Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da na kraju neko kaze da je Milan Macvan bolji od Savovica i da treba pre njega igrati u reprezentaciji.

    E moj Ivkovicu, izlapeo si ti definitivno.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mislis da Macvan nije bolji od Savovica ? Klasa je Macvan za njega samo trenutno nije u formi
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Savovic je bolji igrac od Macvana u ovom momentu i bolji igrac od njega ove sezone. Kakva crna klasa, ne lupaj.

        Vuk dao trojku na sekund pre kraja uz faul.. Sudija prvo prizno pa onda ponistio
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Mislis da Macvan nije bolji od Savovica ? Klasa je Macvan za njega samo trenutno nije u formi
          Bolji jeste, klasa bas i nije. Pre bih uzeo Macvana jer nesto moze i da postigne ledjima, ali Boris bolje pokriva skok, ima duze ruke i ima nesto bolji sut. Takodje BS je vise skolski igrac, alii Macvan je nezzgodan za cuvanje, izgleda trapavo ali postize rezultat.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Savovic je bolji igrac od Macvana u ovom momentu i bolji igrac od njega ove sezone. Kakva crna klasa, ne lupaj.
            Dosta cenim Savovica, ali ne verujem da bi on igrao na istom nivou u Galati kao sto igra u Zvezdi. Za mene je bolji Macvan, ali bih voleo da obojica igraju za repku.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Dosta cenim Savovica, ali ne verujem da bi on igrao na istom nivou u Galati kao sto igra u Zvezdi. Za mene je bolji Macvan, ali bih voleo da obojica igraju za repku.
              Razlicita misljenja.

              Ne znam kako bi Savovic igrao u Galati, nije se snasao prosle sezone, mozda ne bi igrao na ovom nivou i svakako da Turci imaju vise jakih timova nego ABA liga. Ja sam mislio da Savovic ima bolju sezonu od Macvana, ne da je bolji igrac u celosti. Meni je ove sezone bolji, posto ga gledam svaku tekmu i vecinu igra na veoma visokom nivou.

              I ja se nadam da ce i jedan i drugi igrati za nas na Eurobasketu.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Kako nas pokrase sudije, sreca da nije bilo bitno. Tri cista faula nisu svirali u poslednjih minut i po, a ona trojka Vuka sa pola je morala da vazi, na drugom koraku je bio kontakt.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • kad ovo procitam stvarno mi je zao ovog momka ali jednostavno mu neide neda mu se i gotovo
                  http://www.mondo.rs/s279128/Sport/Ko..._porodica.html

                  Comment


                  • Luka Mitrovic za 10:42 imao +/- statistiku +24, a Samardziski za preko 25 minuta -23.I najvecem laiku je dovoljno.
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Mislis da Macvan nije bolji od Savovica ? Klasa je Macvan za njega samo trenutno nije u formi
                      koliko se ti izlupas,to nije normalno!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Savovic u Zvezdi - 10,5 poeni , 7,2 skokovi , Evropu racunam
                        Savovic u Galati prakticno nije igrao , 5-6 meceva odigrao

                        Macvan u Partizanu - 15,3 poeni , 8,2 skokovi , Evroliga
                        Macvan u Galatasaraju - 7,7 poeni , 3,2 skokovi , Evrokup

                        Po statistici neuporedljivo bolji Milan Macvan , ne vidim u kom je to segmentu Savovic bolji , razlika je u tome sto Macvan igra sa igracima poput Gordona,Ndonga,Aroja i donedavno Hokinsa i sigurno da dobija dosta manje lopti ali opet 7,7 poena je odlican ucinak dok Savovic u CZT igra sa Rakocevicem od jacih igraca i sigurno da dobija vise lopti i ocekuje se vise od njega , Macvan mnogo bolji igrac od Savovica

                        edit : posto se ja izlupam ,ti meni objasni po cemu je Savovic bolji od Macvana (bez onoga po svemu i sl.)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kakve veze ima Macvan iz Partizana sa Savovicem? Ako racunas proslu sezonu, Savovic 12.6 poena i 11.5 skokova, MVP ABA lige, dok nije otisao, sta cemo sa tim, je li majstore?

                          Ne lupaj Mikula leba ti. Koja je razlika, a Savovic 4 skoka vise ima i skoro 3 poena vise.

                          Sto se tice Zvezde, osim Rakocevica, kako ti kazes jedinog jaceg igraca, broj suteva Savovica je priblizan broju suteva Scott-a, Nelson-a, Katica i Subotica, jos treba dodati da Nelson nije igrao protiv Ulm-a. Savovic igra 28.3 minuta po mecu, Macvan 26.2, tako da nije tu velika razlika. Sto se tice Savovica u Galati, za 14 minuta, 6.3 poena i 2.7 rpg, sto je jedva manje od Macvana, a igrao je 12 minuta manje.

                          Macvan je verovatno bolji igrac generalno, ali ove sezone nije bolji od Savovica.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Jel' se zajebavas ili ? Poredim Savovic-Macvan dok su igrali u ABA statistiku i u Galati statistiku , ne Savovicevu iz CZT i Macvanu iz Galate jer je logicno da Macvan u Galati ima manje jer ima mnogo vise zvezda nego u CZT u Galati
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • @Miko

                              Ponekad je stvarno bolje precutati. Ako vec poredimo, pogledaj ovaj deo

                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Sto se tice Savovica u Galati, za 14 minuta, 6.3 poena i 2.7 rpg, sto je jedva manje od Macvana, a igrao je 12 minuta manje.
                              Vec jednom receno, Macvan je bolji igrac, ali ne neuporedivo, i ne za klasu. Ali otkud da ti tako gledas, igra Boris za Zvezdu pa je samim tim manje vredan, ako je neko iz Partizana automatski je klasa i bolji.

                              Tri uzastono, i bice ih jos.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Miko,
                                sve govori avatar..
                                Kako Bokica kuva?

                                Comment

                                Working...
                                X