Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fora je sto ce on poslati cirbica i reglanda, ali sta ce reci igracima kada ga pitaju zasto nikada covica nije poslao? Izgubio je on odavno autoritet, niko ga ne jebe 5%, ako da Bog zdravlja da dobije otkaz i da dodje Sale da otera malog midzeta i da vrati Zvezdu tamo gde joj je mesto

    Comment


    • Tomiću i Čoviću sledi kusanje ovog što su smutili...bon apetit i svima koji ih još uvek podržavaju u ovoj papazjaniji. Ako im nije bila dovoljna ona jako pismena košarka koju smo igrali dok je Filip bio povređen, onda su i slepcu jasni prioriteti oba trojice.
      Last edited by Wingwalker; 26-01-19, 15:58.

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Fora je sto ce on poslati cirbica i reglanda, ali sta ce reci igracima kada ga pitaju zasto nikada covica nije poslao? Izgubio je on odavno autoritet, niko ga ne jebe 5%, ako da Bog zdravlja da dobije otkaz i da dodje Sale da otera malog midzeta i da vrati Zvezdu tamo gde joj je mesto
        Izvini sto repliciram ali koji Sale? Ako mislis na Djordjevica...Mislim da nema trika da bi on preuzeo CZ a da mu je gazda Covic. Drugo, znam samo jednog ''navijaca ZVEZDE'' kojem bi se to svidelo, ali taj se nesto nadurio pa ga nema Ali ako mislis na Obradovica, onda se potpuno slazem
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Na obradovica, djordjevic ni u ludilu ne bi preuzeo Zvezdu

          Comment


          • Gde nam je nestao samo zvezda?
            Inače LosmiSK logično je (bar meni) da je mislio na Obradovića jer je sada bez angažmana.
            P.S. Kasnim...
            Last edited by nebitan; 26-01-19, 14:41.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Hoće li ĆkoFi moći da izdrži sve izazove koje sa sobom nosi mesto prvog pleja? Malčice sam zabrinut.
              Nakon prethodne utakmice samo nebo je granica. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Gde nam je nestao samo zvezda?
                Inače LosmiSK logično je (bar meni) da je mislio na Obradovića jer je sada bez angažmana.
                P.S. Kasnim...
                Ma znam, salim se ja malo. Tomic je izgubio legitimitet sa Covicem..jednim i drugim
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja sam verovao da je Tomic dobro resenje, ali ovo forsiranje gazdinog sina me razuverilo. Mada, protiv Valensije sa one dve odbrane poslednjeg napada sa Covicem i Reglendom me je vec ozbiljno zabrinulo i ne mozes da se ne zapitas zasto bi to iko ko je makar prosao pored kosarkaskog terena tako nesto uradio. Ja takvu glupost nikad nisam video na tom nivou kosarke.
                  Last edited by Storm; 26-01-19, 15:21.

                  Comment


                  • Bice vrlo tesko sa Cedevitom.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ja sam verovao da je Tomic dobro resenje, ali ovo forsiranje gazdinog sina me razuverilo. Mada, protiv Valensije sa one dve odbrane poslednjeg napada sa Covicem i Reglendom me je vec ozbiljno zabrinulo i ne mozes da se ne zapitas zasto bi to iko ko je makar prosao pored kosarkaskog terena tako nesto uradio. Ja takvu glupost nikad nisam video na tom nivou kosarke.
                      Isto je uradio i tokom utakmice na kraju četvrtine pa smo popili koš. Takav kretenluk se zaista jako retko viđa.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Bice vrlo tesko sa Cedevitom.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Iskreno bolje bi bilo da izgubimo, ali realno da gledam utakmicu i da navijam da Zvezda izgubi ne ide, pa da igra 10 covica...ili jednostavno da preskocim utakmicu

                        Comment


                        • Ja necu da preskocim jer me zanima kako ce da odigra Ristic kad dobije 20 min. na parketu. A valjda ce nas Tomic pocasti vecom minutazom i ostalih ‘klinaca’. Ako vidim da i veceras forsira Covica i Keaelja, lako je prebaciti kanal.

                          Comment


                          • Jel ima neki link?

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Sledi ne toliko bitna utakmica protiv najgospodskijeg tima ABA lige, iz koje apsolutno ništa neće moći da se zaključi.
                              Dva tima koja su do sada prikazali najbolju formu i najlepšu igru i realno zaslužuju da se sastanu u finalu i velike su šanse dа se to i dogodi.
                              Ova utakmica verujem da će biti iskorišćena da se isprobaju razne taktičke zamisli s obe strane.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Jel ima neki link?

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Instaliraj Kodi. Ja tako gledam Arenu.

                                Comment

                                Working...
                                X