Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba vredjati ali treba stvari nazvati svojim imenom. Juce su oni bez Samjuelsa, pre otisao Jaiteh..urnisali nase centre sa Bucelom koji je projektovan kao treci centar, cista sirovina i nista vise...

    Pricao sam i pre da je covic dostigao zenit i cao..kontam da nam je pad krenuo onog momenta kada nije dosao na celo marakane, igrao se igre prestola i zaigrao..i dobio ga je Teriz i od tada on ne zna sta radi..Drzao je to Dejo koliko je mogao ali posle sta imamo ..alimpijevica kojeg su mnogi glorifikovali a ustvari lik nije znao da nadje trenera a ni posle...umesto da je nasao prelazno dobro resenje Ivanovic-Pesic i da se taj mali gura kao pomocni trener da se kali on je njega stavio ispred...nije Repesa dosao Bokanu zato sto ima visoko misljenje o njemu vec zbog para i igraca koje mu je obezbedio...a nas predsednikto nije bio u stanju da uradi jednom DR koji je vaskrso CZ...da obezbedi novac itd...posle alimpija dobili smo sina i spustamo se sve niz i nize od ucesnika f8 do EL do ni EC f8 a imali smo i pre ove grupe grupu gde smo trebali biti prvi...Eto kako se to radi..imas vlast i dobijes lovu, ljudi dovedu Trinkijerija a mi Tomica, Alimpijevica..tu je stvar uprave..

    Evo sada vam idu i prodaje svih mogucih igraca koje slavimo kao da pare lezu na nas racun..i od tih silnih prodaja sta smo mi konkretno dobili? nista..kls Nije DR presrasto nas vec smo se samoubili..DR je bio bez posla, ali i tako posle titula f8 i ostalog velicanja, covek nas je napustio...zamislite kakvo je stanje bilo u klubu kad je morao on to da uradi...DV kad je otisao, otisao je u CSKA..nas Dejo je skoro godinu dana ladio jaja..jasno je sve sa kim je tesko raditi...ali pustanje ovih navijaca da govore kako je Alimpije novi Zoc, a npr Covic Filip covek koji nam je donosio pobede a nikada poraze je tek gnusno, cak je prevazislo i cuveni PB...uzmite budzet 2.5m za plate, bilo koji navijac...uzmi 10k ljudi i dali bi sem njih par neko stavio fc u 12 ili 15 )) APSOLUTNO NIKO...

    COVIC MORA BITI SVESTAN da ga je Bokan sustigao a uskoro ce i Ostoja...kakav trio fantastiko koji drzi kosarku na ovim prostorima Imao je prosle godine preduslove dobre da je bio pametan, pa i ove godine..ali eto umesto da napravi jednistvo kod navijaca i dovede normalnog back upa..on dovede sina i sve sjebe..covek drzi i tajmaute..hehehe pa gde to ima ljudi moji..Sto bi rekao stari srpski mislilac, Boljeg nemamo goreg necemo naci...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Alimpijevic dobija otkaz. Daj Covicu vrati nam novog Zoca nemoj da si sisa.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Pa zar taj vrhunski znalac...Opet ce da prica kad osvoje FIBA EC da je on to napravio i da su koristili njegove akcije...covic ce svojom zajebancijom da pounistava sem CZ i sve ostale klubove gde ova neznalica bude radio... a mogao je lepo da radi u Lazarevcu kao cata u nekoj kancelariji ali telo dete da postane trener hahaa
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • puštajte Stratosa, da ga bar pamtimo kao najvećeg korektora u našem dresu...
          ...jer ovo što nam sledi nije zaslužio.

          Comment


          • Au jbt dugo se zadržao (ovo će njemu stajati u CVu)...Ssrediće njemu Čo i menaĐer neko mesto u FMPu
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ko s Covicem tikve sadi... Radonja je jedina svetla tacka, ali samo zato jer nije dozvoljavao Covicu pristup svlacionici. Tomic bi i Vesnu ubacio na teren ako treba.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ko s Covicem tikve sadi... Radonja je jedina svetla tacka, ali samo zato jer nije dozvoljavao Covicu pristup svlacionici. Tomic bi i Vesnu ubacio na teren ako treba.
                Pa ako ima sut k`o Razija Mujanovic....
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Alimpijevic dobija otkaz. Daj Covicu vrati nam novog Zoca nemoj da si sisa.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Covicu reaguj, nece trener koji je pobedjivao Real u Madridu (!) jos dugo biti slobodan. Sad mu je cena verovatno porasla, ali tu su pare od Apica.

