Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je juce bilo malo i sramota..Jasno da da nam je falio Lazic ali da ti od 'skole' kosarke FMP na kraju spadnes da ti je najbolji igrac ikoji se najvise forsira FC3..ok odigrao je dobru partiju ali sta to znaci..on na terenu izgleda kao NC na tribinama, gazda..ako neko misli da se na taj nacin uzeti titula taj veze sa kosarkom nema..Marginacija za Dobrica, Davidovca,Rsitica, Radanova pa i relativno Simanica...nama dva najnetalentovanija kosarkasa Lazic i Covic vode kolo...Nisam pametan..

    Drugo, pljuju se centri, a koje oni to lopte dobijaju i od koga? nisu se oni ispromasivali..Ristic kad udje dobije loptu kao da je dobio pamelu anderson u krevetu..samo kos vidi..daj malo akcije na kos..PRODAS APICA i ovde svi svrsavaju a nemas centra koji napada licem ka kosu..nemas levaka, nemas takoreci neki undersize...i ovde svi izdrkavaju na 250k evra kao da su to neke pare...i kao da to nesto nama znaci ..

    Izgubljen kompas i to je to, bice tesko, treba pomoc, sa ovim timom pitanje ocemo u finale doci sa ovim sastavom..i to je tuzna cinjenica za tim koji je bez poraza u ABA ligi..ali je tako...Buducnost je za godinu dana sredila halu i napravila roster do jaja..mi posle 4g EL nismo uradili nista...po pitanju napredka kluba....Cini mi se da svi imaju cenu i da je ovo razvojni tim igraca, sto mene kao navijaca boli qrac da to budemo niti me zanima...Da se prekrstimo ali ako ostaneovako, pisi propalo... na 3 meca mi Buducnost ne mozemo dobiti ni pomocu magije...itd...

    Ono sinoc, ok trudi se i imao dobru partiju, ali smo dosli dotle da nam je on lider...da igra 20mpg i da hoces titulu...neverovatno..ovo nije sezona tomica, Zvezde...ovo je sezona FILIPA COVICA!!!!! i pamtice se istorijski tako..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Nisam gledao; da li je probao sa Fajeom na 5 i Borisom na 4 (msm u istoj petorci)?
      Nije i nece vise nikad, jezivo to izgleda.

      Comment


      • Ovo i nije los poraz po meni ..nama Ec nista ne znaci ...miljama smo daleko od osvajanja tako da EL moramo traziti kroz ABA atu stojimo odlicno ..
        Tomic je lose spremio utakmicu juce ,Filip i Perper bili najbolji ...Regland razocarao pre svega nezalaganjem u odbrani
        Podrska momcima ,okrecemo se Aba ligi ...kriticari dezurni neka prosetaju do Pionira i bar jednom podrze momke koji izgaraju na terenu iako je evidentno da nam je kvalitet prilicno manji nego predhodnih sezona ....NAPRED ZVEZDO!
        Ocekujem da nas i CED dobije sada ali i to nije nista strasno jer smo pol poziciju vec obezbedili
        Last edited by Ica; 24-01-19, 16:25.

        Comment


        • Ne valja nam igra. Previse oslanjanja na sut. Isto kao prosle sezone. S tim da smo prosle godine imali bolju sutersku spoljnu liniju, plus Antic koji je mogao da se izvuce na sut. Sinoc je Perper bio faktor koji nas je uveo u neizvesnu zavrsnucu. To je uradio i protiv Unikahe, pa se stvara privid da smo igrali dobro. Da nije bilo njega oba meca bi bila 15+ za protivnika. Nije on Lebron da se igra bazira na njemu, niti on ima kapacitet da u svakom mecu saspe 20+ poena. Unutrasnje igre skoro da nema, a navodno imamo solidnu unutrasnju liniju. Odbrana je uglavnom jako losa. Alarmantno je vise nego sto rezultati govore. Uopste nisam optimista.

