Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da, i ja sam se napalio na trenutak da je plej u pitanju ali onda sam se setio kolika je Tomic krpa.
    Mi cak i da trazimo pleja to ce pre biti umesto Reglanda nego umesto bradatog patuljka koji zeli da igra kosarku u Zvezdi

    Comment


    • Carsija bruji o Kuzmicu, znaci nije Kuzmic.

      Comment


      • Nista, insajderi su tanki..Dzaba kad nemogu da kazu ime...ako ga znaju..da nije Stefan Markovic? to bi mu bio drugi put da dodje
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Mozete da nastavite u istom tonu, izvinjavam se na smetnji i na upadu.

          Do nekog sledeceg javljanja ako bas budem glup kao sto sam veceras bio pa da ovde udjem ponovo.
          Mislim da mozete da sve informacije dobijete od Jim22, on je ovde imao cvrstu informaciju da je FC3 zavrsio sezonu, bila je euforija ali je nazalost kratko potrajala, pa neka se on obrati svom informeru, verovatno on ima bolje i pouzdanije informacije.

          Budite mi pozdravljeni svi redom.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nista, insajderi su tanki..Dzaba kad nemogu da kazu ime...ako ga znaju..da nije Stefan Markovic? to bi mu bio drugi put da dodje
            Razocaraj me da ti covek kosarke ne znas.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Mozete da nastavite u istom tonu, izvinjavam se na smetnji i na upadu.

              Do nekog sledeceg javljanja ako bas budem glup kao sto sam veceras bio pa da ovde udjem ponovo.
              Mislim da mozete da sve informacije dobijete od Jim22, on je ovde imao cvrstu informaciju da je FC3 zavrsio sezonu, bila je euforija ali je nazalost kratko potrajala, pa neka se on obrati svom informeru, verovatno on ima bolje i pouzdanije informacije.

              Budite mi pozdravljeni svi redom.
              Otpozdrav saljemo
              Pozdravi Ficka i Tatka

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Otpozdrav saljemo
                Pozdravi Ficka i Tatka

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                I neka im prenese da uzivamo u sezoni u kojoj ostvarujemo deacke snove o igranju u Zvezdi jednog divnog momka.
                Jebes rezultate i trofeje, vazno nam je da je Fica srecan

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Mozete da nastavite u istom tonu, izvinjavam se na smetnji i na upadu.

                  Do nekog sledeceg javljanja ako bas budem glup kao sto sam veceras bio pa da ovde udjem ponovo.
                  Mislim da mozete da sve informacije dobijete od Jim22, on je ovde imao cvrstu informaciju da je FC3 zavrsio sezonu, bila je euforija ali je nazalost kratko potrajala, pa neka se on obrati svom informeru, verovatno on ima bolje i pouzdanije informacije.

                  Budite mi pozdravljeni svi redom.
                  Covece, kao uvredjena mlada si.

                  Comment


                  • Mogu da stavim pare da se on i Jimi znaju u RL ali dobro..Drama QUEEN

                    Ovo smo znali i od Tomica, znaci insajder je sam Tomic ;)))
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Stvarno Sarac ko dete si. Sve shvatas suvise licno.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Sarac brat mi lupa cesnju...

                        Comment


                        • Dajte jos jednog centra nije da ih imamo. Ili cetvorku tu smo tanki.
                          Ne treba nam plej
                          Supizdumaterinu i Tomic i Covic

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Gledam snimak zadnjeg napada Valensije i kako Filip markira igrača koji ubacuje loptu u igru...
                            ...koji smo mi cirkus, samo još da nabavimo ringišpil i jednog ozbiljnog klakerdžiju.
                            Last edited by Wingwalker; 25-01-19, 23:31.

                            Comment


                            • Ne mogu da otkriju o kome se radi jer pojma nemaju ni oni sami...E imam neki info, trazi se pojacanje, al ne mogu da vam kazem jer ovaj....hm....Mozemo da nagadjamo jos od pre i po izjavi Kuzmica da bi se vratio samo u Zvezdu ako bi isao u ABA, a centri su nam ocajni i onda da pretpostavljamo da on moze biti taj. Dzabe nam i Entoni Dejvis ako i dalje nemamo organizaciju i ako nam odbranu igraju dva niska pleja...Da li ce Covic u sred sezone dati otkaz sopstvenom sinu? Mislim da to necemo gledati al voleo bih da pogresim i da nam konacno krene kao sto to svi zelimo. A ti Sarac, nema potrebe da ides i da se ljutis na bilo koga, sto kaze Laza ne primaj sve k srcu i licno, nek pise ko sta zeli dok ne vredja nikoga.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ko kukao ja sam uvek isticao da je Wolters košarkaški daleko najpismeniji igrač u onoj ekipi i ne da nije trebalo da bude bekap Joviću ili još gore Dženkinsu kada se Jović povredio nego je trebalo da pegla 25+ minuta i da ima ovakvu odgovornost kakvu ima ove sezone u Žalgirisu.
                                Da da, glupi Radonja nas urnisao i sprecio da stignemo do 20+ pobeda. Pa koliko puta treba ponoviti da mi ne mozemo da igramo "leprsavu kosarku" i da kvalitetom pobedjujemo protivnike. Tebi ako se to ne gleda - pa nisi ni morao, zato si imao Alimpija koji je imao hrpu revijalnih meceva i koga si branio do imbecilnosti u uzaludnom pokusaju da sebe predstavis kao vrhunskog poznavaoca.

                                Evropska kosarka je uvek bila nesto vise od bekova koji uzmu loptu i pogadjaju sut za sutem, uvek se zasnivala na odbrani, pregledu igre, timskoj igri, borbenosti, zelji. Jednostavno, necu da gledam verziju NBA za mnogo siromasnije, to je siguran put ka smrti evropske kosarke. Neizvesnost i iznenadjenja ispred kvalitetnih igraca i nekih Mike James-ova koji uzimaju lude suteve, a tim ko sisa.

                                Nama se te sezone sve zasnivalo na odbrani, pick igri Jovica, popu Simona i rollu Kuzmica, kao i na poenima iz tranzicije. I to je dalo rezultat - 7 uzastopnih pobeda, najbolja predstava jednog tima sa ovih prostora u ovom veku, iako nismo otisli u TOP 8. Pa nije sve ni u rezultatu.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X