                  @madafaka, lep post, sve do poslednjeg pasusa. Nije uopste problem ispasti u bilo kom trenutku iz bilo kog takmicenja, bilo to polufinale ili TOP 16. Nije bitno da li u evroligi imamo 6 ili 12 pobeda, da li smo ispali 6 ili 8 kola pre kraja takmicenja iz price za TOP 8 (teoretski). Bitno je da se ta takmicenja igraju tako da se svaka sansa za sto bolji plasman i za svaku pobedu iskoristi - a ne da namerno pricamo da je vazno samo da ta takmicenja koristimo da bi uspostavljali dominaciju u regionu.

                  Jer, licno, nije mi bitan rezultat sam po sebi, bitno mi je da je klub ucinio sve da do tog rezultata dodje, da su i igraci i uprava posteno odradili sezonu dajuci sve od sebe da dobiju svaki mec koji mogu. Necu da se igranje evrolige svede da nam to da najveci budzet, protivnicima skrese krila i onda na konto toga sabiramo sebi trofeje u regionu.

                  Zato me je toliko i iznerviralo kada je Antic igrao u derbiju, a nije protiv Bamberga, igrao protiv Cedevite, a nije u Istanbulu, zato me uopste nije toliko dotaklo sto smo pokradeni, najvise u 3. mecu PO serije ABA lige, jer smo to zasluzili blamazama u 2018. godini u evroligi.

                  Najgore je sto sam pomislio da ce se nesto u takvom pogresnom shvatanju menjati, da ce prestati da se hvataju krivine i da ce prestati molitve da nam protivnici u regionu budu u losijem stanju "kada je najbitnije", jer smo mi u leru od NG i Bozica, evo vec 2. godinu zaredom. I nista od toga se nije desilo, EC je zavrsio onako kako je i zapocet - brutalnom blamazom protiv protivnika koji je los cak i za to takmicenje (od 2:24 i poraza u Bresi do sumanutog kraja u Limogesu).

                  Jednostavno, ne mislim da u sistemu gde se igra PO moze da se desi da ekipa koja je zamalo osvojila EC ili zamalo otisla u TOP 8 u evroligi izvisi za trofej. A i da se to desi, pa sta? Niko nije preplacen za trofeje, ako je protivnik bolji cestitas i gledas da budes bolji od njega sledece sezone.

                  Ne, mi jednostavno imamo falican tim, ali se molimo Bogu da se KKB, Cedevita i KKP raspadnu vise od nas, pa da sledece sezone opet zavrsimo EL u januaru i da se molimo da se KKB/KKP/Cedevita raspadnu - ma jebes sve to.

                  Lepo si napisao sta je sve problem, hajde da to menjamo, hajde da vise ne budemo utociste za neznalice, hajde da kod nas igraci napreduju sto sezona vise odmice, dosta vise kalkulanstva i dosta vise mrznje u regionu i gledanja kako da onaj drugi ili treci bude uskracen za uspeh. Hajde da mi budemo nagradjeni za odlican rad tokom sezone, kao sto sto to bili dok je trener bio sadasnji trener Bayerna.
                  Last edited by blond; 30-01-19, 13:41.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • je li ima tomicev intervju od sinoc?

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Pa ako ima sut k`o Razija Mujanovic....
                      Lako je tebi da se zajebavas. Ti si vec prosao golgotu sa svojim klubom kad sa vrha ljosnes na dno. Mi tek treba da se naviknemo.

                      Comment


                      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                        je li ima tomicev intervju od sinoc?
                        Mrzi te da tražišpo Yu tubetu...zato evo:

                        enjoy.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Posle kraja danasnjeg dana bice jasno da ovaj tim ne moze uzeti ABA bez adekvatnog pojacanja i to je vec svima jasno..cak jedno ili dva...videcemo kako ce reagovati coki...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma sta god da bude Filip ostaje.
                            Nama trebaju minimum 2 pojacanja. Odza treba vratiti u FMP za KLS i Kup. Oterati Filipa, Keselja.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ma sta god da bude Filip ostaje.
                              Nama trebaju minimum 2 pojacanja. Odza treba vratiti u FMP za KLS i Kup. Oterati Filipa, Keselja.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Ako bude nekih promena bice rokada tipa Cirbes-Jelovac ili Reglend-??? Sin, Keselj i Odzo nece nigde, nazalost.

                              Comment


                              • Jedini pravi arhirival Zvezdi je Partizan i uskoro će doći vreme kad će biti ponovo aktuelno to rivalstvo a instant klubovi bez tradicije koji su mutnim radnjama došli do nezaslužene najviše pozicije će se vratiti u komu kao De Niro u filmu Awakenings.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X