Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomić nema nikakav uticaj na tim. Što je i razumljivo, s obzirom da Tatin Isprdak mora da vodi kolo (usput hvala do neba onom ko mu je razbio pičku).

    Bilo je jasno da mora doći do raspada jer ne postoji način da timska hemija funkcioniše na taj način.

    KARMA JE KUČKA.

    Računi dolaze na naplatu, a tek će doći.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      ...
      ali potpuno si me razočarao i pored večerašnjeg epskog razočarenja...

      Comment


      • Ceo jebeni mec je prosao jedan centralni pik. Podlednji napad Tomic postavlja isti napad???????

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Stara lisica Čović, očekivalo se. Zna on šta je mejn ivent i gde i kada treba da se bude u formi i da se pobedi.

          Ko kuka, taj kuka za dž. 350% ide svim snagama na ABA što je i realno uz skraćen sastav da se juri po ovom bezveznom EC...

          Comment


          • Sale momentalno da se dovede da proba da spasi sto se spasti moze, ako se moze

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Stara lisica Čović, očekivalo se. Zna on šta je mejn ivent i gde i kada treba da se bude u formi i da se pobedi.

              Ko kuka, taj kuka za dž. 350% ide svim snagama na ABA što je i realno uz skraćen sastav da se juri po ovom bezveznom EC...
              I mi Kupera za trku imamo.

              Comment


              • Ne bi Obradović pristao da vodi ovaj krš od tima. Selekcija katastrofalna.

                Comment


                • Najgore jeste sto je fc3 nas najbolji domaci igrac, u ovoj sezoni..toliko su ostali izjebani u mozak..to je najveci problem..sto ne zna da ubaci ceo tim u sistem...i sad oni igraju sa jednim centrom...i Ojo sutne za 20min dva puta..ubiju nas u skoku itd...ni oni ne znaju kako su nas dobili..sta vise mislim da su se bili i predali...kad ono bum...nebitan mec i onako ne bi prosli, ali sa ovim timom ako i ovom formom..finale ce biti uspeh, srecom igramo sa onim izmucenim partizanima pa cemo se dogegati do finala..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Filip Čović je dobar i pošten dečko, s obzirom ko mu je tata može se reći i zlatan. Najbolje je Fiću pljuvati kome je najveća mana njegov otac, a za tatka ni reč da prozborite. To je sveta krava, ne znam ni ja šta. Dečko sportista na mestu, i kad su ga vredjali i jedni i drugi nije dramio uopšte. Dobar ko leb.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Filip Čović je dobar i pošten dečko, s obzirom ko mu je tata može se reći i zlatan. Najbolje je Fiću pljuvati kome je najveća mana njegov otac, a za tatka ni reč da prozborite. To je sveta krava, ne znam ni ja šta. Dečko sportista na mestu, i kad su ga vredjali i jedni i drugi nije dramio uopšte. Dobar ko leb.
                      Ako je dobarko leb nek se prijavi u Crveni krst, neku humanitarnu misiju itd, itd

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Od sada pa nadalje Tomic je za mene mrtav kao trener, posto je kao covek umro kad je pristao da mu tata uvali netalentovanog sina za bek ap pleja. Vidimo se u Pioniru da zvizdimo zajedno.
                        Last edited by Storm; 29-01-19, 22:18.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Ne bi Obradović pristao da vodi ovaj krš od tima. Selekcija katastrofalna.
                          Kod Saše Gnom ne bi igrao. Ergo, ne može biti trener.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Kod Saše Gnom ne bi igrao. Ergo, ne može biti trener.
                            Amin

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Filip Čović je dobar i pošten dečko, s obzirom ko mu je tata može se reći i zlatan. Najbolje je Fiću pljuvati kome je najveća mana njegov otac, a za tatka ni reč da prozborite. To je sveta krava, ne znam ni ja šta. Dečko sportista na mestu, i kad su ga vredjali i jedni i drugi nije dramio uopšte. Dobar ko leb.
                              Ako ti je Cooper hakovao nalog i oteo te, trepni dvaput.
                              Da je Filip Čović dobar i pošten dečko, sam bi otišao.

                              Comment


                              • [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X