          Comment


          • Mene je Filip sinoć podsetio malo na Sašu Đorđevića, naravno nema taj skill, ali srčanost, spremnost da daje koševe pod najvećim pritiskom... Sve je bilo tu, whole package.
            Ni neki mnogo kvalitetniji igrači nisu u stanju da daju koševe u clutchu, kao npr. Calathes.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Mene je Filip sinoć podsetio malo na Sašu Đorđevića, naravno nema taj skill, ali srčanost, spremnost da daje koševe pod najvećim pritiskom... Sve je bilo tu, whole package.
              Ni neki mnogo kvalitetniji igrači nisu u stanju da daju koševe u clutchu, kao npr. Calathes.
              Kao kad brkatoj debeloj komsinici kazes da je lepa danas i izgleda kao Adriana Lima. A zapravo si zagoreo i toliko si ocajan da lazes samog sebe zarad malo sexa.

              Comment


              • Ali nas Sasu Djordjevica, pa jos spomenuo Kalatesa..sto bi se reklo dve muve jednim udarcem.

                Ne znam sto je isforsiran Baron kad ga nije islo i kad su ga tu procitali a Dobric na velikih 10m )) Davidovac 7 minuta itd....Ne znam, nisam pametan oko nase buducnosti...Perper vrhunski igrac ali ne moze on biti nosilac, on je tihi ubica...nikako vodic tima...Centre neki ne spaja sa kosem, nesto i plejevi urade ali vise niko...svi su operisani od asistencije sem plejeva a to je lose...bas lose...Bice poprilicno zajebano..ima ostatak sezone da pokusa da ozivi jos nekog igraca...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ali nas Sasu Djordjevica, pa jos spomenuo Kalatesa..sto bi se reklo dve muve jednim udarcem.

                  Ne znam sto je isforsiran Baron kad ga nije islo i kad su ga tu procitali a Dobric na velikih 10m )) Davidovac 7 minuta itd....Ne znam, nisam pametan oko nase buducnosti...Perper vrhunski igrac ali ne moze on biti nosilac, on je tihi ubica...nikako vodic tima...Centre neki ne spaja sa kosem, nesto i plejevi urade ali vise niko...svi su operisani od asistencije sem plejeva a to je lose...bas lose...Bice poprilicno zajebano..ima ostatak sezone da pokusa da ozivi jos nekog igraca...
                  K A P I T A L A C !
                  Bistro, dekkarde - alal ti mamac!
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Ovo i nije los poraz po meni ..nama Ec nista ne znaci ...miljama smo daleko od osvajanja tako da EL moramo traziti kroz ABA atu stojimo odlicno ..
                    Tomic je lose spremio utakmicu juce ,Filip i Perper bili najbolji ...Regland razocarao pre svega nezalaganjem u odbrani
                    Podrska momcima ,okrecemo se Aba ligi ...kriticari dezurni neka prosetaju do Pionira i bar jednom podrze momke koji izgaraju na terenu iako je evidentno da nam je kvalitet prilicno manji nego predhodnih sezona ....NAPRED ZVEZDO!
                    Ocekujem da nas i CED dobije sada ali i to nije nista strasno jer smo pol poziciju vec obezbedili
                    Ica trajno. Dupli nalog

                    Comment


                    • Imacemo ogromnih problema sa Cedevitom u subotu.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Imacemo ogromnih problema sa Cedevitom u subotu.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Ta utakmica nam ama bas nista ne znaci. Tu opusteno moze da razigrava ‘klince’ i vidi ko koliko moze u ovom trenutku. Ocekujem veliku minutazu za Ristica pre svih.
                        Last edited by Storm; 24-01-19, 20:37.

                        Comment


                        • Mi da jurimo tu pobedu kako znamo i da guramo Cedevitu na 4. mesto. Posle možemo da izgubimo sve do kraja.

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Mi da jurimo tu pobedu kako znamo i da guramo Cedevitu na 4. mesto. Posle možemo da izgubimo sve do kraja.
                            Zar vam se nije takav pristup obio o glavu prosle godiine?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Zar vam se nije takav pristup obio o glavu prosle godiine?
                              Tesko vreme kada se vise prati KKCZ nego KKP )) ne brini ti za nas dobri moj Kronose..vi sa nama u 1/2, tako je najbolje )
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cedevita nam odgovara kao četvrta da u finalnu seriju ne uđemo ipak prelako...

                                Comment

                                Working...
                                X