Drugim rečima, potvrdio si Kronosovu konstataciju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Radonjic dejan jedan je radonjic dejan srecan rodjendan legendi i hvala za sve igrali smo atomsku kosarku za njegovog vakta.

                    Comment


                    • Skoti Hopkins
                      Misliš Hopson ???Onaj što je posle bio u Cedeviti pa ga oterali .Tog Radonja nikad ne bi uzeo .

                      Comment


                      • A74C6C23-F5E1-4FF1-8A5A-1A46264BD287.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Misliš Hopson ???Onaj što je posle bio u Cedeviti pa ga oterali .Tog Radonja nikad ne bi uzeo .
                          Da, Hopson, greska moja...pa mislim da tada bi Koliko znam,a mislim da znam tu..Mogu ovi vidjeniji da me isprave ako ne znaju za to uopste...Mada prijetlj koji mi je to rekao ne bi smeo da omasi
                          Last edited by LosmiSK; 02-02-19, 12:18.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            To nekako svi žele da zaborave/prave se da se nije ni desilo.
                            Ne slažem se sa ovim, neće se zaboraviti Čokijeva istrajnost u podršci Radonjiću u tom trenutku kao nezaobilazan i ključan segment procesa dostizanja zvezdanih visina KKCZ...i to manje više rezultatima, već ta igra, energija, tim. Kada te neko tako spremnog dobije...skineš kapu i posle spavaš kao beba. Ovo je agonija i za igrače i navijače...dobro nam nije uopšte.
                            Tada smo samo brinuli da nam se neko ne povredi...brinuli o okolnostima na koje je nemoguće uticati jer je skoro sve ostalo bilo pod kontrolom. Sada imamo samo jednu okolnost...visine 178cm i kako Wiki kaže samo 65kg masnoće. Nažalost i ovo mu nikad neće zaboraviti.
                            Last edited by Wingwalker; 02-02-19, 14:32.

                            Comment


                            • Red bi bio na Radonjin rođendan da se podsetimo nekih klasičnih momenata koji su obeležili njegovu dosadašnju karijeru









                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Red bi bio da o bivsim igracima i trenerima KKCZ pisete na http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri .
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X