Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači, Žalgiris NBA ekipa za siromašne. Oke.
    Last edited by dekkard; 26-01-19, 07:21.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Treba Covicu dovesti nekoga ko ce ga menjati kada se umori. Regland to jednostavno ne moze

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Carsija bruji o Kuzmicu, znaci nije Kuzmic.
        A i da jeste... Odbrana se popravlja, to je OK, ali ko ce njemu da doda loptu? Kao sto svi komentarisu, 3 niska igraca spolja... ne mogu da prebace odbranu,
        Davidovac bez uloge, Nenadic, iako los kao plej, ne igra dovoljno (da uvezba :-))
        Doduse i odbrana je diskutabilna, ako ostanu ispred oni koji je ne igraju
        Last edited by Grof; 26-01-19, 08:47.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Treba Covicu dovesti nekoga ko ce ga menjati kada se umori. Regland to jednostavno ne moze

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Teodosica?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Teodosica?
            Uze mi Markovića iz usta.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Uze mi Markovića iz usta.
              Dobri su obojica, samo sto bi to poremetilo hemiju u ekipi, a i statistika im je losa ove sezone.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Dobri su obojica, samo sto bi to poremetilo hemiju u ekipi, a i statistika im je losa ove sezone.
                Ma da, daj onda Filipa.
                Znam da ga zelis.

                Comment


                • Iako ne želim to(poraz), samo poraz protiv Cedevite bi ubrzao rešavanje pitanja pleja i kombo 4/5. Uzevši u obzir trentnu formu nosioca, izostanak Cirbesa i Lazića, gotovo da je poraz izvestan. Džo već izvesno vreme igra preko one stvari i u napadu i u odbrani, da li mu kasni plata ili je nešto drugo po sredi ne znam ali ne treba "zabijati glavu u pesak" neki problemi postoje.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ja pisem vec mesec ipo, dva da je odnos Cirbesa i Reglanda sramotan u svakom pogledu. Njihov stav, zalaganje je za svaku osudu.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Teodosica?
                      pa da se žica od Davidovca za pljuge...zaboravi.

                      Comment


                      • Malo previse se ocekuje od Reglanda, dobar igrac ali fazon Pulen itd...skorer ali nije za ukus jacih timova bas zbog toga sto je pre skorer nego dodavac i vise gura manji tim..sta bi on npr radio u nekom EL timu..uzimao sam sve suteve pored jakih igraca...itd..ne ide to bas tako to je skontao Ataman i Vasa preuzeo tim naspram Larkina..da je pametan i neko u Milanu da proda sve sa masnicom Dzejmsa ali jbs ga imaju jos da uce..Plej mora da bude vodja tima a ne obican skorer...to znamo po stanju Jovic, Nate,Vilijams naspram Rocestog i Reglanda..to u Evropi ne prolazi kao protiv ekipe Valensije koja je kao vojska...

                        Sto se tice domacih igraca, doslo je vreme jos i prosle sezone da ne mozes vecno samo da prodajes..i da govoris pa bolje je Apicu,Simonu itd preko vise zarade...pa to moze reci svaki taxista, lekar, advokat itd...u drzavi..ajde onda svi da odemo iz Srbije...negde moras i ''baciti'' pare na domaceg igraca...a ne da misle o njihovim parama, zli jezici bi rekli i svojim....to je sustina price..Koga ce sad dovesti iz FMP-a? Nikoga...krug se zatvorio...ako jos ovi zapale negde zbog minuta na terenu cao zdravo a to ce uraditi ako ne uzmemo ABA ligu...ili nepromenimo trenera...pa nek igraju Laza, Keselj i Covic nosioci zlatnog grala jbga..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Hoće li ĆkoFi moći da izdrži sve izazove koje sa sobom nosi mesto prvog pleja? Malčice sam zabrinut.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Ja sam ocekivao da ce Covic biti trecci plej koji ce odradjivati utakmice protiv Krke, Zadra, FMP-a i eventualni dobiti neki garbage time u EC. To bi bila njegova podnosljiva uloga u timu i ne bi nikom smetao. Neka ga, nek’ se vrti tu oko Zvezde kad vec toliko voli. Ali ovo sto glumi bek ap pleja je zlocin za tim, navijace i momke koji svojim krvavim kolenima zele da naprave karijeru. Sarac i jos neki poistovecuju kritiku upucenu Filipu Covicu sa nedostatkom podrske za klub, a zapravo njihovo idolopoklonstvo porodici Covic ih toliko zaslepljuje da su poceli da poistovecuju Nebojsu sa Zvezdom. Nebojsa je predsednik kluba koji je tu dok ima rezultate, kad ih ne bude bilo cao, zdravo sine Nebojsa. Kredit kod nas navijaca je vec potrosio prosle sezone sa Alimpijevicem, jos jedan takav neuspeh i dovidjenja. Zvezda nije njegova prcija da leci sujetu i komplekse vec klub koji voli 60% nacije.

                            Comment


                            • Zvezda JESTE njegova prćija preko koje leči komplekse. Tj preko koje porodica Čović leči komplekse.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Jasno je i vrapcima na grani da je ovo što sada čini NČ guranjem Filipa hod po ivici i da ga jedino osvajanje ABA lige može oprati a čini mi se i zadržati na mestu na kome je (strašna stvar u svemu tome je ko bi o mogao posle njega u fotelju).
                                Da sam bio na mestu Tomića (na utakmici sa valensijom) ladno bih kao Radonja poslao i Cirbića i Džoa u svlačionicu, nekada je to potrebno radi tima i kasnijih rezultata ovako zaista postoji pitanje ko će Tomića shvatati ozbiljno kada samo šilji pače na domaćim - mladim igračima.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X