Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cooper je dobar tip i ne prozivajte ga više. Nije mi niko hakovao nalog. Nego gledam napali na Filipa Čovića a matorog Čovića niko da spomene. Što njega ne terate?

    Jedino ako ne sme da se ima sopstveno mišljenje. Čović je najkrivlji za sve ovo. Samo sada nema pomoć države da otpušta Sofoe i Mekele i da uštedi.

    Što sad ne dovede nekog igrača iz svog džepa?

    Zvezdaš isto kao što ja navijam za Borac iz Čačka
    Last edited by Cassius Clay; 29-01-19, 22:22.

    Comment


    • Dobro zbori Uros. Glavni krivac je matori Covic, ali to ne opravdava juniora. Da je normalan i dobar decko nikad mu ne bi palo na pamet da se gura u Zvezdu i da igra po 20 minuta

      Comment


      • Video bih tebe da ti je tata Čović. Mali ima dve opcije vrv - FMP i Zvezda. Verujem da je i njemu nelagodno, ali nešto sumnjam da sme da oponira tati.

        Hvala, jesam retardiran. Ne znam, pitaj tvog predsednika.

        Comment


        • Originally posted by Laki21
          Jesi li retardiran ili se samo praviš?

          Čiji je sin Filip Čović, da nije moj možda?

          Ko ga je doveo u klub "samo da pomogne do kraja sezone", da nisam ja?

          Kad i gde je objavljeno da je isti potpisao ugovor sa klubom za ovu sezonu?
          Dobro Laki, ne moras klizeci. Nije Uros zlonameran

          Comment


          • Ma opušteno znam da se iznervirao. On misli da ja provociram a ne zna da može da živi još 1 000 000 godina a ne može voleti Zvezdu kao ja.

            Ja samo kažem da je vreme da Čović ide. Zaratio je očigledno sa nekim sa kim ne treba opet verovatno zbog ličnih interesa, i ne vidim poentu njegovu na čelu Zvezde.

            Da je pravi navijač otišao bi iz Zvezde i rekao više ne ide i vratio se u FMP. A otići će kad je vrati na stanje pre 2011. Poznat je kao stari inadžija.

            Jer ljudi, očigledna je razlika u rosterima sa guranjem države i bez.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ma opušteno znam da se iznervirao. On misli da ja provociram a ne zna da može da živi još 1 000 000 godina a ne može voleti Zvezdu kao ja.

              Ja samo kažem da je vreme da Čović ide. Zaratio je očigledno sa nekim sa kim ne treba opet verovatno zbog ličnih interesa, i ne vidim poentu njegovu na čelu Zvezde.

              Da je pravi navijač otišao bi iz Zvezde i rekao više ne ide i vratio se u FMP. A otići će kad je vrati na stanje pre 2011. Poznat je kao stari inadžija.

              Jer ljudi, očigledna je razlika u rosterima sa guranjem države i bez.
              Covic nije navijac Zvezde. Njega Zvezda interesuje samo koliko para moze da izvuce iz kluba

              Comment


              • Da sam bar večerao ko čovek na vreme...nisam,
                da sam se nagledo košarke...ne daj Bože nikom.
                Sada jedem skorele lazanje, naliven sa pola boce burbona i napušen ko Davidovac...
                i još gledam ovo laprdanje Dr. Milana Tomića o ,,trti-ejt minic"...koji sam ja car.

                naravno bravo i za Čoviće
                nadam se da imate još ovoga na lageru...ništa durex, ništa lubrikanti,
                kad je silovanje nek se sliva niz butine.
                Last edited by Wingwalker; 29-01-19, 23:44.

                Comment


                • Tomic je izgubio ovaj tim. Cim kasni plata, dve raspad.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Nije do plate već do Gnoma.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • malo cudno ovoliki pad, ali iskreno nemate kvalitet ni za top 8

                      Comment


                      • Sad smo vec dosli do tacke da FC stvarno nije toliki problem i da ne strci sto je tragicno. Jos jedna sezona pustena niz vetar, sto se mene tice ova ekipa ni ne zasluzuje da igra evropska takmicenja, ma ni EC ne zasluzuje da igra, kakvu crnu EL.

                        Ne znam sto odgovarate provokatoru koji i ne prati kosarku. Mi kao kk smo imali jednog Dr Radonjica, u njegovom periodu smo dostigli krajnje granice koje ovaj klub moze da dostigne, sad se vracamo u blato gde smo bili pre njega.

                        @dekkard, u najmanju ruku nije korektan taj komentar jer si i ti isao na tudje teme i seirio nad tudjim neuspesima.
                        Last edited by blond; 29-01-19, 23:43.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard
                          Marš!
                          saberi se... malo nam blamaže večeras.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard
                            Marš!
                            ispravi me, ali ovo je 8 poraz u evrocup..

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Cooper je dobar tip i ne prozivajte ga više. Nije mi niko hakovao nalog. Nego gledam napali na Filipa Čovića a matorog Čovića niko da spomene. Što njega ne terate?

                              Jedino ako ne sme da se ima sopstveno mišljenje. Čović je najkrivlji za sve ovo. Samo sada nema pomoć države da otpušta Sofoe i Mekele i da uštedi.

                              Što sad ne dovede nekog igrača iz svog džepa?

                              Zvezdaš isto kao što ja navijam za Borac iz Čačka
                              Uopste nije bitno da li je Cooper dobar lik, nismo u vrticu. Cooper je toksican za komunikaciju za forumu kao i svi koji dolaze na forum da bi "dominirali nad drugima", sto ne mogu u RL. Jednostavno, za normalnu komunikaciju je potrebno da malo razmislis sta ti je cilj kada pocnes sa pisanjem posta. Ako si dokon i zelis da sebi dokazujes da si lafcina i mudrac, to je jedno (i mislim da takvo ponasanje moze samo na "pomracenju" da se tolerise, ako zelis da diskutujes o temi, to je drugo.

                              Inace, ti si napisao neke stvari koje stoje, iako se ne slazem da je Covic glavni krivac za bilo sta, niti da ga ovde iko proziva ili trazi da ode. Promasio si forum ako to tvrdis.

                              Originally posted by hallucinogen12 View Post
                              ispravi me, ali ovo je 8 poraz u evrocup..
                              U EC imamo 7-8. Ipak, ekipa nije toliko losa, najmanje je za 1/4 finale, ali se lose pristupalo tim mecevima. Nikakav izgovor nije sto smo u ovoj grupi i ovakvo ispadanje u ovoj fazi je sramota.

                              Tog kog si citirao cinjenice ionako ne zanimaju, on je uvek u pravu, a ako nije, onda se ne vazi, do sledece situacije. Dovoljno je reci da je naveo da ni Plavsic nije citao wiki, pa koga briga za Plavsica, da li je bitan sistem takmicenja ili nije? Hocemo sad da kazemo i da nije bitno koje mesto smo u reg. delu ABA jer neko moze da lupi da se igra f4?

                              Zapravo, odnos navijaca Zvezde prema ovom takmicenju je otprilike kao i odnos igraca i trenera. Umesto da navijamo i da igramo da stignemo sto dalje, mi gledamo da se uguramo u ta takmicenja da bi imali vise para da dominiramo nad zlim KKP i KKB. Cirkus.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard
                                Marš!
                                Stvarno velika provokacija, covek napisao da nemamo kvalitet za top8.
                                Nemoj zezas Dekarde
                                I spustite malo loptu, aj laku noc

                                Comment

                                Working...
                                X