Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm
    Je l’ te to Limar ucio humoru? Nadam se da nemas i frizuru kao on. ;)
    Ne poznavam Magistra i ex-gradonacelnika, a za pomenuti "slucaj" znaju svi stariji i nije u pitanju BojanaBG vec druga Bojana - zvezdasica (da ne kazem - ciganstura ) ravnopravna sa Dabom i Veteranom i njoj skidam kapu svaki put kad izgovori Zvezda.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Postoji li logicno objasnjenje da se pored 3 centra trazi jos jedan a pored jednog pleja ne i drugi???


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Meni i dalje nije jasno zasto Faye??? Ako neko od stranaca vec mora da ode, ja bih se rastao sa Beronom i doveo krstenog 1/2 koji igra odbranu i zna s loptom.

      Comment


      • To što je Bojana uradila spontano, kao i ostali koji su bili ispred Pionira je okrenulo seriju u plej ofu jer ste pre toga napravili brejk. Nakon toga smo vas oduvali.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Meni i dalje nije jasno zasto Faye??? Ako neko od stranaca vec mora da ode, ja bih se rastao sa Beronom i doveo krstenog 1/2 koji igra odbranu i zna s loptom.
          Ma videcemo sta ce biti. Jedino je sigurno da ce tatin sin ostati prvi plej

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            To što je Bojana uradila spontano, kao i ostali koji su bili ispred Pionira je okrenulo seriju u plej ofu jer ste pre toga napravili brejk. Nakon toga smo vas oduvali.
            Jeste, komso, priznajem. Samo, istrosi se ta magija - znate kako to ide, da pokusate ponovo?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Jeste, komso, priznajem. Samo, istrosi se ta magija - znate kako to ide, da pokusate ponovo? [emoji3]
              Šta se istrošilo?[emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • E, moj dekkarde, cim na pitanje o uticaju trudnica na igrace Zvezde iznosis statistiku znaci da si izgubio fokus na ono bitno u zivotu.
                Srecno sa Excelom.
                I Google ti zatvorio oglas u neverici.
                Last edited by kronostime; 27-01-19, 19:35.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Utiču, njihove trudnice. Trudnice navijačice od pre par godina su dobrodošle, ali imaju one čime da se zanimaju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • E, moj komso - ovi i dalje guglaju i uzdaju se u Excell.....
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Saton u Burgosu.
                      E ako mozes sad da mi kazes isto kao na pocetku sezone o silnoj Zvezdi , secas se nase price a sta si pricao za Partizan, ko ti je sad favorit ali iskreno.

                      Comment


                      • Faje je uz Perperoglua, najbolji igrač, duša i srce tima. Jedini u kome kuca Dženkinskovsko™ srce od stranaca. Ako ga govna prodaju, ritualno ću spaliti sezonsku, posrati se na ostatke i poslati ih s povratinicom Nebojši Čoviću.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ako se ne-daj-Bože ispostavi da Faje odlazi (u šta ne verujem) ali ne svojevoljno, već uprava misli da ne vredi tih 125K...dajte onda i Milanu diplomu doktora da ih bar imamo dvojicu u klubu kada ne možemo kao svi ostali da imamo dva pleja.

                          A i uopšte ne zvuči loše: Dr Milan Tomić.

                          Kad je sex, nek se sliva niz butine.
                          Last edited by Wingwalker; 27-01-19, 21:06.

                          Comment


                          • Smorilo je pominjanje traceva koji nemaju nikakvu utemeljenost u nekim obavestenim izvorima. Evo, ja kazem da pokusavamo da se oslobodimo Barona i da dovodimo kombo beka. Prekosutra je Limoges, imamo itekakve sanse da prodjemo dalje, iako ne zasluzujemo jer 80% navijaca i ne zna kakav je sistem takmicenja niti ih EC mnogo interesuje. Sto je najgore, tako uprava moze da prodaje fore evo vec drugu godinu zaredom da se u januaru oprastamo od Evrope.

                            E pa, neuspeh je ispasti u 2. fazi i nikakve lazi oko forme ili jacini grupe (koju smo sami izabrali, onakvim retardiranim porazima) im nece upaliti. Borba za trofej EC dok nas neko bolji ne izbaci, a ne ovako da se vucemo kao babe i da igraci odmaraju 3 meseca kao da rade neki teski fizicki posao pa im sezona traje 3 meseca + PO ABA lige.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Sve se radi da mala maskota ostane na mestu plejmejkera. Pominju se promene na unutrasnjim pozicijama samo je tatin sincic siguran.
                              BRUKA I SRAMOTA
                              KARMA JE CUDO.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ako dovedu pojacanje na 4 i 5, onda branioci lika i dela Milana Tomica ostaju bez argumenta da Filip igra jer mi jadni nemamo para, ali se naravno slazu da on nije igrac koji ima kvalitet za Zvezdu. Sta li ce onda da smisle? Za kojim li ce izgovorom onda da posegnu?!
                                Last edited by Storm; 27-01-19, 21:08.

                                Comment

                                Working...
                                X