Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cirbovanje u najavi?

    Comment


    • Ma gotovo je sa Cirbesom.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ma gotovo je sa Cirbesom.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        A sta se desava sa Reglandom i Fajeom?

        Comment


        • Znači ovi su se totalno pogubili, kako vidim opprostili su se od borbe za ABA titulu...prva provera već za 15-ak dana na kupu, kada nas Grobari ispraše biće Čovićevo o neprijateljima i pritiscima i radovima van terena. Ogromno je moje razočaranje dešavanjjima unazad dve godine.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            A sta se desava sa Reglandom i Fajeom?
            Pojma nemam. Vidim Kurir pise da teramo Reglanda. Mislim da je to budalastina

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Mislim da niko neće otići. Tomić glumi mangupa sa prevaspitavanjem pojedinaca.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Cirbovanje u najavi?

                Suze krenu kad vidis ovu sliku. Jebem ti zivot da imamo love ko Milovci i danas bi ovaj tandem pikao basket u svetom dresu

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Pojma nemam. Vidim Kurir pise da teramo Reglanda. Mislim da je to budalastina

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  ,,nema prostora za paniku, sve ide po planu..." - gazda Nebojša.
                  Last edited by Wingwalker; 28-01-19, 19:16.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Mislim da niko neće otići. Tomić glumi mangupa sa prevaspitavanjem pojedinaca.
                    I ja mislim, što ne znači da neće neko još doći. Glavni ili backup play a Filip neka pegla kup i KLS.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ne znam za slucaj da je neki igrac oteran iz kluba zato sto se nije zaustavio da mu trener bez autoriteta odrzi neku bezveznu lekciju.
                      Cinjenica je i da Regland ne ferma Tomica ni 2%. Tomic je forsiranjem Filipa izgubio kredibilitet kod igraca i sad treba da se suoci sa posledicama.. Nije da nismo pisali o tome sta nas ceka.
                      Jbg, forsiras igraca koji ne moze da odbrani nista, ne pokazuje nikakvu zelju da izbegne blok i onda se cudis sto se virus kurcobolje prosirio u ekipi.
                      Bez obzira sta Tomic izgovorio igracima, salje indirektnu poruku igracima da mu odbrana nije vazna i da mogu da se ponasaju na terenu kao Filip. I zasto bi se Regland cimao?

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        I ja mislim, što ne znači da neće neko još doći. Glavni ili backup play a Filip neka pegla kup i KLS.
                        Mozak kaže da ne smemo da ostanemo sa Odžom i Ristićem pred borbu za trofeje. Treba nam jedan 2/1 igrač i zasad bi bilo ok.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ne znam za slucaj da je neki igrac oteran iz kluba zato sto se nije zaustavio da mu trener bez autoriteta odrzi neku bezveznu lekciju.
                          Cinjenica je i da Regland ne ferma Tomica ni 2%. Tomic je forsiranjem Filipa izgubio kredibilitet kod igraca i sad treba da se suoci sa posledicama.. Nije da nismo pisali o tome sta nas ceka.
                          Jbg, forsiras igraca koji ne moze da odbrani nista, ne pokazuje nikakvu zelju da izbegne blok i onda se cudis sto se virus kurcobolje prosirio u ekipi.
                          Bez obzira sta Tomic izgovorio igracima, salje indirektnu poruku igracima da mu odbrana nije vazna i da mogu da se ponasaju na terenu kao Filip. I zasto bi se Regland cimao?
                          Micov-Djordjevic-Reprezentacija.
                          dekkarde, samo te gledam.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Micov-Djordjevic-Reprezentacija.
                            dekkarde, samo te gledam.
                            Prosao je i meni taj slucaj kroz glavu. Oterao je i Pesic Radmanovica zbog banane, ali ni jedan ni drugi nisu bili u grupi osnovnih igraca i nosioca igre kao sto je to slucaj sa Reglandom i Cirbesom u Zvezdi

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Prosao je i meni taj slucaj kroz glavu. Oterao je i Pesic Radmanovica zbog banane, ali ni jedan ni drugi nisu bili u grupi osnovnih igraca i nosioca igre kao sto je to slucaj sa Reglandom i Cirbesom u Zvezdi
                              Ako trener ne moze da uspostavi autoritet medju igracima - sta ce tu?
                              Dule bi to podavio ko macice.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Cirkus putuje u Francusku, prema tome:
                                Svi, svi, svi...

                                Comment

                                Working...
                                X