Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav spin. Ne, najbolje da ćemo uprkos svemu viđenom da pišemo hvalospeve o Filipu & co. Forum jeste mesto gde se mogu razmeniti mišljenja i naravno da nije sve uvek sjajno. Čak i kad pobeđujemo, kritika da je igra bila loša, timeout uzet u pogrešno vreme, ispadanja u odbrani i slično jesu teme za polemiku. Ja ne radim u upravi Zvezde, pa da spinujem kako je sve fenomenalno, od igre do atmosfere. Realnost je očigledna.

    Comment


    • Kolko para tolko muzike. Gazda Čoks otakako mu se ne sipa iz državnog budžeta izgubio sve sposobnosti i vratio se u Lipovij mod.

      Idi Čoviću, ko Boga te molim. Možda nam se vrati Andrej na našu stranu da sipa opet keš.

      Godinu i po od rastanka Čovkins ne može nikoga da dovede. Skloni se biće nam bolje bez tebe.

      Nzm samo ko bi iskočio kao predsednik Zvezde, možda Boža Maljković

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Kakav spin. Ne, najbolje da ćemo uprkos svemu viđenom da pišemo hvalospeve o Filipu & co. Forum jeste mesto gde se mogu razmeniti mišljenja i naravno da nije sve uvek sjajno. Čak i kad pobeđujemo, kritika da je igra bila loša, timeout uzet u pogrešno vreme, ispadanja u odbrani i slično jesu teme za polemiku. Ja ne radim u upravi Zvezde, pa da spinujem kako je sve fenomenalno, od igre do atmosfere. Realnost je očigledna.
        Moje se odnosilo na pljuvanje Boriše, dečko ima sezonu iznad očekivane po mom mišljenju, bolju od one mustafe Jankovića u KKP koji je igrao pre njega prošle godine EL sezonu.

        Preteruje se u tom smislu.

        Pljuvanje Filipa ionog ko ga drži je na mestu po mom mišljenju, mogla je ova sezona i sa iole ozbiljnijim igračem na toj roli u rosteru.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Jedini pravi arhirival Zvezdi je Partizan i uskoro će doći vreme kad će biti ponovo aktuelno to rivalstvo a instant klubovi bez tradicije koji su mutnim radnjama došli do nezaslužene najviše pozicije će se vratiti u komu kao De Niro u filmu Awakenings.
          Slazem se. Partizan je jedini u Srbiji koji se finansira i istog izvora, normalno da ce oni biti arhirival, kao i mi njima. Ostali klubovi u Srbiji dobijaju mrvice, a klubovi van Srbije nam ne smetaju jer im je izvor finansiranja ionako drugaciji.

          Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Navikni se, ovde je dozvoljeno da razni forumaši istresaju svoje lične frustracije.. Znači ne voliš nekog, opleti slobodno, poželi da se neko povredi, ništa strašno samo da ta persona ne bude u timu..
          Meni je zaista zanimljivo kako vi, borci protiv pljuvanja javnih licnosti, trenera, igraca, funkcionera, dozvoljavate sebi da pljujete i vredjate druge forumase? Nije li to malo licemerno? Niste vi isto, jos ste i gori od ljudi koji vredjaju Filipa ili Tomica. Mozete da kazete "mislim da nije u redu da se igrac naziva kretenom", a vi umesto toga napisete "nazivaju igrace kretenima jer su i sami kreteni".

          Tako da, najljubaznije vas sve molim, koji bi da se na finjaka istresate na anonimnim nickovima braneci javne licnosti, da razmislite pre nego sto to radite.

          Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Nemam ja nista protiv kritika koje se odnose na igru...zasluzili su ih...ali imam protiv raznoraznih epiteta i recnika koji se ovde koristi...btw, oni koji me znaju od ranije, upoznati su da sam isto pisao kad su jednog naseg trofejnog trenera nazivali lemur...
          Pa nije isto uopste niti se moze porediti. Sad da dodje bilo koji trener i da gubi u nizu opravdanje bi bilo da je i Radonjic bio lemur. Jednostavno nije normalno da ekipa bez jednog igraca ne ume da odbrani pick (Alimpijevic) ili da sastavis ekipu sa tri niska beka, tri spora centra (Zirbes je u teoriji dobro resenje, ali ocigledno je vidno sporiji nego ranije), sa 5-6 domacih igraca koji se stalno menjaju jer cak 6 ili 7 igraca moze da igra poziciju 3.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Žreb za KRK u Nišu

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Tesko ce se bilo ko dovesti. Sujeta pojedinaca je isuvise jaka.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Žreb za KRK u Nišu

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                interesantno! ovo krece tacno pred kraj transfer roka i tokom fiba prozora. daje li zvezda reprezentativce?

                Comment


                • Da li je realno da Budućnost i Lazmea uzme, iako ne može da igra EL?

                  Comment


                  • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                    interesantno! ovo krece tacno pred kraj transfer roka i tokom fiba prozora. daje li zvezda reprezentativce?

                    Prošli put su bili odsutni Maik , Laza i Dobrić

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Prošli put su bili odsutni Maik , Laza i Dobrić
                      vas kostur jaci, u 3 dana 3 utakmice + mega..dolazi li ko u zvezdu, sta su ovo stisli?
                      Last edited by hallucinogen12; 31-01-19, 18:53.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Da li je realno da Budućnost i Lazmea uzme, iako ne može da igra EL?
                        Veoma jednostavno...Futura bi da odbrani titulu u prvoj tekmi u Morači.

                        Comment


                        • Budućnost će 80%uzeti abu,ulazu neće da rizikuju i to je pametno,da osiguraju El ,mada mislim da će El ekipe sa balkana da igraju jos godinu dve i to je kraj!

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Budućnost će 80%uzeti abu,ulazu neće da rizikuju i to je pametno,da osiguraju El ,mada mislim da će El ekipe sa balkana da igraju jos godinu dve i to je kraj!
                            Malo teže, kolevka košarke balkan, pa gledaj NBA, dva najbolja mlada Evropljanina - Dončić Slovenac i Bogdanović Srbin, da Jokić takođe Srbin.

                            Ne seče se ovaj deo Evrope od EL tek tako, plus tu je i publika.....jbg nije sve u parama nikada bilo niti će biti.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Malo teže, kolevka košarke balkan, pa gledaj NBA, dva najbolja mlada Evropljanina - Dončić Slovenac i Bogdanović Srbin, da Jokić takođe Srbin.

                              Ne seče se ovaj deo Evrope od EL tek tako, plus tu je i publika.....jbg nije sve u parama nikada bilo niti će biti.
                              Razlika između Dončića i Bogdana je sedam godina, tako da se potonji ne može nazvati mladim košarkašem, a nije ni među 10 najboljih Evropljana u NBA, bolji su Janis Adentokumbo, Jokić, Vučević, Dončić, Capela, Schroeder, Fournier, Mirotić, Gallinari, Marc Gasol...
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Zvezda - Olimpija, Pionir, subota 19h - Dolazite?

                                Comment

                                Working...
                                X