Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hteli ste promene? Evo vam ih
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Tačno je da nema lopti za centre. Tačno je i da imamo manjak dobrih dodavača u spoljnoj liniji. Nekada su ti pasovi nemogući zbog visine Raglanda, Barona, Filipa - jednostavno ne postoji dobar ugao dodavanja. Stoji i da često kasni pas kada centar ostavri dobru poziciju. Sve su to problemi na relaciji ball handler - centar, a to je osnova današnje košarke. Nije ni čudo što se raspadamo u svakom jačem meču.
      Davidovac bi mogao da bude taj sekundarniu kreator, dečko sa 2m+ može da baci pas kako hoće, a ima i osećaj za košarku/dobar pregled igre, pa mu ne bi mu kasnili pasovi. Ali, šta vredi kada ima malu minutažu (i ulogu), pre svega mu se zamera odbrana. Srećom, ova tri spoljna koje sam naveo briljiraju u istoj.
      Pisao sam pre par dana da bi trebalo odmoriti Cirbesa, staviti ga na poseban režim treninga. Verujem da je ova odluka u tom smeru, a ne korak bliže ka izlaznim vratima.

      Comment


      • Aj oko Apica da se ne zajebavamo.
        Momak je dobio 1,8M na 4,5 godine, a to kod nas moze samo da sanja.
        Pa valjda se i igraci nesto pitaju, majku mu.
        U Fmp-u je igrao za 4k mesecno.

        Comment


        • Mislim da se silji kurac na Cirbesu (kako cujem nije ni otputovo u Zg) bez veze sad kako cujem ode on nazad u svabiju a mi iscemo 4 na 5 i pleja.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Kakv majstor, kad se setim kukali smo na voltersa...a to samo govori koliki je standard ta ekipa postavila...sad bi svi dupe dali ovde za voltersa, diona tompsona, kinzija, vasu micica, stimca itd...a tada smo kukali
            Ko kukao ja sam uvek isticao da je Wolters košarkaški daleko najpismeniji igrač u onoj ekipi i ne da nije trebalo da bude bekap Joviću ili još gore Dženkinsu kada se Jović povredio nego je trebalo da pegla 25+ minuta i da ima ovakvu odgovornost kakvu ima ove sezone u Žalgirisu.
            Last edited by dekkard; 25-01-19, 17:15.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Meni je Wolters bio vrhunski igrac.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Mislim da se silji kurac na Cirbesu (kako cujem nije ni otputovo u Zg) bez veze sad kako cujem ode on nazad u svabiju a mi iscemo 4 na 5 i pleja.
                Ma kakva pojacanja. Nista od toga

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ko kukao ja sam uvek isticao da je Wolters košarkaški daleko najpismeniji igrač u onoj ekipi i ne da nije trebalo da bude bekap Joviću ili još gore Dženkinsu kada se Jović povredio nego je trebalo da pegla 25+ minuta i da ima ovakvu odgovornost kakvu ima ove sezone u Žalgirisu.
                  Daleko je nejt od jovica sto se odbrane i organizacije igre tice...nama je trebao neko slican jovketu tada da spaja kuzmica sa kosem, kako se jovke povredio tako je i kuzma stao...sto ne znaci da je nejt los igrac, samo nije igrac kakav nam je u tom momentu trebao...mada je za reglanda i covica medzik dzonson licno

                  Comment


                  • Hocu sledece sezone petorku
                    Markovic-Dzenkins-Danguba-Simon-Kuzmic


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Daleko je nejt od jovica sto se odbrane i organizacije igre tice...nama je trebao neko slican jovketu tada da spaja kuzmica sa kosem, kakonse jovke povredio tako je u kuzma stao...sto ne znaci da je nejt los igrac, samo nije igrac kakav nam je u tom momentu trebao...mada je za reglanda i covica medzik dzonson licno
                      Bolji je Nate od Jovića, maksimalno je uvek koristio minutažu i davao bitne koševe. Uvek sam za pleja koji ima izbalansirani poenterski i učinak u organizaciji igre/asistencijama, nego za nekog ko naginje samo na jednu stranu, a Nate je upravo takav. Drugim rečima, ne volim ciglare koji ni bazen ne mogu da pogode pa pokušavaju to da nadomeste asistencijama. Jednostavno, falični su i protivnik zna to da iskoristi time što i kad zakasne nekad da izađu na njegov šut znaju da u velikom procentu neće biti kažnjeni + mogu da skupe u odbrani. U košarci se ceni najviše raznovrsnost - na koliko načina postižeš poene, igraš odbranu...
                      Last edited by dekkard; 25-01-19, 18:15.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jbg dekkarde, ima i dalje trenera koji od pleja traže asistencije, kontrolu tempa igre, skok, odbranu.
                        Nate je kombo, kao i Dženkins, pa ako već poredimo, da uporedimo Đenku i njega.

                        Comment


                        • Ročesti kod nas nije odigrao jednu i po tekmu sa učinkom i zalaganjem Reglenda u zadnjih 5-6 kola.
                          Da podsetim da je živog i zdravog Hangu...onakav nejak nosio na plećima celu tekmu
                          i opet udenuo jedno 15-ak...cirka.

                          Kako ne sastavismo njega i Dr. Stratosa...dal bi previše bilo?

                          Comment


                          • Rocesti je uz rakocevica najbolji kosgeter kojeg sam ja gledao u nasem timu, opasna klasa je tejlor...

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Pisao sam pre par dana da bi trebalo odmoriti Cirbesa, staviti ga na poseban režim ishrane. Verujem da je ova odluka u tom smeru, a ne korak bliže ka izlaznim vratima.
                              .....
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Mislim da bi moderatori mogli da otvore ponovo topic prelazni rok 2018/19.


                                Toliko i #staytuned.

                                p.s Ne zelim da ucestvujem u bilo kakvoj raspravi sa forumasima ovde jer ne mogu da podrzim pogrdne izraze prema bilo kom igracu naseg kluba od ljudi koji su verovatno gradjeni i lepi kao Brad Pit pa imaju tu slobodu da gadjaju epitetima druge ljude.


                                Znam da vecina je ovo cekalo pa pratite, osluskujte malo bice promena kao sto je i trener i rekao.

                                Comment

                                Working...
                                X