Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Pitam se kako bi se ponasao da nije debitant i da je se naosvajao trofeja
    Isto, ponašanje je kombinacija karaktera i vaspitanja. Mada, da se naosvajao trofeja sa nama onda bi mogao i deset puta gore da se ponaša i nikom ne bi smetalo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Lepo je vidim vaspitan

      Comment


      • Ni malo gospodsko obraćanje Tomića na KZŠ, još manje mangupski. Mora on još da uči kako sa medijima.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Isto, ponašanje je kombinacija karaktera i vaspitanja. Mada, da se naosvajao trofeja sa nama onda bi mogao i deset puta gore da se ponaša i nikom ne bi smetalo.
          Ovolika arogancija i teranje inata moze samo da govori o nekom poremecaju licnosti, jbm li ga. Tomic ne moze u istu recenicu sa karakterom, vaspitanjem i principima, on je sve suprotno od toga

          Comment


          • ALI JELOVAC hahaha...Sto dalje od njega..pa u Bambergu se svi vataju za glavu zbog njega, kosarkaski IQ je propocionalan FC visni za centra...Neka HVALA

            Kuzmic moze, moze i neko crna mamba..malo da razigra ovo...SAMO NE JELOVAC...Gledam tekmu lik dva puta baci loptu u aut a ima slobodnog lika...po mimici igraca Brosea mislim da isto misle kao i ja...Tomic neka se kali...do kraja sezone sem ako nije spreman Obradovic...ako je spreman tu nema price...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A realno novinar nije ni postavio pitanje, iznjeo je konstataciju kako njemu odgovara i sad ocekuje od Tomica sta?! A to da je nadobudan stoji.

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Na stranu svaki stručni level ali Milan je očigledno prilično glup i neprijatan lik. Klasičan debejac.
                Last edited by Wingwalker; 26-01-19, 19:42.

                Comment


                • Ljudi ako hocete titulu, lepo u Pionir i transparent..COVICU DAJ PLEJA MESTO REGLANDA, NISTA NE ZNA...Naravno da se salim, ali necu da se pravim pametan ali sta sam vam pisao i govorio...Ne moze to tako, nisam samo ja, ima jos dosta kosarkaski pismenih ljudi koji su to videli....Nije problem poraz, vec na sta licimo zadnja dva meca, pa i vise...Zasto mi igramo Evropu??? Reakreativno...Vidite Bajern, kako ti ljudi gaze i ligu i EL...Nema kod Deja..suza mi krene kad se setim da smo ga pustili a da ga je zamenio ALIMPIJEVIC...tacno cu sad da se napijem od muke..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ovolika arogancija i teranje inata moze samo da govori o nekom poremecaju licnosti, jbm li ga. Tomic ne moze u istu recenicu sa karakterom, vaspitanjem i principima, on je sve suprotno od toga
                    Evo, odgledah sad konferenciju za štampu i ono što sam video da je popizdeo zbog pisanja njihovih novinara o našim igračima pri čemu su se ovi pravili ludi kada je to spomenuo.
                    Ja bih baš rekao da se čvrsto drži nekih svojih principa, ne da na sebe i na svoje igrače. Upravo to trener i treba da radi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Da ga ne tupimo...sa kakvim je stavom odgovorio na pitanje o Cirbesu tako su ga i tretirali u nastavku.

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        Da ga ne tupimo ...sa kakvim je stavom odgovorio na pitanje o Cirbesu tako su ga i tretirali u nastavku.
                        Nema šta oni njega da tretiraju nego on njih, oni su tu došli zbog njega ne on zbog njih.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Evo, odgledah sad konferenciju za štampu i ono što sam video da je popizdeo zbog pisanja njihovih novinara o našim igračima pri čemu su se ovi pravili ludi kada je to spomenuo.
                          Ja bih baš rekao da se čvrsto drži nekih svojih principa, ne da na sebe i na svoje igrače. Upravo to trener i treba da radi.
                          Ja bih dao podrsku Tomica, ali da se resi FC3, Keselja, Nenadica pa mozda cak i Oja ili jednog od centara...jasno se vidi da su ova prva tri nepotrebna i zalutala u EC tim CZ....Ovako sto se tice konferencija nemam problem, znao sam kakav je i pre ovoga, zivac je...brine me hoce puci pod pritiskom..to sam bio pisao da ga vidimo u losoj situaciji i tek cemo videti da li je dostojan trener ili ne...Za sada nit smrdi nit mirise..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Cinjenica da je jedan rekreativac i ex kosarkas u 12 je porazna sama po sebi, ali eto, pisalo se da je igrao dobro protiv KKP, neka ga. Super je to sto imamo samo 7 standardnih igraca u rotaciji, ostali nekad igraju 25 minuta, nekada nisu ni u 12.

                            Sada smo svedoci blamiranja sa fazonom kiselog grozdja da mi ustvari i necemo da igramo EC, to nam je ispod casti, pa sta ako ispadnemo, kao da nismo izgubili 4 meca u najlaksoj gropi i kao da se ne raspadamo posle odlicnog pocetka sezone.

                            Samo cekam da se KKP plasira u cetvrtfinale EC ili da osvoji kup, to ce da bude takav samar da ne znam kako cemo da se oporavimo od toga. A sve je izgledalo idilicno, samo je trebalo dovesti jos tog jednog igraca.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nema šta oni njega da tretiraju nego on njih, oni su tu došli zbog njega ne on zbog njih.
                              Oni su tu dosli zbog vecerasnje utakmice, a on ispred kluba govori o istom i utakmici.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ni malo gospodsko obraćanje Tomića na KZŠ, još manje mangupski. Mora on još da uči kako sa medijima.
                                Ja sam ovo rekao na prvoj pres konferenciji gde je izigravao mangupa, baš onako bez ukusa i stila, mogu i da pronađem post. Nema šmeka to je očigledno.

                                Mada sa trofejima ga čekam, neću da ga pljujem unapred, da pljunem pa da ližem.

                                Comment

                                Working...
                                X